0 oy
344 göst.
önce Aile kategorisinde (1,982 puan) tarafından

Hanımlar ben sağ kolumu kullanamıyorum güç kaybım var solda sürekli karibcalaniyor bı soğanı dograyana kadar parmaklarımı parçaladım hep bunları fark ettim alsam işime yarar mı acaba kullanan varmı memnunmusunuz 

image

image

10 Cevaplar

0 oy
önce (3,831 puan) tarafından
Kuzum bnde basmalı olandan var elim kolum mutfakta o benim hemen at birt birt bitti diğerini dondurmesi de güç ister 
önce (3,831 puan) tarafından
Solingen en bilinen marka canım bicaklari hemen korelmiyor rondonun
önce (2,849 puan) tarafından
Amin cümlemize inşallah hepimizin aynı işte çocuklar ev yemek temizlik başka ne olsun ☺
önce (13,961 puan) tarafından
Evet o marka iyi amin hulyacim evet vallaha oyle 1 ay izne gittik geldik aman ne guzeldi:)
Ohhh ne iyi gelmiştir değişiklik her zaman iyi geliyor ☺
önce (13,961 puan) tarafından
Evet ya 1 ay kaldik cok guzeldi :(
-Reklam-
0 oy
önce (150 puan) tarafından
Üstekini bilmiyorm da altakinin bir küçüğü bende 3 yıldır kulaniyorum çok pratik soğan doğramak için 
önce (1,982 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim cnm
0 oy
Basmalı var bende çokta güzel canım hemen şipşak döndür tamamdır diğeri uğraştırır seni yorar ona bulaşma 
Teşekkür ederim cnm
0 oy
önce (581 puan) tarafından
Üstekinden bi cacık olmaz verdiğim paraya yanıyorum
Çok teşekkür ederim cnm
0 oy
önce (479 puan) tarafından
Basmalı olanı annem kullanıyor ve memnun
Teşekkür ederim cnm
0 oy
önce (371 puan) tarafından
Basmalı olanın büyüğünden var bende onu daha ziyade krep yada kek hamurunu çırpmaya üşendiğim için kullanıyorum, soğan türü şeyleri elde doğramazsam elektirkli olan küçüğünde hallediyorum. (Basmalı olanın ne kadar etkili olduğunu denemedim çünkü soğanın kokusu girdiği yerden kolay kolay çıkmıyo :)
Teşekkür ederim cnm
0 oy
önce (8,219 puan) tarafından
elektrikli rondon varsa onun da rendeleme aparatı olur genelde.

alttakinde de ben tupperdan almıştım çekmeli acayip iş görüyor 
Rondo iki tane var cnm rendesi olan büyük onu aç kapa daha çok yoruyor beni küçüğün de rende özelliği yok

Çok teşekkür ederim cnm bende alayım hemen hemen herkes memnun
0 oy
önce (3,252 puan) tarafından
Canim bundan önce doktora gitmelisin ,sinir kaybı mi var beyin ve sinir cerrahına muayene olmalisin ilerde başına daha çok iş açar.Gecmis olsun
Kanser hastalarına acılan damar yolu açıldı ve 1 ay boyunca sürekli mama verildi damardan ve sürekli serum takıldı ilaçlar ağır ilaçlardi o yüzden böyle oldu daha kötüydü şuan toparlanmış halde buna şükür diyorum sürekli hastaneye gidip geliyoruz
0 oy
önce (4,561 puan) tarafından
Alttaki den var canım iyiki almışım diyorum 
Teşekkür ederim cnm
0 oy
önce (409 puan) tarafından
Güç kaybı bende de var alttakini bende kullanıyorum çok yararlı zorluğu yok pek ama üstteki güç istiyor gibi geldi bana yine de siz bilirsiniz
Teşekkür ederim cnm

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 91 göst.
15 Nisan 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 308 göst.
9 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Kelebekkm34 (1,273 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 98 göst.
25 Mart 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Yigidinannesi (252 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 160 göst.
2 Kasım 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde Ecemimmm (133 puan) tarafından soruldu

391,014 soru

11,698,271 cevap

35,576 kullanıcı

...