+5 oy
649 göst.
önce Diğer kategorisinde (44 puan) tarafından
Çoğu kişi Instagram'ın ahlaksız yönleri vardı vb. Yönden ohh iyi oldu diyor ama kimse olumlu yönlerinden ve şuan kapalı olduğu için oluşan zararlardan bahsetmiyor 

Küçük İşletmeler

• Reklam Verenler/Alanlar

• Grafik Tasarımcılar

• Sanatçılar

• Dijital Haber Kuruluşları

• Büyük Markalar

• Kamu Kurumları

• Turizm Sektörü

• Sanat ve Kültür

• Eğitim ve Bilgilendirme

• Sporcular ve Fitness Eğitmenleri

• Yardım Kuruluşları ve Kampanyalar ( özellikle sma hastası bebekler için çok bağış kampanyası yapılıyordu)

Bunların hepsi etkilenmiş durumda hiç bir uygulama ahlaksız olsun diye kurulmaz uygulamayı ahlaksız yapan kullananlardır. Kötü niyetli kullanan kişiler var diye bir çok kişi cezandırılmamalı. Sapık, kötü niyetli insanlar aramızda var oldukça hiçbir sosyal medya uygulamaları iyi değildir zaten rahatsız olan kendi ve yakınına kullandırtmaz ama eğer ohh iyi oldu diyorsa hem rahatsız olup hemde kendi nefsine yenik düşüp baktığı için ama şimdi istese de bakamayacağı içindir. 

Eskiden TV mi vardı intentet mi vardı diyenler yoktu evet ve insnalar da ona göre adapte idi şimdi var olmuş bir düzeni bir anda kaldırmak düzende çöküş sağlar benle aynı düşünen var mı merak ettim açıkçası benim düşüncem bu yönde.

