0 oy
520 göst.
önce Diğer kategorisinde (132 puan) tarafından
Eşiniz özgürce ailesinin yanında telefonda seni seviyorum iltifat edemezse yada normalde sizi savunamazsa örnek vereyim eşimin abisi taşındı kendi evlerine ona ev hediyesi alacaklar bende dedim de sen evlatları değil misin diyemedi.ama her işlerini eşim yapar.

15 Cevaplar

+5 oy
önce (326 puan) tarafından

Valla tam olarak neyi sordun anlamadım canısı konudan konuya atlamışsin :blink:

-Reklam-
+1 oy
önce (10,819 puan) tarafından
Yani savunmak farkli bisey ama illa ana babasinin yaninda seni seviyorum demesine bana iltifat etmesine gerek yok. Esimde aksine herkesin yaninda hayatim der bisey anlatirken mesela ya hayatim oyle degil falan. Ben sikiliyorum gerek yom adim var yani
0 oy
önce (581 puan) tarafından
Son kısmı anlamadım çok ama eşim ailesinin yanında çekinmez beni de savunur yeri geldiğinde :)
önce (132 puan) tarafından
İşlerini eşime yaptırırlar kaynimda aramaz sormaz o kiymetli
önce (581 puan) tarafından
Bizde de tüm işi eşime yaptırırlar da takılmam ben çok karşılığını fazlasıyla verirler
0 oy
önce (1,142 puan) tarafından
Valla canım ben nişanlıyken sordum beni seviyor musun diye arkadaki gr duymamıştır bile arabadaydık nispet mi yapıyorsun dedi o gün bugün. Dür böyle sormam canım sıkıldı ama savunma işine gelince nadiren ben bilmem kendine sor kendine der geçer ama bende hoşlanmıyorum bu tavrından 
0 oy
önce (4,091 puan) tarafından
Niye başkasının yanında bana iltifat etsin seni seviyorum desin evimizde desin ki der de zaten başkasının yanında mıç miç sevmiyorum ben savunma konusunda hatalı bile olsa eşler aileler yanında savunulmali eve gelince ben seni savundum ama hataliydun diye söylenmeli bence 
0 oy
önce (3,791 puan) tarafından
Siz ev aldığınızda size almadılarsa ( durumları vardıysa o zaman ), şimdi kaynına alıyorlarsa ben takılmam ama gözüme de elbette çarpar bu durum. Ama siz ev vs almadıysanız, sırf kaynınlara alıyorlar diye böyle bir beklenti içinde olmanız da yanlış.
0 oy
önce (7,014 puan) tarafından
Hiçbişey anlamdım desem 
0 oy
önce (14,280 puan) tarafından
Niye babasının anasının yanında desinki ne gerek var. Ha yok saysa önemsemese kızarım ama illa sevgi sözcüğü şart hatta biz genelde ailelerin yanında kullanmıyoruz diğer oğullarına alınan hediyenin  mevzuyla alakasının kuramadım 
0 oy
önce tarafından
Gülüm der ama seni seviyorum demez savunmaya gelincede biriyle sorun olunca onu orda kapatır ikimizle de ayrı ayrı farklı yerde konuşur çok şükür bi sorunumuz da olmadı öyle
0 oy
önce (1,299 puan) tarafından
Eşim beni savunur her zaman ama birbirimizi sevdiğimizi falan aile büyüklerinin yanında söylemeyiz ama evde çocuklarımın yanında eşim sürekli söyler hatta şu anda bana iltifat ediyor benim kadar güzeli yokmuş kızıma diyor 
0 oy
önce (313 puan) tarafından
Aile yanında iltifat edememe durumu normal bence. Ben de ailemin yanında eşimle canım cicim olamam ama evde sürekli dip dibe olmak isterim. Bu hem yetişme tarzıyla hem de ailenin buna vereceği tepkiyle ilgili bir durum. Bazı insanlar geleneksel değerlerle büyüdüğü için böyle rahat olamıyorlar. 

Savunma durumuna gelince, ben çocuğu erkeğin ailesine karşı kendisini bile savunabildiğini görmedim. Kendi ailelerine karşı sessiz olurlar genelde. Bence önmeli olan ailesinin tarafını tutup size kızmaması. 
0 oy
önce (13,961 puan) tarafından
Neden birinin yaninda seni seviyorum.desin bu frkki bu konu cnm.ama savunmak falan ayri
0 oy
önce (2,370 puan) tarafından
Canım savunmak önemli tabiki canım ama ailesinin yanında heleki buyuklerinin yanında seni seviyorum demeyebilir bu birazda saygıdan ötürü 
0 oy
önce (7,336 puan) tarafından
Milletin yanında seni sevdiğini haykırmasina ihtiyacın mi var ki ?
0 oy
önce (1,658 puan) tarafından
Ana babasının yanında veya büyüklerin yanında ismimle hitap eder. Ama normalde hep seni seviyorum da der. Güzel şeyler de söyler. Bu garip bir şey değil ki

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 414 göst.
0 oy
16 cevap 454 göst.
6 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Asli_eren_47 (813 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 144 göst.
5 Ekim 2023 Diğer kategorisinde ryaaygt (280 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 135 göst.
23 Haziran 2023 Diğer kategorisinde 1905_92_92 (20 puan) tarafından soruldu