0 oy
56 göst.
Diğer kategorisinde (390 puan) tarafından
Merhaba kızlar bikac aydir aşırı saç dökülmesi atağa kalkınca gözümün onu kararıyor başım dönüyor bide sürekli aşırı halsiz yorgun hissediyorum hicbisey yapmasamda böyle olan varmı neden acaba kemiklerim ağrıyor geceleri 

1 cevap

0 oy
(41 puan) tarafından
Kemik agrısı dısında dıgerleri vardı demişim çok düşükmüş sınırda dedi vücudundaki demir depoları dahı tukenmıs dedı göz kararması çok fazla ve bana göre cıddılesınce gıtmıstım 9kutu ilaç verdı bıtınce gel tekrar bakalım talvıyr yapalım dedı ama ben 1 kutu kullanıp bıraktım midem çok bulanıyodu içerken. 
(390 puan) tarafından
Benimde zaten b12 demir cinko hiçbiri yoktu çok ilaç kullandım zamanında ama bırakınca yine aynı oluyor doğuma gitmeden kaç kere kan takıldım aslında kilom falanda iyi ama niye bukadar kansızlık falan var anlamadım her banyoda bı avuç saç dökülüyor
(41 puan) tarafından
Kansızlık kılo ile alakalı bı durum degıl kı. Benım vıtamınlerım çok düşük adını ilk kez duyduğum vıtamınler dahi. Ama ilaç kullananıyorun mıde bulantısı yapıyo ıcemıyorum her defasında iğne veya taovıye ıstıyorum eczacı yıne hap verıyo anlamadım. Morarıyo vücudum vıtamınsızlıkten
(390 puan) tarafından
Benimde öyle valla bilmiom napcaz
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 246 göst.
18 Temmuz 2024 Diğer kategorisinde Eda1 (124 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 55 göst.
14 Haziran 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 333 göst.