0 oy
117 göst.
önce Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (309 puan) tarafından
Bebeğin ateşi vardı serum yaptılar saat 9 gibi ama ateşi düşmüyor yüksek şurubu ne Zaman vereyim??

7 Cevaplar

+1 oy
önce (581 puan) tarafından
1 den önce verme duşa sok bi serinlesin 
önce (309 puan) tarafından
Bizi eve bıraktı dışarı çıktı tekrar aradım geldi, bebeğin hastayken evinde otur dedim sende.Baktim üstüne sinirlenip elini kaldırıyor el kol hareketi yapıyor ya,hala sinirliyim bide gel uzatma şimdi.
Erkekleri anlamak çok zor çoookk
Niye evinde otur dedim diye elini kaldırdı,zaten hep tartışıyoruz şimdi ne yapıyım alttan mı alıyım bilmiyorum, yediremiyorum kendime o hareketi ya değersiz hissediyorum.
Bilmiyorum canım bizde çok kavga ederiz ama hiç el kaldırma gibi bir şey olmadı o yüzden ne tepki verirdim ne olurdu bilmiyorum
Teşekkür ederim yinede:(
-Reklam-
+1 oy
önce (2,344 puan) tarafından
Baş kafa koltuk altına sureklı ıslak bez koyun dursun
Tekrar çıkıyordu işe yaramıyordu maalesef,acile götürdük tekrar.Şurup verdiler uzmana goturcem yarın teşekkür ederim
+1 oy
önce (1,436 puan) tarafından
önce tarafından düzenlendi
Serumun icinde ates düşürücü koydular mi  çoksa ateşi  duymuyorsa 2 saat olmuş verebilirsin  yada soğuk uygula duşa sok yada fitil varmi ates düşürücü 
önce (705 puan) tarafından
Sarımsaklı bir şeyler mi yedirsen? Kaç aylık bilmiyorum ama sarımsakta da antibiyotik etkisi büyük. 1 yaşından büyükse eğer ballı sarımsaklı limonlu kür yap yedir 1 çay kaşığı falan. 1 yaşından küçük olup ek gıdaya geçiş yaptıysanız sarımsaklı yoğurt verebilirsin.
Sarımsak her zaman tüketiyoruz 11 buçuk aylık.ekstra yarın sarımsaklı yoğurt yaparım ona teşekkür ederim canım
Allah şifa versin canım.
Allah razı olsun canım ❤️
Bol bol su içir sıvı bol tüketsin inşaAllah
+1 oy
önce (1,301 puan) tarafından
Kaç aylık bebek 4 saat arayla veriliyor benim oğlumda çok ateşlendi tam 6 gün sürdü  ateşi bugün 10 gün oldu yeni iyileşmeye başladı hem el ayak hastalığı hemde boğaz enfeksiyonu oldu doktor da ateşi çok olunca calpol üç saat sonra dolven ver dedi yıka bide dedin bizim 40 dereceyi geçiyordu benim oğlum 15 aylık
11 buçuk aylık.şurup verdiler bu sefer önceden serum yaptılar işe yaramadı.yarin uzmana goturcem teşekkür ederim.cok geçmiş olsun canım sizede❤️
+1 oy
önce (541 puan) tarafından
Fitil yok mu ? Fitil daha hemen etki eder 
Fitil ilk defa duydum valla.şurup verdiler yarın uzmana goturcem teşekkür ederim
önce (541 puan) tarafından
Götürdüğünde mutlaka fitil iste canım. En çabuk geçiren fitildir. Ben çok ateşli götürdüm kızımı acile. Direk fitil veriyorlardı geçmiş olsun
+1 oy
Bide sakın çok soğuk suyla yıkama ılık olsun banyo süngeri ile sırtına ve göğüsüne masaj yaparak soğut kan dolaşımı hızlanıyor ateşin düşmesine yardımcı oluyor  yattığı odada soğuk olsun
O anki şeyle soğuk, ılık karıştırdım valla bilmiyordum  hemen öyle döktüm yani.surup verdiler bu sefer yarın uzmana goturcem teşekkür ederim
Sizede çok geçmiş olsun
+1 oy
önce (419 puan) tarafından
Saat 1 de verircek sin.cnm.4 saat ara ile dönüşümlu şurup mesele 1 de calpol verdin 4 saat sonra dolven vereceksin  şuan bekle limon kesip ayaklarının altına limonu koy çorabı giydir sonra sirkeli su yap koltuk altı eklem yerleri başına islat koy baktın o da geçmiyor.ilik su ile yika canım 
Yarın uzmana goturcem şurup verdiler takipteyim şuan beklicem sabaha kadar.tesekkur ederim canım
önce (419 puan) tarafından
Rabbim şifa versin inşallah cnm

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 87 göst.
27 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde SAsya (1,794 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 87 göst.
17 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 110 göst.
29 Kasım 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 50 göst.
14 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Serap2020. (636 puan) tarafından soruldu

391,013 soru

11,698,285 cevap

35,576 kullanıcı