0 oy
343 göst.
Diğer kategorisinde (19 puan) tarafından
tarafından yeniden kategorilendirildi
TffvhftCccccc

10 Cevaplar

0 oy
(1,402 puan) tarafından
İltihap olmuş hemen sabah sezeryan yapan doktora git canım geçmiş olsun 
(19 puan) tarafından
Doğum yaptığım hastane uzak başka kadın dogumcuya ya da acilde bakarlar mı ki
(1,098 puan) tarafından
Bakar beklemeden git
(1,402 puan) tarafından
Bakarlar git Rabbim şafi ismiyle şifa versin
-Reklam-
0 oy
(248 puan) tarafından
Enfeksiyon ve iltihap olmuş korkma ne kadar erken gidersen tedavi o kadar kolay , benimde oldu ilk hafta , sabah doktoruna git , batikonla temizler pansuman yapar , ve sonrasında batikonla tamizle gazlı bez koy araya hava alsın kuru kalsın terlemesin , her gün duşunu al geçer, benim biraz açılmıştı delik gibi ama bir şey olmuyor, ben korkudan muayene de hüngür hüngür ağladım bana ne yapacaksınız diye :⁠-⁠)ama bir şey olmuyor antibiyotik verir , terledigi için o bölge böyle oluyor bende bilmiyordum 
(19 puan) tarafından
Doğum yaptığım hastane uzak başka kadın dogumcuya gitsem ya da acile gitsem bakarlar mı ki
(248 puan) tarafından
Kırkın çıkmadan başka yerler müdahale etmiyor sorun olursa bizden bilinir diye , ama netten yakın hastane no al ara sor belki bakarlar
0 oy
(368 puan) tarafından
Enfeksiyon olmuş ama çok değil cnm bide o kesi çok büyük yaa niye okadar kesmişler dört sezeryan oldum kesik bukadar büyük değil Rabbim şifa versin rabbim bebeginide analı babalı biyutsun hayırlı evlat olsun 
(248 puan) tarafından
Bende oldum ilk sezaryanim benimde böyle büyük kesi yeri ama şu anda asla belli olmuyor estetik dikişti yerini anlamak çok zor altı ay önce doğum yaptım
(19 puan) tarafından
Benimde ilk sezeryanim belki de ondan büyük bu kadar
(248 puan) tarafından
Ama şimdi asla izi yok bende , bebeğin karındaki duruş şekli ve de etkiliyormus kesi boyutunu
(248 puan) tarafından
Kesi yerinde kıllar varsa iltihap yapıyor kıl kökü iltihabı doktorum söylemişti bir hafta sonra üstten hafif temizlemistim jilet ile doktorum böyle yönlendirdi beni ,
0 oy
tarafından
Enfeksiyon ve iltihap kapmış hemen doktora gidin geçmiş olsun 
0 oy
(248 puan) tarafından
Batikon varsa yukardan damlat üstüne etrafı temizler sabahta hemen git asla ihmal etme aksi halde tedavi süreci zor olur dikişlerin zarar görür ve yeniden amaliyata alırlar , seni korkutmak için yazmadım bunu çünkü şu an büyük sorun görünmüyor gitmezsen iyi olmaz canım 
0 oy
(248 puan) tarafından
Hatta şimdi gitme şansın varsa acile git  doğum yaptığın hastaneye git aciline ama korkma ben korkudan ölecektim, sadece iltihap varsa akıtır ve pansuman yapar bu kadar başka bir şey yok 
(19 puan) tarafından
Şimdi gidemem ama yarın akşam kadın  doğum hastanesi doğum yaptığım yer onun aciline giderim
(248 puan) tarafından
İnşallah çabucak toparlarsin , bu süreç psikolojik olarak etkiliyor insan hiç geçmeyecek sanıyor ama bir bakıyorsun hepsi geçmiş :⁠,⁠-⁠)
(19 puan) tarafından
Vallahi de öyle ya sanki hiç eski hayatıma donemeeyeckmisim gibi iç sesim oldunuz resmen.İnsallah çok teşekkür ederim
(248 puan) tarafından
Bende öyleydim ya her gün ağlıyordum şimdi unuttum bile :⁠-⁠)
0 oy
(1,301 puan) tarafından
İltihap ve enfeksiyon.Sabah kadın doğum doktoruna görün krem verir büyük ihtimalle 
0 oy
(294 puan) tarafından
Benimde olmuştu doktorum kantoron yağı sür demişti dediği gibi 2 3 gün günde 3 4 defa sürdüm hiç bişey kalmadı 
0 oy
(727 puan) tarafından
İltihaplanmis canim devlette mi oldun çok duzensiz olmuş sezeryan kesin
0 oy
(1,651 puan) tarafından
Ay canım ne olmuş öyle ya. Ben 1 hafta sonra kontrole gittiğimde tamamen dıştan kapanmıştı hiç böyle değildi. Sen hemen hastaneye git hiç bekleme.

İlgili bir soru bulunamadı

395,475 soru

11,830,317 cevap

35,902 kullanıcı

...