0 oy
346 göst.
Diğer kategorisinde (1,625 puan) tarafından
19 Ağustosta.halamin oğlunun düğünü var biz Sakarya'da oturuyoruz onlar Bursa'da orda olacak düğün.bizi. arabamız yok annemlerle gidecez gidersek.bana kalsa gidicez tabi ki ama eşim ısrarla gitmiyor ne işimiz varmış uzakta ne gerek varmış bilmem ne aylardır dert oldu bana bu konu. Fikri değişmiştir dedim şimdi tekrar sordum hayır gitmicez diyor yine çıldıracam yaa.

9 Cevaplar

0 oy
(9,176 puan) tarafından
gitmezse eğer onun ds bir akrabasının düğünü olur elbet
(1,625 puan) tarafından
Ya aynı şeyi diğer halamın kızında yaptı nişana gitmedi kinaya gitmedi düğüne gitti Allah'tan. Kaynanamlara söylesem mi şikayet eder gibi olacak ama canımı sıkıyor artık bu konu
-Reklam-
0 oy
(408 puan) tarafından
Erkeklere kendi arabaları olmayınca bir yerden bir yere gitmek ölüm gibi geliyor. Bende neden olduğunu anlamıyorum. 
(1,625 puan) tarafından
Gururuna yediremiyor beyfendi.bi kere söyledi onu bana annelerle mi bı yere gidip duracaz kuyruk gibi dedi. Sende araba alma zahmetine gir bır an önce dedim bemde
0 oy
(13,140 puan) tarafından
Eşin gelmesede sen git onlar bizim düğünümüze geldiler yakın akrabam gitmemiz gerekiyor de
(1,625 puan) tarafından
Hayatta göndermez. Mecbur ya birlikte gidicez ya da gitmicez ama o zaman da kıyameti koparmazsam
0 oy
(2,452 puan) tarafından
İnanırmısın bak 3 kuzeniminde düğünü oldu gitmedik eşim hep ne gerek var gitmeye boşver dedi gitmedik bende aynı durumdayım maalesef bu huyuna çok sinir oluyorum 
(1,625 puan) tarafından
Sebebini söylemiyor mutlaka bı gerekçesi olmalı.niye boşverir insan cidden aklım almıyor.akraba ilişkileri çok zayıf bizde tam tersi kendi akrabalarımız la iyiyiz öyle yesistirdi annem herkesle iyidir aramız. Ama onun yaptığı çok garibime gidiyor
0 oy
tarafından
Sen gıt aılenle canım gelmezse gelmesın cins
tarafından
Çüüüşş deseydın madem öyle düşünüyor adam olda yanımda bulın dıyeceksın sende asla böyle kısıtlamalara gelemem ya
(1,625 puan) tarafından
Yola geldi merak etme birlikte gidiyoruz zafer kadının :))))
tarafından
Oh be bugün aldıgım tek güzel haber olabilir :D ıyı eğlenceler sımdıden tatlım
(1,625 puan) tarafından
Teşekkür ederim üstümden yük kalktı resmen
tarafından
Tahmin edebiliyorum canım:)
0 oy
(2,780 puan) tarafından
Benim eşimin babası felç geçirmişti o sırada da benim kardeşimim düğünü olacaktı...düğünü bırak gelin çıkmasına veda anında hicbirseyinde eşim de bulunmadi ailesi de bulunmadi kaynımda var yani o günde de kaynım yannda kalabilirdi ama yapmadılar bende onların düğünlerine gitmiyorum 
(1,625 puan) tarafından
Denk gelmesi kötü olmuş. Bizi ne yazık ki böyle şeylere mecbur bırakıyorlar
(2,780 puan) tarafından
Evet maalesef
0 oy
(440 puan) tarafından

Arkadaşının düğnü olsa kaçar :angel:

(1,625 puan) tarafından
Arkadaşları hep yakında kaçar zaten de uzağa gitmesi ona gereksiz geliyor zaten arabamız da yok gerekçe bu
0 oy
(1,327 puan) tarafından
Allah aşkına uzak dediği 2 saat benım de ailem bursa'da bende sakarya'da oturuyorum.. İnşaAllah fikri değişir 
(1,625 puan) tarafından
Ya İzmit'e bilemuzak diyor adam sen ne anlatiyon yapışıp kaldı sakaryaya dışarı çıksa tacize ugricak sanki. Sanki 50 yaşında kalabalığa girmez valgi cengiye girmez sıkılır hemen ayy anlattıkça iyice sinir oluyorum
0 oy
(1,938 puan) tarafından
Oda bisey mi uzak diye kız kardeşimin düğününe yollamadı beni gelmeyi bırak haram zıkkım olsun hakkım hala ben haklıyım der
(1,625 puan) tarafından
Kardeşinin bide inanmıyorum... Gerekçesi uzaklık mi gerçekten.ya çok saçma uzak diye bı sebep olabilir mi insanlar hususi gezmeye dünyanin öbür ucuna gidiyor
tarafından
Ve sende gıtmedın mı??? Çok fazla yüz veriyorsunuz kızlar
(1,938 puan) tarafından
Çocuğum 1 buçuk yaşındaydı kendi gelemicekti tek yapamazsın ailenden biriñin arabasıyla gidersen git ama otobüse hiç binmedin gidemezsin dedi şimdiki aklım olsa zorlar bi şekilde giderdim ama bebekle koktum tek bnde
(1,938 puan) tarafından
Ya cidden yaşamayınca anlayamıyor insan öyle bi işin içine düştüm ki yani yok illa gidecem desem rezillik çıkacaktı eşimde ikna edilecek bi tıp değil kardeşimin düğününe gidecem diye ben boşanmak zorunda kalacaktim

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 114 göst.
23 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Yigidinannesi (265 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 632 göst.
9 Eylül 2022 Aile kategorisinde martmasali (10 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 355 göst.
16 Aralık 2021 Aile kategorisinde Tugce1100 (187 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 652 göst.