0 oy
831 göst.
Diğer kategorisinde (643 puan) tarafından
Sirf çocuklar için katlanır misiniz?

42 Cevaplar

0 oy
(1,673 puan) tarafından
Büyük konuşmuyorum ama herşeyimi sustum buna asla susmam vede kendi ailesinde de amcası dahil karisini aldattı ve sustu artık normal olmjş ben ona rağmen sen yaparsan kimse gibi susmam biter dedim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Yok şiddet ve aldatma kırmızı çizgimdir ben esimi sevsemde karakterim el vermez  
0 oy
(572 puan) tarafından
Allah göstermesin ama hayır, başkasına bakmış gözlere bakamam başkasına dokunmuş ellere dokunamam başkasına duyulan zevke kendimi sokamam Allah affetsin ama çok iğrenç bişey bu midem kaldırmaz bı kere, dinende büyük günah ve haram zina 
0 oy
(416 puan) tarafından
İlk evliliğim bu sebepten bitti ikinci evliliğini yaptım aldatsa şiddet uyguladı bir dk affedemem
0 oy
(1,114 puan) tarafından
Bu hayatta affedemeyeceğim tek şey. 
0 oy
(390 puan) tarafından
Çocuklar için katlanmam bedenen olmuşsa aldatmak yatağıma da almam uzaklaştırma alırım evimde paşa paşa otururum oda nerde fındık kirarsa kirsin.cocuklari görebilir onun dışında kendisiyle muhatap olmak istemem.ama telefonda konuşma şeklinde olsa o zaman surundururum biraz.benm için bedenen sıkıntı aklıma geldikçe tiksinirim midem bulanir
0 oy
(7,228 puan) tarafından
Eğer hayatımdaki adam aldatılmayı affeden biri olsaydı bende affederdim. Ama eminim ki eşim beni affetmezdi doğal olarak bende affetmem.
0 oy
(248 puan) tarafından
Boşanıp kendi hayatını kuracak gücün varsa çocuklarına tak bakabileceksen özellikle ailen arkanda ise tabi ki affedilmez çocuklar için bile olsa ama bu imkanların hiç birine sahip değilsen mecburen kalıcan kimse bu şekilde yaşamak istemez ama herkes şanslı değil bir anda bırakıp çocukları alıp gitmek kolay peki sonrası, Allah kimseyi böyle imtihan etmesin herşeyin hayırlısı, on yargıli şeyler yazmayin kadının gidecek yeri yoksa aile istemiyorsa maddi gücü yoksa ne yapacak mecbur kalıcak orada 
(643 puan) tarafından
Ailem çok şükür arkamda. Çocuklarım beni çok zorluyo. Ama yorumlara bakılırsa çok haklılar. Asla affetmiycemm. Çok canım yaniyo
(248 puan) tarafından
Dediğim gibi tabi ki affedilmez ve boşanmak senin için mümkünse boşa, çocuklar için asla katlanma değmez ömrün çürüyor
0 oy
(89 puan) tarafından
Bak canım buyuk konusmamak lazım kimi kadin evliliğine çok emek vermiştir mal mülk yapmıştır  boşanma durumu a erkeğin ekmeğine yağ sürmek oluyor  ve istediğine karisini n emeğini yedirmis oluyor yani kimi sırf bu yüzden bosanmaz.kimiside tek celsede bosar ve zorluklarla içinde kendine  bir hayat kurar ama erkek için gene rahatlik olur zaten göze almassa aldatmaz şerefsizler onun için burunlarından getirmek lazım olan hep kadına olur yoksa..
0 oy
(1,880 puan) tarafından
Katlanmam canisi zaten bosaniyorum da aldatılmış olsaydım herhalde elimde kalırdı yani
0 oy
(74 puan) tarafından
Maalesef maalesef 
0 oy
(302 puan) tarafından
Yok ben en başta şuraya takılırım ve ordan bı adım öteye gidemem  .... Ne yüzle af diliyor .. Ne dıycek  aldattım senı kusura bakma mı  istemeden oldu mu  yani son kez şerefli davransın aff dilemesin  aff dilemesi aldatmaktan daha kötü  bıde karşına geçip acıklama mı yapacak evet  umarım anlatabıldım  direk konu kapanmıştır çünkü o kişi artık seçimini yapmıştır ötesi yok. 
0 oy
(1,951 puan) tarafından
Bnm için çocuklarım duracağım son nokta olur nasıl bir cevap vermem gerektiği konusunda hiç düşünmedim düşünmekte istemem Allah bizi öyle bir zamana denk getirmesin 
0 oy
(1,766 puan) tarafından
Evlilik dürüstlük sadakat doğruluk ahlak ister bunlardan biri yok olursa evlilik sarsılır benim gözümde affetmek zor olur 
0 oy
(963 puan) tarafından
Mecbursaniz affetmis gibi yapiyorsunuz affedilmiyor

Üzgünüm 
0 oy
(446 puan) tarafından
Affetmedim böyle bir gurursuzluğu ne kendime ne de çocuklarıma yakıştıramam
0 oy
(28,650 puan) tarafından

İnsanın başına ne gelirse gelsin o anki duruma göre karar verebilir..

Kimse net diyemez ben bosanirim yada bitiririm fln 

Kalben biter imkanlar neyi gösterir bilinmez Rabbim kimseyi öyle kötü durumlara düşürmesin.

Ama aldatmak en büyük ayrılmala sebeplerinden biri 

Mesela şiddet gibi 

0 oy
(2,914 puan) tarafından
Durumum elveriyorsa ayrılmak en iyisidir elvermiyorsa da şartları oluşturup ayrılmak artık mutlu anne olmayacağı gibi mutlu çocuklarda olmaz bu durumda çünkü zor bı durum yani 
0 oy
(366 puan) tarafından
Ah canım benimde çok hassas noktam o enişteminde Allah belasını versin üzdü bizi büyük söylemiyim ama affetmem zaten bu konu çok zor benim içinde 
0 oy
(1,003 puan) tarafından
Aldatıldım affetmedim iyikide affetmemisim

İlgili sorular

0 oy
27 cevap 1,123 göst.
17 Ekim 2021 Aile kategorisinde Ela94 (1,003 puan) tarafından soruldu
0 oy
40 cevap 1,061 göst.
26 Aralık 2021 Aile kategorisinde Yyyyyyyyyyyyyyyy (83 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 440 göst.