0 oy
66 göst.
Diğer kategorisinde (883 puan) tarafından
58 gün oldu sezeryan doğum yapalı genelde sağ tarfim dikiş atılan baş sizlyor bazen ama 3 gündür adet sancısı gibi bacaklarımda amleyat yerimde ben adet olunca o şekil oluyorum sancım olunca bacakakrim buz şimdi bacakakrim yukarı kısmı buz gibi ısninca geçiyor biraz ama halen kanmam devam ediyor az az hani desem kanma biti belki adet oluyorum ama yok kanma tamiyle bitmemiş ne ola bilr terliksiz gezemiyorum zaten hiç çıkartamiyorum amelyat yerim agirmasin die ama bu adet olcam sanki yada adetliyken böyleyim 

2 Cevaplar

0 oy
(883 puan) tarafından
Bakrmisniz kızlar ne olur nie duruduk yere böyle oldu 2 3 gündür sancım oluyor  adet sancısı gibi sabahları bugün bı parol içtim az önce otryordum kızımla ilgilenirken sanki büyük tuvaklet yada çok adet var gibi his etim gitim kocaman bı kan parçası nasıl desem serzyan yapılan gün gelen kan bende sezeyran sonrası o şekil çok büyük parçalı kan gelmsti nasıl desem boyutu elim kadardı çok korktum 2 aylık olcam bugün 
-Reklam-
0 oy
(261 puan) tarafından
Canım lohusa kanaması o kadar uzun surmemeli istersen bir doktora görün. 2 ay kanama olmaz. Adet oluyor olmayasın. Çünkü ben de 40im çıktığı gün hemen adet olmuştum 
(883 puan) tarafından
Acba içim tam temizlenmediginde mi ara kanamalar oluyordu şimdi koyu kırmızı kanma hep siyah geliyordu kaç gunelerdir şimdi sancm var aniden öyle geldi çok korktum yapış yapış kocaman sanki yeni doğum dan çıkmış gibiyim acba omuydu parça parça geliyordu işte benimki hep devam etiği için şimdi adetliysemde nasıl anilycam çünkü hep kanma vardı bı randevu alayım evde tekim kanma çok olursa  baş donmemlrim olur korkuyorum
(261 puan) tarafından
Adet de olsan öyle çok olması zararlı muhakkak doktora gitmelisin ihmal etme Allah korusun küçücük bebeğin de var
(883 puan) tarafından
Korkmaya başladım şimdi randevu bulamdim bı bakayım yine

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 47 göst.
0 oy
34 cevap 625 göst.
13 Ağustos 2024 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 91 göst.
17 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Es25 (3,807 puan) tarafından soruldu
0 oy