0 oy
137 göst.
Diğer kategorisinde (963 puan) tarafından
Kayinbabam bugün kolonoskopi ve endoskopi oldu  ama bagirsaklar tam temizlenmedigi için tam yapılamamış ama doktor kitle olduğunu söylemiş sonuç çıkmadan bunu bilebilir mi doktor kaynanam doktorla konuşunca söylemiş doktor 

5 Cevaplar

0 oy
(2,312 puan) tarafından

Sonuçu hemen veriyorlar ki cnm 

(963 puan) tarafından
Tam da yapılamamış kuzum ama doktor bir sorun olduğunu söylemiş cuma günü tekrar yapalım demiş
-Reklam-
0 oy
(180 puan) tarafından
Sonucu hemen soyluyorlar zaten kamerayla doktor kendisi gördüğü için şu var bu var diyor sadece patolojiye parça sıvı vs yolluyorlar onun sonucu az geç çıkıyor kitle var dediyse ona göre de tekrar gel vs bişey demiştir mesaj gelir zaten patoloji sonucu çıkınca tekrar gitsin kötü huylu mu kanser mi değilmi ona göre bişey söyler doktor 
(963 puan) tarafından
Cuma günü tekrar yapalım demiş bağırsaklar tam temizlenmemis tam olmadı demiş ama kynanama da kitle gördük demiş
(180 puan) tarafından
Tamam tekrar yaptırınca tekrar baksınlar bakalım eğer kitle varsa parça alınıp patolojiye gider kanserli hücre varmı diye bakıyorlar
(963 puan) tarafından
Anladım kuzum sağol hakkında hayırlısı olsun inşallah
0 oy
(17,459 puan) tarafından
Ya kayınvalidem de yarın kolonoskopi.olacsk. ama o biseyler yiyip icti. Bizi dinlemedi. İnşallah sonuç düzgün çıkar. Bilmiyorum 
(963 puan) tarafından
Sadece sıvı tüketmesi lazim canım bu öyle yemek yemedi ama karpuz falan yemiş ondan bile tam olmadı demiş doktor
(180 puan) tarafından
Yediyse olmaz doktorlar biliyor zaten adamlar düzgünce temizce çekmek için diyorlar 3 gün bisey yemeyin niye yediki gidip doktorların işini zorlaştırmasin bence adamlar temiz çekecekleri yere milletin zevki sefası için bokla uğraşıyorlar afedersin
(17,459 puan) tarafından
Kayınvalidem alzheimer hastası. Unutuyor. Meyve yedi dalından koparıp. Masada tatlı gördü yedi falan. Biz ne kadar takip etsek de kaşla göz arasında yedi. Çorbasına ekmek doğramış mesela.
(180 puan) tarafından
Aaa olmaz bacım Allah şifa versin bilmeden yargiladik kusura bakma ama o şekilde cekemezler bence gidince ya doktora söyleyin başka bir güne versin
(17,459 puan) tarafından
Ben de bu postu görünce söyledim Kayinbabama. Doktora söylesin diye. Bilmiyorum nasıl olacak
0 oy
(9,489 puan) tarafından
kitleyi o an görür ama patolojiye örnek gönderir onun sonucunu beklersiniz sadece
(963 puan) tarafından
Anladım canım bende ne çabuk hemen bilecek dedim ama biliyormuş
0 oy
(1,262 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım bende kolonoskopi oldum 3 gün diyet yaptım ve Dr. Nane bile yedirmedi yapisirsa onu kitle gibi görür makine diye hiç birşey yememesi lazımdı sıvı ve parçası olmayacak

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 110 göst.
26 Ocak 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sude ayse elam (895 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 171 göst.
3 Temmuz 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 411 göst.
9 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 72 göst.

397,209 soru

11,880,237 cevap

35,993 kullanıcı

...