0 oy
215 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (7,157 puan) tarafından

image

image

sağlık ocağı doktoru önce alerji dedi damla ve krem yazdı ama etkisi olmadı git gide çoğaldı. Önce saçlarının bittiği yerde vardı sonra sırtına kadar yayıldı hatta belinde mercimek kadar kabarık sanki yanmış da su toplamış gibi bişşey çıktı boynu da ufak ufak kabarıp patlıyor şuan boğazı ve göğsünde de var dün tekrar götürdüm iki tane krem yazdı iki gün kullan geçmezse acile götür dedi

Cildiyeye randevu yok şimdi bulsam da 15 gün sonraya verecek acil de hi teşhis koyar mı bilmiyorum yarına kadar gözlemleyip sonra götürücem aile hekimine soruyorum adam akıllı açıklama bile yapmıyor ailerji demiştiniz geçen hafta diyorum kremleri kullan sonra acilbi baksın diyor ne oldugunu bile söylemiyor internetten bakıyorum mantar yazıyor 

13 Cevaplar

0 oy
(8,677 puan) tarafından
çocuk doktoruna götür canım. aile hekiminin uzmanlık alanı değil daha önce karşılaşmadıysa bilmez
(7,157 puan) tarafından
Götürücem canım kortizonlu krem yazmış bi umut belki iyi gelir diye bakıyorum dünden beri yarın sabaha kadar eğer etki etmezse direk götürücem
(8,677 puan) tarafından
inşallah geçer yazık yavru ne hale gelmiş
-Reklam-
0 oy
(642 puan) tarafından
Acile götürün onlar tahlil yaparlar 
(7,157 puan) tarafından
Götürücem canım kortizonlu krem yazmış bi umut belki iyi gelir diye bakıyorum dünden beri yarın sabaha kadar etki etmezse direk götürücem
0 oy
(1,604 puan) tarafından
Ozel hastane yok mu orda yazık çocuğa 
(7,157 puan) tarafından
Var cwnım doktor iki gün kullan kremleri gözlemle geçmezse götür acile dedi yarına kadar kremi kullanmaya devam edicem sonra acile götürürğm baktım onlarda bi çözüm bulmazlarsa hiç beklemeden özele götürürüm çocıugum perişan oldu
0 oy
(96 puan) tarafından
Acilden götür canım durumun ciddiyetine göre hemen yonlendiriyo cocuk doktoruna o da anlamazsa belki cildiyeye qcildej verir
(7,157 puan) tarafından
Bi umut kremler etki eder mi diye bakıyorum doktor dün iki gün gözlemle geçmezse götür dedi yarına kadar azalma sönme olmazsa direk götürücem acile
(96 puan) tarafından
Canım kremle geçecek gibi durmuyo isilik falan olsa geçer ama yinede sen bilirsin yarın mutlaka götür
(96 puan) tarafından
Benim oğlumun da vucudunda bisjler cikti önce **** falan dedi başka doktorlar başka şeyler söyledi en son acil doktoru biz anlamayız diye cocuk doktoruna yönlendirdi hemen öyle yaparlar sana da
0 oy
(986 puan) tarafından
Bence yarını beklemeden çocuk acile götürün. 
0 oy
(653 puan) tarafından
Canim benim alerjiye randevu zor oluyo cocuk dr na al o yonlendirir zaten yazik mahvolmus ya
(7,157 puan) tarafından
Yönlenirir ama randevusuz olmuyor ya . Acaba çocuk doktoru kendisi bi çözüm önerir mi ona mı randevu alsam
0 oy
(2,626 puan) tarafından
Sağlık ocakları bu tür vakaları bilmez normal bir durum. Çocuk acile götürün orada bilirler. Kızımda da çok fazla döküntü oluyor. Genelde mustela onarıcı bakım kremi kullanıyoruz. 1 haftaya iyileştiriyor. Geçen hafta bu tarz bir durumla karşılaştık. Bel kısmında komple kıpkırmızı arada beyaz nokta nokta duruyordu. Kaşınıyordu çok ağladı. Doktora gittik mustelayı önerdi. İlk Mustela sürüyordum 3 saat sonra stilex kremini sürüyordum. Şükür 1 hafta da geçti.
(7,157 puan) tarafından
Aynen nokta nokta beyaz sivilce gibi büyük olanlar da yanmış da su toplamış gibi geçmek bilmedi kafama göre birşey sürmek de istemeeim doktorun verdikleri de pek etki etmedi gerçi en son dün gittim bu sefer verdikleri etki edecek mi bilmiyorum iki gün gözlemle solma olmazsa acile götür dedi . Bide senin kızın için ne dedi yani alerji mi isilik mi başka birşey mi
(2,626 puan) tarafından
Atopik ciltli kızım. İlk olduğunda bütün vücudu bu şekilde. Enfeksiyon kapmış o yüzden döküntü olmuş dedi. Yine aynı kremi verdi. İkincisi de isilik ve alerjiden kaynaklı. Tam bel bölgesindeydi bu seferde.
0 oy
(1,388 puan) tarafından
Şuan böyle salgın var dikkat edin yigenlerimde öyle kaç gündür doktor doktor geziyorlar.
(7,157 puan) tarafından
Hadi ya nerden bulaştı ki acaba pek dışarı da çıkmayız aslında
(1,388 puan) tarafından
İki  yigenlerimde aynı enfeksiyon hastalıkları demiş doktor iğne vermiş antibiyotikli
0 oy
(1,045 puan) tarafından
Bebeklerde mantar olmaz 
(1,045 puan) tarafından
Sedef olabilir var mi ailede sedef oykusu
(7,157 puan) tarafından
Yok hiç kimsede yok sedef ne oldugunu bile bilmem
0 oy
(11,656 puan) tarafından
Oy kıyamam kız fena olmuş çocuk Dr u lazım. Varsa imkan özele götür 15 gün çok geç
(7,157 puan) tarafından
Yarın acile götürücem doktor iki gün kullan solma olmazsa acile götür dedi bi umut kullanıyorum kremleri şuan
0 oy
(3,541 puan) tarafından
Bir şeye çok fena alerji olmuş bu çocuk canım çocuk doktoruna götür özel hastane yok mu devlet te sira yoksa böyle bütün vücuduna yayilir
(7,157 puan) tarafından
Yediği birşeyden mi kaynaklı acaba.
0 oy
(907 puan) tarafından
Evinizde haşere var mi
(7,157 puan) tarafından
Yok canım bir yıldır aynı evdeyim hiç görmedim haşere . Zaten boynunun arkası oldugu için yatarken haşare oraya giremez
0 oy
(413 puan) tarafından
Çocuk doktoru bilmiyorsa bide cildiyeye götürün 
(7,157 puan) tarafından
Cildiyeye hiç randevu yok baktım canım şimdi bulsam bile 15 gün sonraya vardır en erken dolu ağzına kadar
(413 puan) tarafından
Kötü olmuş ya, polikliniğe götür o zaman belki bilen bı doktor çıkar yazık çocuğa çok kötü olmus

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 622 göst.
8 Şubat 2020 Diğer kategorisinde Biroglanbirkizannesi (546 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 441 göst.
24 Ağustos 2019 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 389 göst.
28 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde Dln (2,589 puan) tarafından soruldu

393,733 soru

11,774,670 cevap

35,791 kullanıcı

...