0 oy
149 göst.
önce Diğer kategorisinde (695 puan) tarafından
Kızlar evde kedi bakıyoruz yavru Ankara kedisi beyaz mavi gözlü olanlardan 3 aylık evin kiler odasında kumu maması duruyor evin içinde duruyor ve o durduğu oda ister istemez sıcaktan koku yapıyor kumunun kakasını temizliyoruz ama kokuyor yine de nasıl giderebiliriz bu kokuyu bi ilaç vs var mı 2 günde bir süpürge yapıyoruz kileri her gün cam açık ama yine de kokuyor sebebi nedir 

Bilgisi olan yazabilir mi ? 

7 Cevaplar

0 oy
önce (581 puan) tarafından
Dişi mi erkek mi
önce (695 puan) tarafından
Anladım canım bı dahakine öyle alalım eşim normal kum almış tuvaleti de açık tuvalet
Ben 3 yıl baktım evde kumun çok önemi var koku konusunda
Topaklanan kum kokmaz mi
Az kokuyor öteki baya koku yapar
Tamam canım eşime soyliyim de degistirelim baya kokutmus çünkü odayı cam da akşama kadar açık sadece kapıyı açmıyorum
-Reklam-
0 oy
önce (13 puan) tarafından
Tuvaletinin üstü açık mı kapalı mi?
Açık tuvalet
önce (13 puan) tarafından
Öncelikle kapalı tuvalet çok rahat bu konuda aşırı koku yapmaz. Magicsand aktif karbon kedi kumu var 20 lt alıyorum ben uzun süre gidiyor onu tavsiye ederim. Koku gidericiler de var ekleyebilirsin. Mamasıyla kumunu yakın koyma. Erkek kedi tuvaleti biraz daha fazla koku yapabiliyor . Her gün temizle ve kaliteli kum kullan gider koku
Dişi mama kabi yakında değil aslında ama nedendir bilmem açmıyorum çok gelen giden oluyor bu aralar bana geçmiş olsun a rahatsız olan oluyor pencere açık ama oda kapalı
0 oy
önce (13,983 puan) tarafından
oyyy Allah yardimcin olsun hamile olmasam bende veremeyecektim bi heves britsh almis esim cok sevdik yalan yok ama hamile olduktan sonra bakamadim Allahtan anneme verdik 

konuyla ilgisi yok :D cunku bi cozumj yok 
Bende öyle bı şey olsa bakamam herhalde
0 oy
önce (1,793 puan) tarafından
Bizim Allah'tan öyle bir sorunumuz yok 11 yıldır cat town diye bir marka kum kullanıyorum birde magic sand kum alıyprum gratiste koku giderici spreyler var kumlar odalar için isterseniz birde onlara bakın işe yararmı bilmiyorum ama isterseniz yinede bakın belki kullanan vardır 
Tamam canım çok sağol dişi yavru ama kokuyor neden bilmiyorum
önce (1,793 puan) tarafından
Canım Benimkide dişi kızgınlık zamanı gelmiş olabilir mi ki acaba annemin kedileri kızgınlılta koku yapıyorlardı birde arkadaşın söylediği gibi kapalı kullanmıyprsanız kapalı tuvalet deneyin bizim tuvalet kapalı şekilde
Açık tuvalet daha 3 4 aylık işte
0 oy
önce (471 puan) tarafından
kapalı tuvalet kullan birde kokulu kum kullan kumun içerisine vanilya dök her gün temizle havalar çok sıcak çok normal canım
Hergun büyük tuvaleti temizliyoruz ama kokuyor yine de
0 oy
önce (598 puan) tarafından
Koku azalsa siz belki hissetmezsiniz alışıp ama kedi veya köpek olan bir evin kokusu dış kapisini açınca disardan bile hissediliyor . O kendine has koku gecmiyor yani .çok geniş bir ev olacak ona ayrı bir banyo  yada bölüm olacakki öyle yayılmaz 
Kiler odam var orda duruyor
0 oy
önce (944 puan) tarafından

Benim kedim var kum olarak bunu kullanıyorum kapalı tuvalet kullanıyorum ve kumunu hergün temizliyorum kedinin tuvaleti de kullanmadığımız alaturka tuvalette duruyor koku sorunu yaşamıyorum.  Ha bide yediği mamadan dolayı öyle kokuyor olablir 

image

Anladım canım benim de kilerde duruyor dişi kedi açık tuvalet

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 87 göst.
0 oy
5 cevap 203 göst.
3 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Bastet (1,346 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 193 göst.
18 Aralık 2023 Diğer kategorisinde rkelleci (81 puan) tarafından soruldu