0 oy
92 göst.
önce Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (3,796 puan) tarafından
Anneler   arkadaşımın  adetine  1 harfta var hamilelik belli olurmu kanda

4 Cevaplar

0 oy
önce (6,330 puan) tarafından
Evet canım olur 
önce (3,796 puan) tarafından
inşallah hamile olur
önce (6,330 puan) tarafından
İnşallah canım hayırlısı ile vardır
-Reklam-
0 oy
önce (371 puan) tarafından
Belli olma ihtimali yok değil ama daha kesin ve sağlıklı bi sonuç almak için gecikmeyi beklemeli
kiz kaç senedir bekliyor  çocuk bir kere düşük yaptı  korkuyor yolculuk yapmaya 7 saatlik yol
Adete bi hafta varken yapacağı herhangi bişeyin şayet oluşmaya başladıysa bebeğe zarar vereceğini sanmıyorum. Biçok insan hamile olduğunu takribi bir hafta gecikmeyle öğreniyo. Haliyle kimsenin yaptığı şeylere dikkat ettiği yok. Ben bütün ramazan boyunca mide koruyucu kullandım, 8 10 tane apranax kullandım, 3 4 tane muscoflex Duo kullandım, ki hepsi gebelikte kullanılmaması gereken ağır ilaçlar. Kaldırdığım ağırlıkların, sağa sola atlayıp zıplamaların haddi hesabı yok zaten. Nasibinde varsa yaşamak korunuyo o bebek bu kadar dert edip stres yapmasın kendine.
aşırı stres yapıyor  cnm
Kendisine yapabileceği en büyük kötülüğü yapıyo kısaca. Bunları o da okuyo mu bilmiyorum, o yüzden okumuyosa ona söyle, stres yaptığı sürece istediği kadar kendini yolculuktan şundan bundan korusun, yine de olası hamilelik durumuna verebileceği en büyük zararı stres yaparak veriyo. Kendisini yolculuktan sakınacağına stresten sakınsın. benim bi arkadaşım vardı böyle hamilelik isteyen, tedavi görmeye başlayan, ne yaparsa yapsın hamile kalamayan. Defalarca erken hamilelik testi alıp yaptı gecikmeyi bekleyemeyip, hamile kalmasına yardımcı olacak pek çok şeyi yaptı, ama gel gör ki stres yapmaktan alamadı kendini. Bi gün yumurta döllendi, sevinçten ne yapacağını şaşırdı, derken rahme tutunmadı oluşan şey. Ağladı sızladı derken umudunu kaybedip çabalamayı bıraktı, sonra ne oldu dersin? Hamile kaldı. Stres yapmayı, endişlenmeyi bıraksın kısacası.
vallah oda stres yaptığı için hep düşük yaptı  birşey olacak korkusuyla
0 oy
önce (89 puan) tarafından
Yani çıkabilir ama adeti beklese daha iyi sonuç çıkar. Şimdi BHCG 20 falan çıkar dış gebelik denir bir şey denir netleşemez.
haklısın  cnm
0 oy
önce (476 puan) tarafından
Belli olabilir canım ama negatif çıkarsa regl gününe kadar ihtimal var yinede benim 5 gün varken negatifti 1 gün gecince pozitif olmuştu beklerse geçince yapsın test

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 141 göst.
0 oy
6 cevap 115 göst.
19 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Dilankaya (983 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 129 göst.
22 Ekim 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 458 göst.

391,029 soru