0 oy
157 göst.
Diğer kategorisinde (37 puan) tarafından
Hayırlı geceler hanımlar gurbetteyiz memleketle bulunduğum yer 17 saat iznimiz Ağustos ortası arabamız var cok şükür ama arabamız arızali ve uzun yolu kaldırabilecek gibi değil düşük model ayağı yerden kesecek kadar çok şükür yetiyor elhamdülillah izin 20 günlük memlekete gitmek çok istiyor bı yanım bı yanım istemiyor memlekete gitsem gidene kadar ödüm kopuyor çünkü araba sıkıntılı ve gittimiz yollar hep kötü yanı virajlı derler heralde eşime dedim uçakla gidelim yada otobüsle ikiside çok pahalıya mal oluyor araba yakıtı kadar değil Ankara'ya gitmem lazım aktarmalı küçük bebeğim var otobüslede 17 saat nasıl cekeyim zaten çocuğum durmuyor çok huzursuz sürekli memlekete gitsem kaynanam tat vermiyor bizi hizmetçi gibi kullanıyor karnimiz bile doymuyor bir lokmanin hesabını yapiyo eşim gider a dan zye herşeyi alır getirir toplam iki maaş harcarız eve gelirz iki üç ay icteyiz o derece bir harcama oluyor eşim beni asla dinlemez ben demiyorum almasın ama kayın babamın ihtiyaci yok evleri var arabası var herşeyi var yani yazlık var bize bir gram bişey vermezler varsa yoksa bizim kazanç kaynanam çok aşırı kirli evinde yazı yazılır o derece yemeği bile yiyilmez en son memlekete gittik eve erken döndük ve ailece çok büyük bir enfeksiyon aldık iki ay hastanede yattık benle çocuğum eşim sıra sıra o derece yani ben evini temzlemeye kalksam çocuğum durmuyor onlarda cunki sevmeyi bile bilmiyorlar gerçekten yalan atmıyorum Allah biliyor eşimi zaten bu konuda anlamıyorum eşimi evlat yerine bile koymuuolar ama eşim sürekli bişey yapma çabasında ben anneme de gitsem bir hafta kalsam kaynanam kocamı kandırıp kredi kartlar herşeyi son noktaya koyuyor geçen sene gittik anneme gittim eşim aradı dedi bir kuruş param kalmamış anlamdan borç aldım o derece kaynanam köydeki evine kapı pencere yaptrmis herşey almış halbuki ihtiycac yok daha çok şey var kafanızı sisrdim ikinci olarak memlekete gitmesem evimizde gecirsek hergun bı piknik yerine gideriz en azından bu kadar ne masraf olur ne dert olur kiralar çok pahalı 15 bine otuyoruz ay aya zor kavusuyor ne yapayım sizce eşimle memlekete gitmesem tekde gidemem cunki kaynanam eşim olmasa bana eziyet ediyorlar ailemdende kalsam tat vermezler 

4 Cevaplar

0 oy
(618 puan) tarafından
Otur oturduğun yerde bacım ağrımayan başını agritma 
(37 puan) tarafından
Ailem olunca ondan fikirsiz kaldım çok teşekkür ederim yorumun için ben kaynanama vereceğim parayla dört dörtlük tatil yaparım o derece kaynanam ne beni nede çocuğumu sever gitsemde zaten kadının derdi başka çok zalim ahhh birde eşim bunu görse
(618 puan) tarafından
Merak etme görür sen gitme dediğim gibi evinde otur kafan rahat olsun ailen de görüntülü ara hasret gider izine çıktığında Bir gün kahvaltıya gidersiniz Bir gün akşam yemeğine gidersiniz Kendi paranızı kendiniz yiyin ele güne yedirmeyin
önce (37 puan) tarafından
İnşallah eşim herşeyi görsunde ama biraz zor esim ailesine çok salakmis gibi davranıyor bana gelince çok gözü açık sence bilerek mi yapıyor canım doğru valla zmn hızlı geciyor en azından minnetli degl ve kendi evim kendi yuvam temz
önce (618 puan) tarafından
Erkekeker ailelerine asla toz kondurmaz heleki el kızı laf söyleyince onlar hakkında çok daha kıymetli olurlar oyuzden Allah'a sığın ve bekle ak koyun kara koyun Bir gün belli olur
-Reklam-
0 oy
(581 puan) tarafından

Ben kıçı kırık döküntü tofaşla 4-5 il gezdim dönüşte memleket girişinde araba bozuldu :D evet aşırı masraf ama aileni sık göremiyorsan ailene gitmen daha mantıklı bende gurbetteyim uzun izinlerde bizde ailemin yanına gidiyoruz kısa süreli de olsa 

(581 puan) tarafından
Ama kaynana durumunu da düşününce kız kocanla gez ye kaynanan çatlasın
Kalp kirizi gecirir heralde :)
önce (581 puan) tarafından
Biz geçen sene tatile gittik hala laf sokmaya çalışır hahshs
Ayy ne insanlar var demiyor gençler gitsinler bu kaynanalarin hepsini biyere toplayacaksin orda kalacaklar bizde kurtuluruz :))))
önce (581 puan) tarafından
Hshahaha
0 oy
(960 puan) tarafından
Eziyet çekmektense otur evinde
Mantıklı olan o geldi bana burdaki arkadaslar bana yardımcı oldu çok teşekkür ederim yorumun için
0 oy
(1,979 puan) tarafından
Kaynan belli ailen belli gün yüzü göremeyecen ki gitmenin anlamı ne burnundan getirmekmi birde onca yol 
Çok doğru canım ana fikir olmuş yorumun çok teşekkür ederim

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 576 göst.
13 Mart 2023 Moda kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 451 göst.
2 Nisan 2024 Aile kategorisinde Bahar_6565 (133 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 132 göst.
5 Aralık 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 96 göst.
29 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde eslemree (1,125 puan) tarafından soruldu

391,013 soru

11,698,280 cevap

35,576 kullanıcı

...