0 oy
1,065 göst.
Diğer kategorisinde (1,234 puan) tarafından

Sanırım Instagram temelli kapanıyor kızlar benim telefon VPN otomatik bağlandı yüklüymüs kendinde Instagram kapanmasa bende olduğundan haberim olmucak 3 sene oluyor telefon alalı :D antin kuntin sitelerle işimiz yok bilmiyoruz :D neyse canım ülkemin yasakları bize VPN yi de öğretti :D 

Şaka Maka kapanacak galiba erisim var ama VPN yle öbür türlü girilmiyor 

Bence onun yerine tık tok falan kapansa yada su saçma sapan arkadaşlık siteleri 

Siz ne düşünüyorsunuz??

19 Cevaplar

+10 oy
(740 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Ülkede hak hukuk adalet kalmadığının resmidir .Böyle böyle başlar diğer özgürlüklerimizde elimizden alınmaya başlayınca görecek halkımız kimlere oy verdiğini.ben sosyal medya kullanmıyorum ama kullananlara saygi duyarım . Yakında diğer haberleşme siteleri de kapanır ülke Kuzey Kore'ye döner işte.Dunyadan bir haber koyun sürüsüne dönecek ülke yazik
(74 puan) tarafından
Bizim de sonumuz Filistin gibi olacak az kaldı
(205 puan) tarafından
git tiktokta filistin paylas bakalim kapanacakmi .siizn derdiniz baska o kadar yazdim yine ayni seyleri eveleyip duruyorsunuz  belliki anlamak istemiyorsunuz .
(74 puan) tarafından
Sende anlamak istemiyorsun fazla söze gerek yok
(1,234 puan) tarafından
Olay ne kızlar
(740 puan) tarafından
Burada konu İsrail Filistin veya başka bir ülke değil benim karşı olduğum şey bizim ülkede herşeyin ben yaptım oldu mantığıyla bir gecede halledilmesi bırakın İsrail'i Filistin'i kendi ulkenizde vatandaş olarak haklariniza odaklanın .ben İsrail Filistin tartışmaya yazmadım yorumu burası Türkiye biz türküz .Anayasada belirtilen bize verilen haklar var herkes önce bunun savunucusu olsun Filistin'in değil .
-Reklam-
+2 oy
(881 puan) tarafından
Ya Instagram fenomenleri oturdukları yerden deli gibi para kazanıp villalar arabalar bakicilar yetmişti yaani bir bakıma iyi oldu gibi bizler iki kuruş fazla kazanalim diye kafamızda saç kalmazken onlar evde klimalı evlerinden şak diye bir story paylaşıp 60 70 bin tl lik.gekir elde ediyorlari. Darısı tiktok an inşaallah 
(1,234 puan) tarafından
Öyle canım da gerçekten faydalı sitelerde vardi ben seviyordum bı nebze iyiydi yine öyle yapacaklarına onların hesapları kapatsinlar
(673 puan) tarafından
Bende sabah onları düşündüm şimdi napcaklar aceba diye bebelerine 3 bin liralık 5 bin liralık oyuncak alıp Cook Uygun fiyat diye paylasiyorlardi
(13,822 puan) tarafından
En çokta bu yüzden sevindim bakalım ne yapacaklar
(1,234 puan) tarafından
Faydalı sitelerde vardi mesela sesini duyurup sağlığına kavuşan sma li çocuklar
+1 oy
(400 puan) tarafından
Ben bu vpn işini tam anlamadım vpn görevi ney tam olarak :d
(40 puan) tarafından
Eşim polis attığı mesaj bu:İnstagrama farklı uygulamalar ve farklı yollarla girmeye çalışanların banka hesapları ve instagram hesaplarının çalındığına dair bilgiler geliyor sürekli , bilginiz olsun.
(40 puan) tarafından
Varsa silin bence,yarın öbür gün sıkıntı yaşayabilirsiniz
(1,234 puan) tarafından
Ama benim silinmiyor ki canım telefonun ayarlarında ben açmadım hatta kapattım kendi tekrar otomatik acıyor
(40 puan) tarafından
Onun başka ayarı vardır mutlaka canım,netten falan  bakabilirsin yapabilirsen yap.Ben indiren kullanan arkadaşlarıma da dedim hep.Çünkü sen başka ülkeden giriş yapmış görünüyorsun ve senin IP adresin onların eline geçiyor ve illegal birşey bu sonuçta
(1,234 puan) tarafından
Ne bileyim ama sonuçta herkes giriyor hangi birine bakcakn
+1 oy
(19,637 puan) tarafından
Hiç sorma ya saçma sapan yerler dururken instanın gitmesi :(
(19,637 puan) tarafından
Aynenn ya baya seviyordum ben instayı :(
(1,346 puan) tarafından
Çok doğru kız valla
(19,637 puan) tarafından
Açılırmı acaba tekrar netten araştırdım bazı yasaklar varmış meta uymamış devlet kpatmış
(1,346 puan) tarafından
Bilmiyorum canım ben wpn ile bile girmiyorum :)
