0 oy
310 göst.
Aile kategorisinde (117 puan) tarafından

Ay kızlar ben çok kötü bişey yaptım ya. Dün eşim pantolonunu sepete atmış. Bende ceplerine bakmadan makineye attım. Birde çıkardım ki ehliyet ruhsatı var cebinde yıkanmış. Yazılar felan akmış hep. Bu sabahta tutmuş ehliyet ruhsatını arıyor. Bana soruyor gördün mü diye. Ay söylüym mi sizce ne yapıym bişey olur mu? Yani ehliyet ruhsat önemli mi :) yoksa görmedim diyecem bişey diyin 

12 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Deki herif senin ehliyet ruhsat tüm kötülüklerinden arındı
(117 puan) tarafından
:D :D
(117 puan) tarafından
Söyledim benim suçum dedi Allahtan :D
-Reklam-
0 oy
(522 puan) tarafından
Görmedim ☺️☺️☺️ duymadimmmm bilmiyorum inan ki
(117 puan) tarafından
Hahahahaha kahkaha attım
0 oy
tarafından
Yenisini çıkaracak işte başka çare yok
(117 puan) tarafından
Öyle de böyle de çıkartması mı gerekiyor
0 oy
(30 puan) tarafından

Eğerki eşin kızgın sinirli biriyse hiç deme boşver yenisini çıkarcak zaten öylede böylede ama sakin birşeye kızmayan tamam hayatım önemli değil diyem birisiyse yinede söyleme hahahaha:D boşver kız yenisini çıkarsın hiç diyipde olay yaratma olmuş bikere olmuşla ölmüşe çare yok ben neler saklamadım hahahah

(117 puan) tarafından
Aslında çok sinirli değil sadece cepleri kontrol etmeden niye attın der :)
0 oy
(10,021 puan) tarafından
kız tabii ki önemli bir polis kontrolü plursa ayvayı yer. söyle hemen çıkartsın yeni 
(10,021 puan) tarafından
tabii ki çıkartacak ceza yememesi için
(117 puan) tarafından
Söyledim kız. Benim suçum dedi Allahtan :D
(522 puan) tarafından
☺️☺️☺️☺️
(10,021 puan) tarafından
yani cepte bırakılmaması gereken şeyler onda hata çok ama cidden hep kontrol etmek gerekiyor ben de unutuyorum çoğunlukla
(117 puan) tarafından
Kız kontrol ettim ama gitmiş aşağı cebe koymuş. Kargo pantolonu oluyor ya ondandı pantolonu
0 oy
(17,824 puan) tarafından
Ben dayanamaz söylerdim 
(117 puan) tarafından
Söyledim bende canım. Allahtan benim suçum dedi :D ama gerçekten onun suçuydu. Üst ceplerine değil de aşağı da ki ceplere koymuş öyle sepete atmış. Aşağı da ki ceplerinde ne işi var dedim. Doğru benim suçum dedi :)
(17,824 puan) tarafından
Kız ucuz yırtmışsin assaddass
(117 puan) tarafından
Ahhahajaj evet :)
0 oy
(1,900 puan) tarafından

Bende ruhsatı ruhsatlı tabancasını yıkadım  olarak okumam:)))) sanırım ehliyet ruhsatı degil ehliyet silinmez ama araba ruhsatı olmasın ?

(117 puan) tarafından
Ahhahajjaa yok ehliyet canım :)
0 oy
(957 puan) tarafından

Niye korkuyorsun kocandan bu kadar, kızarsa kızsın Allah Allah :) Bizim evde çamaşır atma, serme, toplama eşime ait. Bazen ben yaparım. Ama bu onun görevi diye cepte yıkananlardan o sorumlu değil. Herkes yetişkin, cebini kontrol etsin öyle atsın kirlisini :)

(117 puan) tarafından
Yok kız korkma değil. Bu ilk defa olmuyorda o yüzden tedirgin oldum :)
0 oy
tarafından
Ayy çok kötü yaa ben olsam eşime gelir aşkım senin ehliyet ruhsat çok kirlenmiş çamaşırlarla makinaya attım birşey olur mu derim ama eşim cebine niye bakmadan attın diye kızar bide zamanım mı var ben nasıl çıkarttıracam der aman bir sürü olay ama yinede derdim 
(117 puan) tarafından
Günahlardan arınmış dedim :D
0 oy
(4,293 puan) tarafından
Tabiki önemli. Yenisini çıkartması lazım.  Ceza yer yoksa
0 oy
(653 puan) tarafından
Eşimin cüzdanını yanlışlıkla makınaya attım. Söyledım dıkkat et dedi sesını çıkarmadı (15 senelık evlılıkte ilk oldu) aynı hafta içinde yıne koydum yanlışlıkla dedım bittim ben. Bazı kartlar artık çalışmıyordu zaten. Ne yapım ne edım düşündüm en iyisi acıtasyon dedim :⁠-⁠) bilerek eşime ya bana neler oluyor bende anlamıyorum hatalar yapıp duruyorum acaba hastalık falan mı cıktı bende. Eşimde kızarak öyle düşünme Allah korusun dedı ne yaptın yıne hemen söyleyıverdım:⁠-⁠) baya kötü oldu ama benı üzmemek için sustu böylece konu kapandı 
(117 puan) tarafından
Bana da benim suçum dedi ;) bişey demedi Allahtan
0 oy
(712 puan) tarafından
Esin cevirmeye gelir ehliyet ruhsat yaninda olmazsa ceza yer o yuzden soyle yenisini basvursun cunku sıkıntı 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 109 göst.
10 Temmuz 2024 Diğer kategorisinde Cicekzade (103 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 798 göst.
29 Kasım 2022 Aile kategorisinde Cinarimmmm66 (150 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 110 göst.

399,419 soru

11,946,953 cevap

36,102 kullanıcı