0 oy
804 göst.
önce Diğer kategorisinde (643 puan) tarafından
Sirf çocuklar için katlanır misiniz?

43 Cevaplar

+12 oy
önce (594 puan) tarafından
Neden bu tarz sorular sorup insanlara büyük laflar ettirip kişinin imtihanı  haline getiriyorusunuz ? 
-Reklam-
+1 oy
önce (8,222 puan) tarafından
yaşamadan yorum yapmak zor ama sadece çocuklar için evlilik yürümez. çocukların mutlu bir anne babaya ihtiyacı var. birlikte mutsuz bir anne babaya değil 
0 oy
önce (345 puan) tarafından
Büyük konusmak istemem ama evliliğimi tek sebeple bitirirdim o da bu sebep olurdu herhalde 
0 oy
önce (95 puan) tarafından
Büyük konuşmayayım ama aldatmayı affedemem. Benden başka birini aklından geçirmiş olması bile yeter. Fiziki birşey olursa hiç katlanamam. 
0 oy
önce (14,282 puan) tarafından
Şiddetin ve aldatmanın bende affı yok 

Bir oğlum var benim için çok değerli mutsuz bir anne ile ş..siz bir babayı hak etmiyor bence. O yüzden ben boşanırım 
0 oy
önce (960 puan) tarafından
Büyük konuşmamak lazım ama aldatmak ihanet ve şiddet affedilmemeli
0 oy
önce (620 puan) tarafından
Benim boynuzlardan köprü bile olur ama insan kaderinden kaçamaz 
0 oy
önce (649 puan) tarafından
Ben affedemem. Ama arkadaşım affetti aldatıldığı halde çünkü çok seviyor.  Sevilmeyi haketmeyen birini
0 oy
önce (24 puan) tarafından
Esimin geçmişi beni ilgilendirmez geçmişimde isterse 10 kızla sevgili olsun.ama evlilikte aldatırsa affetmem bosanirim .çünkü sevgi bitmis demektir
0 oy
önce (1,617 puan) tarafından

Buyuk konusmayim da asla 

Tekrar nasıl dokunabilirn ki nasılsın aynı yatakta yatabilirim
0 oy
önce (140 puan) tarafından
Ben çok kıskancım böyle bişey olsa keskinlikle boşanirim diyemem elimde 2 çocukla bı yere gidemem hemen ama şöyle yaparım burnundan getirir dünyasını kararatirim bak yeminle yaparım öyle yapıda biriyim baktım çok pişman bidaha şans veririm ama tekrar yakalarsam koyar giderim sittin sene bulamaz 
0 oy
önce (1,046 puan) tarafından
Kul hakki hirsizlik  zina taciz adam oldurmenin asla affi yok bende ama aldatilmadim hoc insallah aldatilmam bol keseden atamam asla affetmem falan diye 
0 oy
önce (97 puan) tarafından
Önceden büyük konusurdum bu konuda ancak şimdi başka bir çarem yoksa görmezden gelirim çıkış yolu bulana kadar diyorum 
0 oy
önce (9,412 puan) tarafından
Affedemem sanırım 
0 oy
önce (407 puan) tarafından
Asla net yani.
0 oy
önce (5 puan) tarafından
Hayır kabul etmezdim. Ruh halim iyi olmazdı eşime de iyi davranamazdım ve çocuguma çocuklarıma illaki yansirdi
0 oy
önce (2,887 puan) tarafından
Aynı şeyi yapan yine yapar ya afet sende boş bence ama çocuklar olunca af ediyorsun ama  o adam senin için bitmiştir şimdi evli gibi bittim şeşen dahil bi kaç yıl sonra bitirirsin çünkü gözünden düştü adam 
0 oy
önce (73 puan) tarafından
Allaha büyük konuşmak istemiyorum ama affetmezdim 
0 oy
önce (316 puan) tarafından
Aldatmanın affı olmaz canım. Çocuklar için evlilik devam etttirilmez. O çocuklar evdeki huzursuzluğu iliklerine kadar hissederek büyürler. Büyüdüğünde de psikolojik sorunlar başlar. Kendimden ve etrafımdaki, bitmiş evliliği kağıt üstünde devam ettirenlerin çocuklarından biliyorum. Her sebeple boşanma olmaz tabii ama aldatma tek başına yeterli bir sebep. Çünkü ne olursa olsun kadın bir daha eskisi gibi olamaz eşine karşı. 
0 oy
önce tarafından
Allah’a büyük söylemim ama sadece anneme söylerim eşime de ağır bedelini ödetirim ona göre tedbirimi alırım aldattı diye beni açta koymaz sokakta da koymaz maddiyatla ödetirim bedelini eşime de ona göre mesafemi koyarım zaten ikinci evliliğim babamın evine bir daha dönersem daha çok yıpranırım millet kocası aldatmış demez yine avrat olmadı der o yüzden yer içer gezerim herkes kendi bilir bazen eşime de diyorum kimse beni linçlemesin lütfen parası için evlenmiş vs diye kimse benim ne çektiğimi bilmiyor orda evimde rahatım 

İlgili sorular

0 oy
27 cevap 1,112 göst.
17 Ekim 2021 Aile kategorisinde Ela94 (988 puan) tarafından soruldu
0 oy
40 cevap 991 göst.
26 Aralık 2021 Aile kategorisinde Yyyyyyyyyyyyyyyy (83 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 433 göst.
1 Ağustos 2020 Aile kategorisinde Sevgim04 (381 puan) tarafından soruldu
0 oy
35 cevap 1,423 göst.