0 oy
446 göst.
Aile kategorisinde (370 puan) tarafından
dun burda bi post vardi kaynananizla ayni evde nasil cinsel iliski oluyor ses falan sikinti oluyordur anlatsaniza diye post acmisti biri herkes tersledi niye merak ediyosun diye simdi baktim post kalkmis ben nedense erkek oldugunu dusundum bence dikkat edelim 

7 Cevaplar

0 oy
(624 puan) tarafından
Ne alakası var yani bence merak edilmesi çok da abes degil. Ben olsam nasıl yaşardım diye dusunmustur. Erkek olma ihtimali yok bana göre. Tepki geldi diye silmistir
(370 puan) tarafından
sorma sekli oyle degildi okusaniz anlardiniz ve cogu paylasimi cinsellikle ilgiliydi
-Reklam-
0 oy
(1,805 puan) tarafından
Kadının çoğu postu cinsellikle alakalıydı sanırım 
(370 puan) tarafından
evet simdi baktim bulamadim bilmiyorum bana garip geldi
0 oy
(4,477 puan) tarafından

Postu kapatmış aplamız zoruna gitti merak edeceği başka bir şey kalmadı onu merak etmiş ☺ bende yorum yapmıştım bildirim gelmiş ama göremedim en gıcık olduğum şey :D

(370 puan) tarafından
aynen ben de yazdim hatta dedim siz yasamiyorsunuz anladigim kadariyla niye merak ettiniz bunu diye cvp vermedi sonra baktim post ucmus
(4,477 puan) tarafından
O eski burdan eski kullanıcı ama erkek değil canim
0 oy
(1,913 puan) tarafından
Kadın sapığın tekiydi demekki tatmin oluyor böyle şeylerden ondan böyle pis pis sorular soruyordur 
0 oy
(237 puan) tarafından
Bende gördüm öyle hissettim sorma şekli çok saçmaydı 
0 oy
(750 puan) tarafından
Bnde bı ara post açmıştım bu hesaptan  üst üstte linç edilince  posttu gizledimistim aklıma o geldi hiç bı postuma o kadar yorum gelmemişti.

Bizde merak ediyoruz ister istemez tabi burda ozelin anlatmak ne kdar dogru bilemedim 
0 oy
(335 puan) tarafından
Biri de kocasına giyeceği geceliği paylaşıyor. Tövbe estağfurullah yaa. 
(87 puan) tarafından
Ya o kadın kötü niyetle sormadi ya bende gördüm o postu

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 86 göst.
8 Ağustos 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ecenin annesiii (1,077 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 81 göst.
25 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Muzeyyen14 (29 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 115 göst.
25 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Muzeyyen14 (29 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 117 göst.
10 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Humaninannesi (1,118 puan) tarafından soruldu

399,380 soru

11,946,321 cevap

36,101 kullanıcı