0 oy
134 göst.
Diğer kategorisinde (199 puan) tarafından
Sizler ne kullanıyorsunuz ne kullandiysam fayda etmedi

12 Cevaplar

0 oy
(183 puan) tarafından
Şampuan degil ama urban care saç sprayi kullandım güzeldir  doğumdan sonra eğer saçım dökülse bidaha alacam
(199 puan) tarafından
Resmen kafamda sac kalmadı yaa
(42 puan) tarafından
Urban care in saç spreyi ve şampuanları da dahil saç beyazlatıyor saç döküyor ben dahil birçok kişide bu şikayet var
-Reklam-
0 oy
(31 puan) tarafından

Valla canım ben ilk Elidor kullanıyordum saçım aşırı dökülüyordu kel kalacaktım yakında kullanmayı bıraktım o şampuanı panten aldım dökülmeye karşı şampuanınıda kremini de hep devamli kullandım hiç değiştirmedim 1 haftada etkisini gösterdi o kadar güzel geldi saçlarıma maşallah diyeyiiimmmm:D 

(199 puan) tarafından
Yaa hangisi acaba pantenin
(31 puan) tarafından
Bak canım fotoğrafini atti
(42 puan) tarafından
Hangi çeşidi pantenin canım bende şampuan arayışındayım saçlarım kupkuru ya nemlendirmek istiyorum
(199 puan) tarafından
Fotoğraf attı canım aşağıya in biraz daha orda
(42 puan) tarafından
Tamam canım baktım sağol
0 oy
(4,004 puan) tarafından
Doğumdan sonra revox kullandım dökülmeyi azalttı canım 
0 oy
(31 puan) tarafından

image

canim şampuanim bitmişti kutusunu attım bugün ama şampuanı da bu serisi aynı 
(199 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım bnm deneyecegim
0 oy
(581 puan) tarafından
Ne denediysem olmadi en son kina yaktim kesildi suan hafif dökülüyor  sampuan filan fayda etmiyor keratin bakimi yaptircam tek cozum o ama kina bayagi ise yaradi gunde mesela 30 tel dokuluyorsa suan 7 8 dokuluyo
0 oy
(814 puan) tarafından
Bioxin kullaniyorum iyi gibi
0 oy
(440 puan) tarafından
Bioblas forte kullaniyorum hamilelikten oncede acaip dökulurdu saclarım bunu kullanmaya basladim yanindada bioblasın saç spreyini kulandim tararken vs onceden tutam tutam dökülurdü suan bi sıkintı yok iki 3 tel anca dokuluyor 
0 oy
(1,076 puan) tarafından
Canım benim önlerine açıldı bile sen kan tahlili verdin mi değerlerin nasıl bende çok şey denedim burada bi arkadaş Vichy saç dökülme karşıtı şampuanını tavsiye etti onu aldım biraz pahalı ama olsun ne yapayım saç kalmadı başımda sanki fayda etti ama benim tutam tutam dökülür
(199 puan) tarafından
Ya benimde öyle tutam tutam dokukuyor kafamda kalmadı hiç sac kan tahlili verdim magnezyum falan eksik onlar yaparmi döküntü
(1,076 puan) tarafından
Yapar canım ilacını aksatma magnezyum yapar hem ilaç hemde bu şampuan ı alıp deneyebilirsin trendyol dan aldım ben
(199 puan) tarafından
Tamam cnm teşekkür ederim
0 oy
(284 puan) tarafından
Tlrestirex beyazlı pembeli kutusu dökülme karşıtı diye yaziyo zaten ben onla durdurdum çok sukur
0 oy
(119 puan) tarafından
Hamileyken çok dökülüyordu cildiyeye gittim şampuanın ismini hatırlamıyorum ama kullandıktan 1 hafta sonra durdu dökülmesi 
0 oy
(1,412 puan) tarafından
Bioblas inşallah doğru yazdım ben onunla azalttı saç dökülmesi doğumdan sonra çok saçım döküldü 
0 oy
(7,143 puan) tarafından
Bioblas keratinli ve kolajenli olan şampuanı kullanıyorum emzirdiğim için dökülüyordu saçlarım baya azaldı dökülmesi çok iyi geldi bana fiyatı da çok uygun 70 lira civarı bişeydi

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 149 göst.
23 Ekim 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde bbsradrkk (1,634 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 279 göst.
19 Ocak 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Prens-annesi44 (518 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 35 göst.
4 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Derineylem11 (907 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 168 göst.
30 Mart 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Papatya43 (536 puan) tarafından soruldu

392,717 soru

11,744,371 cevap

35,725 kullanıcı

...