0 oy
295 göst.
Diğer kategorisinde (262 puan) tarafından
Bi türlü güzel tutturamadım ya çokta değiştirdim size zahmet atar mısınız fikir olsun bana

8 Cevaplar

0 oy
(1,351 puan) tarafından
Masterchef te var ya onlardan canim
(262 puan) tarafından
Ya memun musun ya canim
(1,269 puan) tarafından
Benimde masterchef yagdanlik hic akmıyor da o kadar rahat ki
(1,351 puan) tarafından
Cok memnunumm
-Reklam-
0 oy
(915 puan) tarafından

Cam kavanozda zeytin almıştım zeytin bitince yagdanlik olarak kullanmaya başladım:D:D 

(262 puan) tarafından
Hahah bence muhtesem
0 oy
(426 puan) tarafından
Ben taa ilk evlendigim zaman şoka gelmişti siyah yagdanlik uzun halada kirilmadi şükür onu kullaniyorum çok memnunum 
0 oy
(2,720 puan) tarafından

Uff o yağdanlıkları bende tutturamadım. Akıtmayanlardan aldım akıtıyor. Sonra farklı yerden aldım belki aldığım yerdekilerin hepsi aynıdır diye ama onlar da maalesef akıttı. Şu an kullandıklarımdan memnunum akıtma filan olmadı 4 aydır kullanıyorum. Temizlemesi biraz sorun onda da ilk içine yağ çözücü döküyorum biraz nohut ile iyice çalkalıyorum daha sonradan duruluyorum yine içine yağ çözücü döküyorum makineye atıyorum çıkıyor.

image

(262 puan) tarafından
Guzelmis canım nerden alirsin
(2,720 puan) tarafından
Bizim buradan aldım ama internette vardır. Dur bulayım :)
0 oy
(1,814 puan) tarafından
Geçen birisi ketçap kutusunu temizlemiş ona koymuştu videoya çekmiş sıkmadığınız sürece hiç akma yapmıyordu :D
(262 puan) tarafından
Jajaj gerçek mi güzel mantik
(1,814 puan) tarafından
Ciddiyim :D baya da kullanışlı dökülmüyor
0 oy
(23 puan) tarafından

image

memnunum kullanışlı gayet 
(262 puan) tarafından
AA guzelmis
(246 puan) tarafından
Bunlar akiymiyormu
(23 puan) tarafından
Bütün yağdanlıklar akıtıyor canım bence bu 3. yağdanlığım birkaç çeşit daha kullandım hepsi de aynı ama bunda memnunum en azından temizlemesi falan kolay oluyor boyu miktarı iyi sürekli silip temiz kullanınca sorun olmuyor
0 oy
(1,391 puan) tarafından
Yagdanligim yok 5 l siseden kullaniyorum. Cunku o yagdabliklari yikamayi sevmiyorumm:)
0 oy
(10,024 puan) tarafından

image

bunu kullanıyorum ben

İlgili bir soru bulunamadı

399,421 soru

11,947,148 cevap

36,102 kullanıcı

...