0 oy
95 göst.
Diğer kategorisinde (848 puan) tarafından
Kızlar bu ara kendimi iyi hissetmiyorum çok yorgunum bedenen ruhen eşim 20 gün izne cıkta öyle deniz felan sevmiyorum çocuklarla nelere gidilir ne yapmalıyım

4 Cevaplar

0 oy
(848 puan) tarafından
Kızlar fikri olan varmı
-Reklam-
0 oy
(3,813 puan) tarafından
Bir kere o 20 günün 1 haftasını kendine ayır, eşin çocuklara baksın. Sen de çık gez, bir çay iç, şöyle manzara eşliğinde bir keyif yap mesela, kuaföre git, mesela varsa tek günlük bir eğitime katıl, sosyalleş, ortamın değişsin, kendine bir şeyler yap. Bunalmışsın ama çocuklarla ne yapabilirim diyorsun hala. Geri kalan zamanı aile olarak değerlendir.
(848 puan) tarafından
Teşekkür ederim canm farklı şehir görmeye ihtiyacım var Karadeniz turu düşündük ama zor olur diye çocuklarımı bırakmak içimden hiç gelmiyor onlarda gelsin istiyorum
(3,813 puan) tarafından
Sevmiyorum demişsin ama çocuklar için en keyifli be güzel tatil denizdir. Otele gitmek istemezsen kamp alanları vs oluyor bungalovlu. Hem daha sakin oluyorlar, hem deniz ayağının dibinde oluyor, genelde orman içerisinde oluyorlar zaten. Sakin, huzurlu. Turlar vs bence çocuk için pek uygun değil bence hem de bu sıcaklarda.
(848 puan) tarafından
Teşekkür ederim canm
0 oy
(9,468 puan) tarafından
Nerde yaşıyorsun? Benim iki oğlum var 4 ve 2 yaş biz onlarla.genelde denizde çok rahat ediyoruz suyu ve kumda oynamayı çok seviyorlar. Birde büyük parklar oluyo sandalye termos çay alıp parka çıkıyoruz onlar oyuncakları ile oynuyor biz de keyif yapıyoruz. Senin ve çocukların ne sevdiğine bağlı bir durum 
(848 puan) tarafından
Ankara canım ama ben böyle tatil gibi farklı şehir istiyorum
0 oy
tarafından
ne zaman kendime bu soruyu sorsam ayaklarım beni a101 ya da bim'e götürüyor. gezecek başka yer bulamıyorum.. 
(848 puan) tarafından
Evlendiğimden beri hiç gitmedim tatile eşim izne ayrılmışken gideyim dedik çocuklarım da çok yıprandı onları bırakmak istemiyorum onlarda gezsin görsün

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 83 göst.
7 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Asel hira (860 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 242 göst.
24 Temmuz 2024 Diğer kategorisinde Simsek21 (1,519 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 302 göst.
19 Temmuz 2024 Aile kategorisinde Papatya0000 (172 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 63 göst.