Tiktok gideceğine insta gitmiş enteresan her haltları tersten adamların ya :D
(1,234 puan) tarafından
Off evet herşeyleri ters bende telefonum da varmış bilmiyordum açmış kendi kendine herkes diyor insta kapalı ee diyorum herkese kapalı bana neden açık ana sonra bı baktık meğer telefonda otomatik varmış :D
+1 oy
tarafından
Keşke tiktok kapanasyadi iyi olursu bari milet cinsiyet degistirip canlı yayın acmazdi 
(1,234 puan) tarafından
Sorma resmen sanal genelev di orası
+1 oy
(3,562 puan) tarafından
Şimdi mynet'ten bildirim geldi önceden Türkiye kapatmış ınstagram'ı şu anda da ınstagram'ın kendi yetkilileri Hamas paylaşımlarından dolayı Türkiye'nin ınstagram'a girişini engellemişler yetkililer meta yetkilileri ile konuşuyorlarmış ama Instagram artık Türkiye'nin Instagram kullanmasını istemiyormuş yani olay bizden çıktı bence de artık tarih oldu çok da gerekli miydi bence değildi zaten kullandığım bir platformda değildi ama ne bileyim keşke TikTok gitseydi TikTok daha terbiyesiz
(1,346 puan) tarafından
Oho tiktok aile yapısını bozuyor niye gitsinki daha masumları dururken tiktokmu gidecek (!) ?
(1,234 puan) tarafından
Doğru diyor tiktok pislik yeri gider mi adamlari ayartip aile bozuluyor olur mu kapatır mi . İnsta iyiydi bence faydalı sitelerde vardi üzüldüm açıkçası
+1 oy
(2,068 puan) tarafından
Demek ki diğer uygulamalarda kapatilsa kapatabiliyor tik tok gbi vs 
(1,234 puan) tarafından
Evet demek ki ama kapatmak işine gelmiyormus
+1 oy
(2,567 puan) tarafından
Dünde yazdım yine yazacağım VPN kullanmayin .devletin yasakladigi biseye girmeyin krala bişey olmaz alttakiler yanacak.bende isntgram seviyordum aktiviteler yemek sayfaları iyilik sayfaları gündem sayfaları bunları kaybetmek üzdü.fenomenlere iyi oldu ama ohh olsun .zengin oldular biz zengin ettik karsimiza çıktı çıktı izledik .darısı tiktokun vb şeylerin başına inşallah.hepsi kayboldun ortadan iyice saçma bı hal oluyordu.keske doğru kullanmayı bilmeyenler için kapatilsaydi .
(2,567 puan) tarafından
Benim telefonum da oppo ben de neden açmıyor hangi uygulama o.canim
(1,234 puan) tarafından
Oppo realmi c5 ayarlardan baktım açmış
(2,567 puan) tarafından
Oppo a31 canim benimki .tam olarak nerden baktin ben bulamadım ya .
(1,234 puan) tarafından
Ayarlar VPN yaz o çıkıyor direkt ben öyle buldum
(2,567 puan) tarafından
Tamam sağol
0 oy
(14,385 puan) tarafından
oyalaniyorduk ya reels izliyordum simdi bos kaldi telefon 
(1,234 puan) tarafından
Evet ya faydalı sitelerde vardi orda
0 oy
(4,373 puan) tarafından
Vpn da tehlikeliymis bircok kisinin hesabi calınmaya baslamis diyorlar bir zamanlar youtubeda 1.5 yıl kadar kapatmislardi geri actilar sonra 8 agustos lafi var ortalikta tek üzüldügüm fotograflarım kaldi uni mezuniyeti falan onlar telefonumda kayitli degildi insallah acılir ya asiri bagimlisi degilim ama reels izlemeyi seviyordum 
(1,234 puan) tarafından
Benim telefon kendi bağlamış benim haberim yok yüklüymüs telefonda evet benim de fotolar videolar vardi
0 oy
(128 puan) tarafından
O vpn hiç güvenli değil diyolar ya bilemedim internette bile yazıyor adres ve hesaplara falan hep ulaşılabiliyomuş oraya girince  
(74 puan) tarafından
Bir de yasal değil yasal olmadığı için de sıkıntı çıkıyormuş daha sonradan
(1,234 puan) tarafından
Benim telefon otomatik bağlamış engel gelince yüklüymus zaten ben kendim yüklemedim ki kapalı ama hala giriyo denedim
0 oy
(1,098 puan) tarafından
Benim telefon yurtdışı kayıtlıydı gece onda da kapandı insta erişimi 
(1,234 puan) tarafından
Benim açık oppo benim telefon kendinde VPn varmış
0 oy
(9,176 puan) tarafından
elbet açılacak da ne zaman olacağı belli değil. işi instagram olanların sessiz olması öok iki yüzlülük. oradan para kazanıyorlar ama ses çıkarmıyorlar. tiktoka geçtim gelin diyorlar. zamanında YouTube iki sene kapalı kaldı geri açıldı bir şey olmaz
(1,234 puan) tarafından
Evet ses çıkarmaları ayri bir ironi zaten . Benim telefon VPN uyumlu bağlamış
0 oy
(504 puan) tarafından

