0 oy
158 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (233 puan) tarafından
Sezeryan için tetkiklerim yapıldı, anesteziye uğradım ve 2 hafta sonraya gün verildi. Ama bana aç gel, su iç içme, vs diye söylenmedi. Nasıl gitmeliyim doğuma? 

7 Cevaplar

0 oy
(1,393 puan) tarafından
Gece 12den sonra ne su ne yiyecek hiç birşey demiyorsun aiçmiyorsun zaten sezer yandan sonra onlar sana diyor kahve çorba sıvı yemen içmen lazım 
-Reklam-
0 oy
(196 puan) tarafından
Bana doğumdan bir gün önce en az 8 saat yemek su yok demişti canım. Bir de oksapar iğne falan kullanıyorsan şeyet iki gün önceden bırakman gerekiyor hatırladıklarım bunlar. Kaçıncı haftadasın şuan ne zamana gün verdi? 
0 oy
(309 puan) tarafından
Banada 12 den sonra yiyip içme dedi gece
0 oy
(67 puan) tarafından
Birşey sorabılır mıyım bende yarın kan EKG için gidicem  ama ben susuzluğa dayanamıyorum 1 yudum olsun şu içsem cünkü hastaneye otobüsle gıdıcem yol falan yürücem bi sorun olur mu kan sonucunu bozar mı bılgısı olan lütfen yardımcı olabılır mı 
(1,805 puan) tarafından
Su kan sonucunu veya EKG yi bozmaz
(67 puan) tarafından
Eltim yok sakın içme bozar falan dedi, sabahtan berı kara kara düşünüyorum bende napıcam diye teşekkür ederım
(1,805 puan) tarafından
Saçmalamasın ameliyat olmuyorsun alt tarafı kan vereceksin EKG çektireceksin
(67 puan) tarafından
Aynen öyle ay allah razı olsun gerçekten çok stres yapmıştım Allah ne muradın varsa versın
0 oy
(135 puan) tarafından
Gece 12den sonra aç olmamı söylemişti doktor su bile içme demişti öyle gitmiştim doğuma 
0 oy
(1,113 puan) tarafından
Gece 12 den sonra yemeyi icmeyi keseceksiniz
0 oy
(1,415 puan) tarafından
Beni sabah aldılar sezeryana. Gece 12den sonra bir şey yiyip içme dediler

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 94 göst.
0 oy
3 cevap 73 göst.
1 Kasım 2022 Kültür-Sanat kategorisinde Fatmaa (1,781 puan) tarafından soruldu