13 Cevaplar

+3 oy
önce (425 puan) tarafından
Aynı fikirdeyım madem kapatılacak ilk başta tiktok kapatılsın. Instagram tıktoka göre cok cok masum. 
En komıği de o oldu zaten vpnden giriş yapmışlardır:⁠-⁠D
Ağam dedıyse doğrudur kafasında çoğu insan azıcık araştıralım neyi savunuyorum diye. Kadına anlat bilelım dıyoruz anlatmıyor e nasıl bilecez :⁠-⁠D
önce (8,219 puan) tarafından
kendi de bilmiyor ki:) dediğin gibi ağam ne derse o, o prompterden okuyor
-Reklam-
+2 oy
önce (2,474 puan) tarafından
Herkes sadece kendi açısından düşündüğü için kimse anlamaz.
+2 oy
önce (169 puan) tarafından
Belki linc yicem ama susmak istemedim siz ve sizin g8bi dusunenler bu ulkeyi hep batıya mahkummus gibi gosteriyorsunuz ya adamlar bizi hice sayip hic bir kararimiza saygi duymuyolar ve sizde iyiki duymuyolar deyip alkisliyor gibi davraniyosunuz resmen bırakında ülkeninde bir durusu olsun hee diyceksinizki instagramlami olucak o duruş evet bizimde kurallarimiz oldugunun farkina varicaklar yeterin artik ya ne instagrammis ve bende instagramda satis yapanlardanim ama hayatta vpn filan indirip acmaya gerek duymadim her zaman ve her konuda ülkemin yaninda duruş sergilemeyi tercih ederim biz batıya mahkum degiliz ülke olarak verilen karara saygı duyun biraz......
+1 oy
önce (214 puan) tarafından
Kesinlikle katılıyorum zaten yazanların çoğu instegram kullanmayanlardir
önce (18,800 puan) tarafından
Ben kullanıyorum ama karara saygım sonsuz bu ülkemize yapılan saygısızlığa dur demektir şuan bu daha önemli
önce (214 puan) tarafından
Tabiki orasi öyle ama bazı isletmeler için zarar oldu kapandı satış yapamıyorlar
0 oy
anlatamazsın....
Wikipedia 2017de kapanmış
Vardır illaki bi sebebi
yoktu... tamamen keyfi twitter da aynı şekilde gezi parkı döneminde kapandı açıldı kapandı açıldı. çünkü millet oradan haberleşiyordu.
Vardır mesela o dönem çok fazla tartışmalar oldu millet birbirine girmesin diyedir bence
tamamen iletişimi kesmek, başka bir amacı yok. hiç o gösteri esnasında o bölgede bulundunuz mu? sadece o yolu kullanmak zorundayım diye biber gazı yedim ben. ne eyleme katıldıö ne bir şey. insanlar bunları yazıyor diye kapatıldı twitter.
o dönem instagram bile yoktu facebook ve twitter ama şimdi a gşder b gelir, c gelir alternatif çok. ama yasak her türlü yasak. bir şeyin yasaklanmış olması onun doğru olduğu anlamına bile gelmiyor. baştakinin egosu şişiyor sadece bugün bunu yaparım yarın başka bir şeyi
0 oy
Tamamda napalım boyunmu eğelim ahlaksız paylaşım yapanlara ülkemizi kısıtlamaya çalışanlara ülkemizin verdiği cevaptır bu yerinde bi cevaptır bence şuan bunları düşünmek lazım
önce (44 puan) tarafından
Bu daha önceden de var olan birşeydi neden ilk zamanlardan müdahale edilmedi yada başka bir çözümü üretilmedi en basitinden haber verilerek yapılabilirdi bir anda haberisz yapıldı Hamas liderinin öldürdüğü gün denk gelmesi tesadüf mü?
önce (581 puan) tarafından
Tiktok kapansın insanların %80 lik kısmı göbek atar kapandı diye geri kalanı da video çekip para kazananlardır
Çok katı kurallar lazım tiktok için çıplak yayın ve paylaşım yapanlara yaş sınırı boş iş 14-15 yaşında insanlar hep varlar
İnşallah kapanır çok ahlaksızlıklar var
Aynı şey Twitter içinde gerekli cinsel içerikli videolar kol geziyor oralarda da maalesef bazen bi hortluyorlar tüm sosyal medya da link geziyor
0 oy
önce (12 puan) tarafından
Yani şuan kökten kapandımı hiç açılmıcakmı yoksa geçici birşeyni
25 dk önce X'te bir açıklama olmuş olumlu yönde bir gelişme gibi bakalım bekliyorum
Karşı taraf isteklerinize cevap verene kadar kapalı diye biliyorum
Karşı tarafın tutumuna bağlı
0 oy
önce (58 puan) tarafından
Bunları anlattın ama parmaklarına yazık be gülüm anlamazlar yok çünkü tın tın biatçı bir toplum olduk artık kim ne derse okey maalesef . Düşünme yetimiz yok araştırma anlama yok maalesef yakında ülke de Pakistan olur rahat ederler 
0 oy
önce (604 puan) tarafından
İnstgram kullanıcısıyım o olmayınca tiktok u indireyim ddm aman canlı yayınlar hep çıplaklar la dolu açık olsa neyse derim ama kafası kapalı giydiği kıyafet tişört aman Yarrabim ne hallere düşmüşüz diyorum resmen dileniyorlar çocukların yanında yaptığı hareketler hele 
Orası daha da beter Instagrama göre ordaki kazanç asıl haksız kazanç ve ordaki asıl ahlaksız bende kullanıyorum tiktok denk geliyorum hep
0 oy
önce (133 puan) tarafından
Artık instagramdan tanıstıgı biriyle sevgılı olamıycak kımse    daha bekarken işe gittiğim zamanlar hep instagramdan bırılerı eklerdı işte senı gördüm begendın falan    ınstgramdan az yazan yoktu  tabı o zamanlar çok güzeldim   hahaha :))) olaya farklı bır renk kattım  artık kımse begendıgi kısıye sosyal medyadan yürüyemeyecek 
Bende Instagramdan tanıştım eşimle:)
önce (133 puan) tarafından
Artık gelsin görücü usulü evlılıkler hahah eskıye dönüyoruz zaman geriye aksınnnn ☺;)
0 oy
önce (1,130 puan) tarafından

Anlaşma sağlanılmış instagram ile muhtemelen açılır birde kalkıp kullananları vatan haini ilan edenler var tabi ;)

0 oy
önce (269 puan) tarafından
En çok sma hastalarına üzülüyorum ordan yardım toplanıyordu 
0 oy
önce (3,252 puan) tarafından
Tiktok kapatilmaliydi ,Çinli firmanın ama Çin de bile kullanimi yasak o kadar faydasız bir uygulama.

İlgili sorular

0 oy
25 cevap 782 göst.
6 Mart 2021 Diğer kategorisinde Mevlanaa (4,858 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 613 göst.
2 Nisan 2022 Aile kategorisinde Hasretis61 (833 puan) tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 479 göst.
14 Mayıs 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde misafir tarafından soruldu

391,014 soru

11,698,271 cevap