0 oy
187 göst.
Diğer kategorisinde (95 puan) tarafından
Kızlar şuan 21+5 haftalık hamileyim  o zamana kadar yanlış hesap yapmadıysam 29 haftalık hamileyim sınava girebilecek miyim ağır olmaz mı sizce girebilir miyim 

9 Cevaplar

0 oy
(2,023 puan) tarafından
Bence girebilirsin ağrın sancın olmazsa 

Kendini strese sokmazsan bide 

Bende istiyorum girmeyi 6 ağustosa bir günlük kayıt açmışlar 

525 TL ücret yatiracam 
(147 puan) tarafından
6 ağustosta ek gün mü vermişler bende başvuru yapayım ya benim de 3 aylık bebeğim var ama hallederim inşallah
(2,023 puan) tarafından
Valla ösym sayfamdan baktım bekleniyor yazıyor 6 ağustosta acilacakmis bir günlük canım

Bende üni sınavına girdim tercih yaptım sonuç bekliyorum giriyim yinede kpss ye  dedim
-Reklam-
0 oy
(544 puan) tarafından

Valla bacı benimki de 1 eylülde ben de 35 haftalık oluyorum. İnşallah sınavda doğurmam :D

(95 puan) tarafından
inşallah bende 29 olacam bakalım
0 oy
(3,556 puan) tarafından
Girebilirsin niye girmeyesin 32 haftalık gebeyken üniversite sınavına girmiştim ben 

Yanlış anlaşılma olmasın zaten devlet memuruydum sadece kendimi denemek için girdim ikinci üniversiteyi kazanıp okumuştum sonrasında da gayet oluyor yani
(95 puan) tarafından
Teşekkür ederim gireceğim inşallah
0 oy
(7,246 puan) tarafından
Ben 36 haftalık üniversitesi sınavlarına girmistim sıkıntı olmamıştı sadece oturmaktan belim ayırmıştı.
(95 puan) tarafından
Teşekkür ederim aklıma bir sürü şey geldi tansiyon düşer kan şekeri düşer bir şeyler olur diye
0 oy
(59 puan) tarafından
Lise mezunları için kpss nasıl oluyor bilgi verir misiniz
(95 puan) tarafından
KPSS sınavına giriyorsun liseler için iş olanağı için
(59 puan) tarafından
Anladım teşekkür ederim
0 oy
(1,681 puan) tarafından
Benm dogumuma 2 hafta kala yks sınavına gitmiştim 
(95 puan) tarafından
Maşallah:)
0 oy
(112 puan) tarafından
Bende düşünüyorum evet ama küçük çocuk var bir tane daha 3 olcak Kasım'da 14 haftalık şu anda hamileyim sınav zamanı 20li haftalarda olur sanırım girmek bişey değil sınava sonrasında nasıl yapcam zor yanı iki küçük çocuk nereye gidicem de çalışacam hadi sınavı düzgün geçtim desem ondan 2 sene sonrasına kaldım sanırım 
0 oy
(640 puan) tarafından
Girebilirsin bence bende onlisansa girecektim ama tam eylulun 15 inde dogum bekliyoruz ama ikiz gebeyim erken dogum riski oldugu icin cesaret edemedim birde 35 haftalik olcam agirlasirim sinav suresinde oturamam diye cesaret edemedim suan ben 29 haftaligim arada bi kasilma oluyor sadece yani kiyaslarsak dayanabilirsin 
0 oy
(2,432 puan) tarafından
Çok çalışın ve test çözün sorular evrim geçirmiş ne soruyor diye anlamaya çalışmaktan doğruyu bulamıyor insan bende öğretmenlik sınavına girdim bugün 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 172 göst.
0 oy
2 cevap 73 göst.
21 Şubat 2024 Aile kategorisinde Sulemhmt (743 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 275 göst.
15 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde uldgdml (414 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 131 göst.
3 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Merve1997 (203 puan) tarafından soruldu