Ay valla ya. İnşallah açılır canım sıkılıyor başka uygulamada da yok video izlemeye. Ya da ne bileyim instagram güzeldi ben yakın arkadaşlarıma rahat rahat video fotoğraf atıyordum eğleniyordum. İki gündür kendimi terkedilmiş gibi hissediyorum aşırı bağımlıymışım :D

(1,234 puan) tarafından
Ben o kadar değilim de iyi oluyormuş yine :D
0 oy
(234 puan) tarafından
VPN ile baglananları tespit edıp ceza kes elerse ya nolcak hıc bellı olmaz sonuçta devlet der ben yasakladım  sen nıye illegal gırıs yapan vs vs. 
(74 puan) tarafından
Ben de senin gibi düşünüyorum ve YouTube'da videosunu izledim yasal değilmiş yasal işlem oluşturabilirlermiş çünkü sadece devlet yöneticilerin girip kullanabildiği bir uygulamaymış devletin yasak kıldığı kısıtladığı bir siteye sen Kaçak yolla giriyorsun yani cezası bence ödenmeden bitmez
(1,234 puan) tarafından
Ben kendim yüklemedim bu bir ikincisi girmiş telefon yasak gelince millet söylemese ben insta yasak farketmedjm bile girsem bile ben video vs paylasim yapmıyorum ki
0 oy
(1,288 puan) tarafından
Bence Türklerin geliştirdiği bir instagram tarzı uygulama olsa ve bizlerin yabacıların attığı reelsleride görsek iyi olur üstelik kendi halkımız para kazanır elin gavuruna yedirmeyiz kapanırsa da mutlaka bir çözümü bulunur
(1,234 puan) tarafından
Bence de mantıklı canım o tarz bi uygulama olsa yabanci ulaşmasa
0 oy
(2,115 puan) tarafından
Yıllardır özel bir albüm gibi kullanıyordum . Arşivde o kadar çok şey var ki ben çok üzüldüm komple kapanma fikrine . En azından içindekileri alabilseydim . 
(1,234 puan) tarafından
Evet benim de video falan vardı durumdan kaydettiğim
0 oy
(2,816 puan) tarafından
Çok iyi olur temelli giderse. 0stüne bir de tiktok giderse tadından yenmez. 
(1,234 puan) tarafından
Faydalı işler de oldu mesela sma li çocuklar
(2,816 puan) tarafından
İyi yönde kullanan lar için demiyorum tatlım. Benim cevremdeki insanlar.
(1,234 puan) tarafından
Evet kötüye kullananda var ama işte iyiye kullanan da var sma li iyileşen çocuklar da oldu çevremde sesini duyurduk
(2,816 puan) tarafından
Ne mutlu ne kadar güzel.
(1,234 puan) tarafından
Tanıdığım vardı Instagram sayesinde sağlığına kavuştu çocuk
0 oy
(1,045 puan) tarafından
Bizim milletimiz ozenti olmasi instagram ne olacak ozgurlukmus instagramla yerinizi tespit edip dinliyorlar 
(1,234 puan) tarafından
Faydalı şeyler de oluyordu bence onun yerine tıktok gitse iyi olurdu

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 29 göst.
28 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Rabia3506 (18 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 455 göst.
26 Mayıs 2024 Aile kategorisinde Beratcinar (2,693 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 282 göst.
14 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Lovelyyyy (117 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 148 göst.
25 Ocak 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Limonlukek (3,090 puan) tarafından soruldu

395,484 soru

11,830,782 cevap

35,902 kullanıcı

...