+1 oy
507 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (76 puan) tarafından

Ya kızlar evlenmeden önce bebek gibiydi topuklarim evlendim hemen hamile kaldım ve zamanla topuklarim bu hale geldi geçmiyor şuan 8 buçuk aylık hamileyim gebeligimin etkisi var mı acaba geçmesi için ne yapmalıyım törpülüyorum ama bı işe yaramıyor kremliyorum keseliyorum falan yine aynı oluyor 

image

15 Cevaplar

0 oy
(1,273 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap

image

bana bu kremi kuzenim önerdi benim topuklarim seninkindende beterdi kötüydü kuzenim bu kremi önerdi ama aldinda sürekli kullanman gerekiyo ben ilk başta sabah akşam sürüyordum sonra tek akşam sürmeye başladım çorap giyip sabaha kadar duruyordu şimdi almadım daha bitti kremim bayadir kullanmıyorum gene aynı olmaya başladı sürekli kullanırsan faydası oluyor geçiriyor 
-Reklam-
+1 oy
(160 puan) tarafından
Benimde ayni bu sekil hamilelikle alakasi yok biz koyde yaşıyoruz az cok koy evlerini bilirsin betondan disarisi falan biz sabah aksam yikiyoruz disariyi fala su ve betondan oyle oluyor diye biliyorum ama kista birsey yok
(76 puan) tarafından
Ya evet ananemin topuğu gibi oldu oda köyde oturuyor:))
0 oy
(1,814 puan) tarafından
Duş sonrası düzenli törpü:) 
(76 puan) tarafından
Yapıyorum ama ise yaramıyor
(76 puan) tarafından
Elimde torpuyle geziniyorum zaten kaşınıyor kaşıyorum sürekli
(1,814 puan) tarafından
Bende öyle geçmişti canım kuru törpü yapma nemlensin öyle yap
(76 puan) tarafından
Teşekkür ederimm
0 oy
(1,610 puan) tarafından
Çorapsız yere basmaktan kaynaklı diye biliyorum benimde yazın oluyo kışın gecıyo
(76 puan) tarafından
Evet corapsizim kışın bile giymem bir de ev hanımıyım hep açıkta ayaklarım . Çalışıyor olsaydım belki gün içinde ayakkabının içinde olduğu için böyle olmazdı bekarken böyle değildi cunku
0 oy
(229 puan) tarafından
Gebelikten benimde böyle oldu hic bilmem bugüne kadar böyle bisey oldugunu. Topuk taşı aldım işe yaramiyor ayakta kaldikca topuklarim agriyor agirlik bindiği icin oluyor düzelir dogurunca herhalde diye umit ediyorum :)
(76 puan) tarafından
Ay inşallah gecer
0 oy
(75 puan) tarafından
Her gece yatmadan vazelin sur ince bı çorap giy öyle yat canım 
0 oy
(4,331 puan) tarafından
Gece yatarken vazelin sur çorap giy yat 
0 oy
(112 puan) tarafından
Yere basarken çorapsız veya terliksiz basıyorsanız ondan olur Duş sonrası törpü ardından nemlendirici krem sonrasında yere çıplak ayakla basmayım düzelir hamilelile alakası yok
0 oy
(10,024 puan) tarafından
ayak maskeleri var onlardan al 
0 oy
(76 puan) tarafından

çözüm bende trendyolda ayak soyucu pling satiliyor tek kullanimlik corap gibi giyoyorsun 40 dk bekletiyorsun 

bir hafta icinde ayagindaki ölü deri komple dökülüyor sonrasinda ise bir bucuk litre sicak suyu kovaya koy icine bir bardak elma sirkesi bir yemek kaşığı tuzu ekle ayaklarini icinde beklet yumusayinca topuk törpüsü iyice ayagini törpüle sonra ayaklarini guzelce duru suyla yika kurula vazalin nemlendirici ne bulduysan sür çorap giy yat sabah kalktıginda ayaklarini taniyamazsin bebek ayagi gibi olur ben extra görsel olarak güzel dursun diye evde makinam var pedikür de yapıyorum ojeler falan sürüyorum ayaklarimla aşk yaşıyorum resmen
(76 puan) tarafından
Teşekkür ederim Trendyol dan baktım şimdi bıtane ürüne açıklamasını okudum hamileyseniz kullanmayin diyor:(
(1,541 puan) tarafından
Şimdilik törpüle her hafta canım vazelin sür çorap giy.Dogumdan sonra yaparsın üzülme❤️
0 oy
(1,455 puan) tarafından
Ayak maskesi al canım 
0 oy
(712 puan) tarafından
Benimde boyle oluyor kina yakip 1 saat bekletip yikiyoru. Altina ayagimin uzunca bir sure duzeliyor 
0 oy
(15,646 puan) tarafından
Vazelin sürüp çorap giyip uyu çok yumuşatıyor 
0 oy
(266 puan) tarafından
Soyulan ayak maskeleri var ama o oraya pek etki etmiyor. O maskeler daha çok ince deriyi soyuyor. Topuk çatlağı için en iyi çözüm her akşam tuzlu suda bekletip ponza taşıyla törpülemek. Sonra da vazelin sürüp çorap. Benim de böyleydi.oluyor yine. Sanırım vazelini sürekli kullanmak gerek
0 oy
(173 puan) tarafından
Ben de böyle bir post acicaktim şimdi size denk geldim benim de aynı bu şekilde hatta baş parmaklarim da böyle kuru catlak nasırlı topuk rendesi aldım bende bi işe yaramadı ponza taşı daha çok işe yaradı ben de sıcaktan çıplak ayakla gezmekten oluyor heralde 
(76 puan) tarafından
Evet evde yalınayak gezmekden muhtemelen

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 264 göst.
9 Ocak 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Fatmaalimm (78 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 125 göst.
24 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Suda (268 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 108 göst.
9 Ekim 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Eda00 (730 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 974 göst.
28 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Eda00 (730 puan) tarafından soruldu

399,421 soru

11,947,120 cevap

36,102 kullanıcı

...