0 oy
135 göst.
önce Aile kategorisinde (311 puan) tarafından

Sevgili anneler Oğlum 16,5 aylık 1 yaşında , 15 gün sonra 17 aylık olcaz,  her gün saat 17,30 gibi parka gideriz akşam 20,00 kadar parkta oynarız tam bir haftadır Atak haftasına girdik, parkta oynuyor ağlıyor mızmızlanır su istiyor veriyorum içmiyor eliyle itikliyor yemek istiyor çorbasını veriyorum  içiriyorum ağlıyor, salıncağa bindiyorum ağlıyor iniyor gene ağlıyor  ben çok ilgilenirim oğlumla yürütüyorum oynatiyorum yok yok hep ağlar huysuz memnun edemiyorum elindekileride hep yere atıyor, oradaki insanlar bizi tanıyor hani ben mi bir yerde yanlış veya eksik bişey yapıyorum diyorum onlara yok sen çocuğunun her şeyini yapıyorsun bebekde huysuzluk var diyorlar ya inanın o kadar yoruluyorum  çocuğum parkta çocuklarla oynasın mutlu olsun diye yemin ederim her gün ama her gün parka gidiyoruz yok olmuyor evde ağlar parkta ağlar, doğumdan sonra sürekli çocukla ilgileniyorum arkadaş çevrem hepsi evli çocuğu var oğlumla bir saat ayrı kalıp nefes almışlıgım yok annelerde dinlenip nefes almaya ihtiyacı olur ya hiç yapamıyorum, çocuğum durmuyor annemde bakıyor ama bı sure sonra oğlum bensiz durmuyor yaşayan varmı bu durumu acaba neler yaptınız atlatmak için 

72 atak haftasındayız bu ataklar 77 haftasında bitiyor başka haftalar da olur mu atak haftası 

image

3 Cevaplar

0 oy
önce (12 puan) tarafından
Canım allah sabır versin çok zor gerçekten anlıyorum seni huysuz çocuk herzaman huysuzdur benim küçükte çok huysuz ve hep öyle bildim bileli 2 yaşında bi mızmız bi huysuz herşeye ağlıyo ama ben arada babasına bırakıp kendim arkadaşlarla çıkıyırum benimde ihtiyacım oluyo bazen
önce (311 puan) tarafından
Canım valla Allah sabır versin annelerin gercekden hakkı ödenmez dediğin gibi oğlumda aynısı ağlıyor bebek arabasida oturuyor kendini arabadan aşağı alttan hop kaydırıp indiriyor emniyet kemerini kullanıyorum ondada sıkılıyor ama mecbur kullancam, ben işde tek bir yere gidecek kimse yok 1 saat bile olsa zaman geçirsem rahatlardım heralde
önce (12 puan) tarafından
Evet rahatlarsın canım allah büyüktür dayan napalım evlatlarımızım canı sağ olsunda gerisi önemli değil
Orası öyle tabiki de sağlıkları yerinde olsun başka bişey istemem zaten, Allah tüm annelere güç kuvvet versin
-Reklam-
0 oy
önce (13,984 puan) tarafından
atak bitiyor sendromlari basliyor :D 
:D vallaha oyle 7. gundeyiz. artik benim postlara yorum yaparsiniz
Allah yardımcımız olsun kızlar
aminnn amin en cok benim olsun siz yolu baya gecmissiniz :)
Senide kurtarsn Allahm :d  he bu arada çocuk bir ara uykusunda çığlık atarak uyanırsa korkma benim oğlumda yapdi ben korkuyodum ama baya ağlıyor kaçıncı ayda oluyodu bilmiom ama öle bişe başina gelirse korkma biraz çığlık çığlığa uyaniyorlar sonra düzeliyor
önce (1,685 puan) tarafından
Kız Esma bu haftalık atak ha boşuna strese girme seninki 34 aylık bence demi:)
0 oy
önce (89 puan) tarafından

Tatlım hiçbir şey yapmıyorsun, delirmemek için yakarıyorsun Allah'a o kadar :) Oğlum 3 yaşına gelecek, ne zaman sinir uçlarım harap olsa aklıma hep bugünlerin geçeceği ve gülerek anımsayacağım gelir öyle durulurum. Kolik bebekti mesela, ne taklalar atardık sussun diye, 1 yaşına geldiğinde bunlara gülüyorduk eşimle :) Sizinki gibi 16-17 aylıkken yerlere yatıp ağlardı dışarıda falan, şu an aklıma geliyor o küçücük ağlayan pancar suratı yine gülümsüyorum :)) 17 aylıkken bana aklıma bir şey geldi anne bil ne geldi dedi, birkaç tahmin yaptım araba, park, tavşan ama bilemedim. Bilemedim diye 45 dakika ağladı :))))) Ağlarken de anne bil anne bil diye bağırıyordu :)) Ve neymiş aklına gelen, mahalledeki kebapçının paket servis motoru ahahahhahahhaa :D Delirmemek için dua et, geriye dönüp baktığında gülerek anacağını düşün <3

Çok çok güzel yazmissin cnm benm ne kadar yorsalarda bizi iyi ki varlar :d

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 117 göst.
0 oy
2 cevap 100 göst.
6 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Birdilektut (1,285 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 124 göst.
25 Ocak 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy