0 oy
98 göst.
önce Diğer kategorisinde (12 puan) tarafından
Kızlar  dogum hapi kullanan varmi aranızda varsa hangi marka iyi..  normalde eşim korunuyor ama ne olur ne olmaz 2 xoxugujuz var ikisi zaten küçük biri 1 yaşında diğeri ise 3 yaşında 2. Supriz oldu bize çok şükür 3.de supriz olsun istemiyoruz :)) nasip kısmet tabi orası ayrı

Hem biraz kilo yapan ilaç varsa marka olarak yazarmisiniz birazda kilo düşüklüğüm var malum koştur ettir derken kilo kaybım oldu 

7 Cevaplar

0 oy
önce (2,560 puan) tarafından
Hap çok kanama yaptı bıraktım. En son yasmin kullanıyordm.
önce (12 puan) tarafından
Peki memnunmusun yasminden bir kaç kişi onu öneriyor benimde kullanmam şart artık malum çocuk olmasından tedirginim biraz eşim korunuyor ama ne olur ne olmaz diye
önce (2,560 puan) tarafından
Ben iğneye geçtim canım hap kullanmıyorım
-Reklam-
0 oy
önce (140 puan) tarafından
Yasmin en iyisi diye duydum hiç kullanmadım ama almışken iyisini al benim komşu hap kullanıyordu kadın acayip bı kilo aldı yani ayarsız bı kilo alımı oldu çok kötü gözüküyordu sen iyi bı hap al kullan kilonu hapla artırmayı düşünme boşuna şişiriyor o kendin diyetle beslenerek kilo al
0 oy
önce (9,412 puan) tarafından
Ben hapla korunurken hamile kaldım ikinciye adını tam hatırlamıyorum emzirirken kullanılıyordu
0 oy
önce (95 puan) tarafından
Herkesin bünyesinde hap farklı etki yapabilir. Deneyerek şansını deneyeceksin. Ama Yasmin genel olarak herkesçe bilinen ilk olarak kullanılan bir marka. Evlendiğimden beri onu kullanıyorum sadece emzirirken farklı bir ilaç aldım. Daha sonra yine Yasmin e geçtim. Ben memnundum. Uzun süre içmeyi unutmazsan kaza olma ihtimali yok denecek kadar az. Ama istersen yine bir kadın doğum doktoruna danışıp öyle karar ver. 
0 oy
önce (2,512 puan) tarafından
Yasmin kullanıyordum fiyatı çok arttı diye Leverette ye geçtim aynı içerikli 
0 oy
önce (426 puan) tarafından
Bizimde 2. Supriz oldu şuan 10 aylık kızımda 2.5byasinda çok zorlanıyoruz 2 çocukla oyuzden ben 40im çıkar çıkmaz ilk adette Dr önerisiyle hemde kistim vardı sezeryanda almıştı Dr ama tekrar etmiş oyuzden yasmine başladım 10 aydır düzenli kullanıyorum uzun bı surede kullanicam ben memnunum yasminden yan etki yapmadı 
0 oy
önce (14 puan) tarafından
Drosetil kullanıyorum canım adetim düzenli benimde kilo kaybım var kilo alamıyorum 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 81 göst.
5 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde 1Anne1Melek (239 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 188 göst.
22 Şubat 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hicrannn (1,130 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 115 göst.
1 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde zeynos1234 (1,617 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 104 göst.
17 Ocak 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hatun12 (140 puan) tarafından soruldu

391,024 soru

11,698,798 cevap

35,582 kullanıcı

...