0 oy
564 göst.
Aile kategorisinde (32 puan) tarafından
Merhabalar okadar çok sinirliyim ki gerçekten artık yoruldum.Kayinbabam canı isterse melek istemezse burnumdan getiren biri .Sürekli hesap sormalar.Ezmeler.2 çocuğum var eşim tatilde beni aramis kayinbabam çocuğumda olduğu için aramayı görmedim bugün beni arayıp direkt selam sabah yok sen benim telefonlarıma niye bakmıyorsun insan bi döner beee dedi .Aramayı görsem dönerim dedim niye dönmiyim dedim bana imalar yaptı sanki bilerek açmadım gibi .Cevap vermemi beklemedim camiye geldim diyip telefonu üstüme kapattı. Bunu bana Sürekli yapıyor niye aramadın niye açmadın niye dönmedin Allah aşkına böyle şey olur mu ? Eşime anlattm konuscam dedi .Gerçekten zoruma gidiyor ağrıma gidiyo çocuk muyum ben .Eşim ve öz babam bile benimle o şekilde konuşmuyor o kim ya?

12 Cevaplar

+6 oy
(10,818 puan) tarafından
Kayınbabasıyla telefonda hiç konuşmayan ben. Ne gerek var da konuşucam 
(32 puan) tarafından
Eşim tek çocuk kendini evinin reisi görüyor herseyi ona sorcaz ondan korkcaz 8 yıl oldu eskisi gibi susmuyorum mesafemi attım suç benim fazla saygı verdim yazık.
-Reklam-
0 oy
(1,805 puan) tarafından
Evlendiğimizden beri neredeyse her hafta yanlarına gidiyoruz ve her hafta neden arayıp sormuyor muhabbeti oluyor eşime en son eşim de kadının huyu bu ne yapayım arasın diye döveyim mi diye tartıştı bir daha üstelemediler
(32 puan) tarafından
Hey allahim yaaa
(1,805 puan) tarafından
Birde ben sürekli yanlarına gidiyorum düşün artık :D
(32 puan) tarafından
Benim kayinbbam sanki beni yaratmiski gibi davranıyor ben gerçekten ruh hastası olduğunu düşünüyorum artik
(1,805 puan) tarafından
Yapacak bir şey yok bizimki de gezmeye para harcaksak gerizekalısınız aptalsınız diyor kendisi cimridir de
(370 puan) tarafından
ya aranamak degil dertleri ego ya zoraki saygi benim kaynana da ayni
0 oy
(2,756 puan) tarafından
O ne öyle ya sen gelinsin yani sürekli kayınpederini arayacan valla ben arada ararik baba ne yapıyorsun diye kendi babamida arada ararik ama aramıyorsun etmiyorsun çok yanlış şeyler yani aramak zorunda değilsin ki zaten kaynanan arasın onu sen oğlunun karısının yani 
0 oy
(42 puan) tarafından
İşi düşmedikce koly koly aramaz bende acarım işim varsada ben daha sonra arıyım işim var suan derim en sevmedgim sey aradıgımda bakmıyor olabilir müsayt degildir duymamıştır ama bi cvbsız bi msj vardır o gün görmedin ertesi gündemi görmedin banada  aradıgımda bazen bakmazlar geri dönmezler görümcelerim ve eltim yapar bu dedgim kişilerde sürekli ellrinde telefon nasıl görmez aradıgımıda geri dönmez diyorum bende bakmıyorum cogu zmn telefona
0 oy
(205 puan) tarafından
Benim kayınpederim aradı geçen açmadım eşime dedim açmadım kızdı bana dedim babanla ne konuşcam Allah aşkına sen konuş anlaş dedim dahada aramadı zaten 
0 oy
tarafından
Ne kaynanamı ne kayınpederimi arayıp da nasılsın napıyorsun diye bir kere olsun aramadım aramam da bana saçma geliyor 
0 oy
(5,464 puan) tarafından
Sunu anlamıyorum ben eşlerimiz bizim ailelerimizi çok mu arıyor bizim aramamizimi bekliyor. Ben aramıyorum onlarda işleri düşmediği sürece aramiyo hamilelikten sonra hafta sonlarında ayda bir kez gider oldum.Esimde neden aramiyorsun demez biliyor çünkü huylarını 
0 oy
(2,171 puan) tarafından
Kayinbabam bir defa benimle böyle konuşsa ikinci arayışında telefonu açmam ki aramaz da beni hiç aramasın da ne gerek var
0 oy
(2,659 puan) tarafından
8 yillik evliyim numarasi bile yok bende
0 oy
(1,113 puan) tarafından
Bence de konuşun, derdinizi anlatın. Kendine çeki düzen vermesi gerekir. 
0 oy
(1,671 puan) tarafından
Benm kayinpederim de kendisi arar ben asla aramam açtığım gibi de hiç aramiyorsun der yav 4 yıldır gelinim ne zmn aradım ki daha bunu bana diyon ne konuşacam yaa yeminle boyleleri zor
0 oy
(1,999 puan) tarafından
Hele öyle desin eşime bırakmadan ben ederim ağzına . Sen kimsin beni azarlicak .. aynı şeyi kaynanam yaptı zır dedin mi accan sen bı gün bı tersledim o Muş daha da yapamadı arada yine yapıyor şakayla karışık tersliyorum susuyor 
(32 puan) tarafından
Aşırı çirkef sinirlenince .Yapacaksın edeceksin hep.Ben eskisi gibi değilim ona karşı o yüzden iyice kafayı yemiş resmen itiaat istiyo
(1,999 puan) tarafından
Valla sunu anlamalı koca tarafi bu gelinler kimseye köle değil itaat etmek zorunda da değiliz yani benimkiler de öyleydi hala aynilar ama takmıyorum sadece sinir ediyor beni yap et hep istiyor oraya gideyim işini göreyim rest çektim eşime ya ben ya ailen ben kimseye köle değilim diye ameliyat oldum miyomdan eşim gitme ise diyor kaynana ordan aa evde mi yatcak mısım bana ona göre iş verirler sen bunu misafir yanında söyle açtım ağzımi verdim ağzının payını kimse kusura bakmasın benim aklım var

İlgili sorular

0 oy
32 cevap 1,267 göst.
12 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Mhmd8mrn (7,121 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 372 göst.
0 oy
1 cevap 97 göst.
0 oy
9 cevap 377 göst.
21 Mart 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

399,382 soru