0 oy
197 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (620 puan) tarafından
ergenligimde gogsumde tuyler belli olmaya basladi daha once agdayla aldim ama surekli agdayla almak daha fazla tuyun cikmasina sebep olur mu? agdaya devam edeyim mi? bu sorunu yasayanlar ne yapiuor

5 Cevaplar

0 oy
(11,305 puan) tarafından

Bendede var inceceik ama agdayla falan almiyorum. Kim goruyo memeni kiz :D bikac tane uzun var onlari cimbizla cekiyrm sadece

(11,305 puan) tarafından
Kiz niye utaniyosunuzki anlamadim :) beb 5 yillik evliyim oncesindede 2 yil sevgililik 1 yilda nisanlilik donemimiz oldu. 8 senedir birlikteyiz yani.

Ama sanirim insanin karakteriyle alakali bi durum bu utanmama
(722 puan) tarafından
Kız bılmıuom ya vllhı çok utanıyorum of of
(722 puan) tarafından
Sedef kız bılmıyom 4cocuga grbeyım bıde dusun
(363 puan) tarafından
Anladım cnm çekinme ne var bunda rahat ol
(722 puan) tarafından
İnşallah cane saollasın ya
-Reklam-
0 oy
(1,676 puan) tarafından
Bendede var hormonsal rahatsız edici olanları alıyorum rahatsız etmeyenlere dokunmuyorum
0 oy
(3,555 puan) tarafından
Çok mu fazla var agdayla alacak kadar yani 
(620 puan) tarafından
evet agdayla alsam alinir tek tuk degil cok sık seftali tuy ama cok oldugu icin belli oluyor
(3,555 puan) tarafından
Alırsan normal kıl gibi güçlenir bence bende iki üç tane çıkıyor cımbızla aliyom
0 oy
(2,273 puan) tarafından
Tüy varsa öp tepene koy benimkiler kıl bildiğin valla bıktım artık. Eldivenle koparıyorum yada cımbızla eldiven daha pratik ama
(620 puan) tarafından
eldivenle koparacak kadar buyuyor mu memenin her yerinde mi var? benim meme ucumda dedigin gibi uzun ve kalin cikiyor tek tuk onlari cimbizla aliyorum ama etrafinda ozellikle gogus aramda cok tuy var senin de oyle mi?
(2,273 puan) tarafından
Göğüs aramda yok benim meme ucunda siyah bölgede var sağda tek tük ama solda baya var eldiven daha hızlı oluyor malesef sürekli alamıyorum eldivenle alacak kadar uzamasa iyide
0 oy
(607 puan) tarafından
Bende de var cimbızla cekiyorum lazere gifince ona ozellikle soracağim dogum bir olsun esimdende utaniyorum bazen o konuda ama yapcak bisey yok 

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 646 göst.
5 Mayıs 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sevmm (2,058 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 60 göst.
13 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Agdhdg (84 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 269 göst.
19 Ocak 2021 Aile kategorisinde Buse.06 (5 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 42 göst.
14 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Pinar95 (152 puan) tarafından soruldu

397,377 soru

11,885,479 cevap

36,006 kullanıcı