0 oy
208 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (2,547 puan) tarafından

image

Dün post açmıştım kızım sabah uyandı gözü ve parmağı şişmiş kızarmış ne olduysa gece olmuş sinek ısırmasıdır dedim gece yatarken birşey yoktu sonra arkadaşıma geçtim kollarında ve bacaklarında çıkmaya başladı ateşide çıkmaya başladı dokundugum bölgeler şişen yerler ayrıyeten kızarıyor sonra doktora götürdüm su çiçeği kuduz kızamık hiçbiri değil dedi kan aldı enfeksiyon çıktı doktor enfeksiyonun muhtemelen şişen yerlerden kaynaklı oldugunu söyledi diğer kanları temiz cıktı onuda böcek ısırmasına bağladı serum yaptı inanmadım böcek ısırmasına çünkü arkadaşımın evindede çıktı serum yaptı eve geldik odayı ilaçladım kızımı banyo yaptırdım kremleri sürdüm ilaçları verdim sabaha yine çıkmış üç tane daha farklı hiç birşey yemedi evden bir yerede cıkmadık bu nedir böyle başka doktora götürcem ne olabilir bunlar özellikle eklem bölgelerinde cıkıyor doktor eklem bölgesinde cıkması sıkıntı dedi kol dirseklerindekide morarıyor

image

image

image

image

4 Cevaplar

0 oy
(408 puan) tarafından
Doktora götürün bence daha önce hiç görmedim böyle bısey
(408 puan) tarafından
Doktorlara güven olmuyo geçen sene tüm vücudum mahv olmuştu gittim bakınca sinek ısırığı dedı halbukı tahta kurusuymus
(2,547 puan) tarafından
Bu gece benimle yattı odasında yatmadı yine çıkmış ya aynı odada ben de varım kardeşide arkadaşımdada diğer çocuklara birşey olmadı özelliklemi seçiyor bu sinek böcek kızımı ya bu güzden düşünüyorum ne olabilir başka bilmiyorum da
(408 puan) tarafından
Aslında kan grubu ile alakalı bende oyleyım yanımdakilere bişey olmaz ama bana asırı vururlar
(2,547 puan) tarafından
Kan grubunuz nedir acaba
(408 puan) tarafından
0 rh pozitif
-Reklam-
0 oy
(21 puan) tarafından
Hiç korkma cnm benmimki geçen hafta oldu aşırı şişti heryeri aynı böyle parmaği bile davul gibi oldu ben kendi doktoruna götürdüm bizim böbreklerde sorun var çünkü dedi böcek ısırığı sınek ısırığı gibi korkma yani aynıssıydı aşırı şişti kıpkırımızı heryerinde oldu
(2,547 puan) tarafından
Morarmada oldumu böbrekde nasıl sıkıntı varmış
(21 puan) tarafından
Bizim böbreklerde sıkıntı olduğu için ben ondan sandım ondan kaynaklı değilmiş böcek sinek ısırığı dedi doktor aşırı şişti kafasında kulağında elleri parmakları kıpkrımızı oldu o alanlar sıcaktı geçiıyor zmnla korkma
(2,547 puan) tarafından
İnşallah ya korkmadan olmuyormu ki
(21 puan) tarafından
Biz öyle buyük sorunlar yaşıyoruz ki başka konuda doktor bunlara korkma ddi o yğzden aynısı bizimkiyle için rahat olsun ama 3 gün en fzla iner şişi yavas yavas geçer geçmezse başka doktora götüteüsün
0 oy
(1,417 puan) tarafından
Canım Google lens ile baktım eritema nodozum olabilir mi acaba görsellerle uyuşuyor istersen araştır belirtilerine bak doktora tekrar git
(2,547 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim
0 oy
(290 puan) tarafından
Birsey ısırmış gibi duruyor ama doktora inanmiyorsaniz başka doktora getirin madem
(2,547 puan) tarafından
İnanmamak değil arkadaşımın evinde de çıktı odayı ilaçladım sabaha yine çıktı

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 150 göst.
14 Mayıs 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Alya23 (4,610 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 152 göst.
31 Mart 2023 Diğer kategorisinde Emine_Ertunc (250 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 105 göst.
21 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Sibel akarrr (606 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 524 göst.
7 Ağustos 2024 Diğer kategorisinde Hayaldunyasi04 (16 puan) tarafından soruldu

395,473 soru

11,830,146 cevap

35,902 kullanıcı