0 oy
93 göst.
önce Alışveriş-Hediye kategorisinde (27 puan) tarafından

Beko marka esim almış kare şeklinde yeni çıkmış diyor adam

image

3 Cevaplar

0 oy
önce (89 puan) tarafından
Annemde Arçelik olanı var, siyah ama. Memnun. Beko da Arçelik yan sanayisi iyidir o da. 
önce (581 puan) tarafından
Yanlış bulunmuşsun o zaman tatlım gittiğim her magazsda Beko ve Arçelik tabelası vardır niye servisleri de bir niye bir diye sorduk beraber çalışıyorlar fabrikaları aynı dendi serviste 2. Olarak senin yan sanayi diye adlandırdığın Beko Arçelik gibi pahalıya satılan bir marka sen hangi yan sanayiyi pahalı gördün ??
önce (581 puan) tarafından
Arçelik AŞ'nin Türkiye de dahil tüm coğrafyalardaki kurumsal markasının Beko olacağı açıklandı.   Haberleri de açar okursun artık haberin yoksa :D
Allah Allah, neyin derdine düştün bacım neyi ispat etmeye çalışıyorsun :) Mühendisim ben, adam Arçelik'e aldığı hammaddeden daha ucuzunu alıp Beko'ya Grunding'e takıyor satıyor öyle. Aynı fabrikadan 4 marka çıkıyor; Arçelik, Beko, Grundig, Altus. Beko'nun ham malzemesi daha orta seviye :) Sanırsın bizzat üretimine şahit olmuş öyle bir iddia :)) Ben kimseye aman cevabını vereyim derdinde değilim ama bilginiz yokken lütfen bu kadar iddialı olmayın. Yanlış bulunmuşsun falan. Ben bilgime, tecrübeme, işime güvenirim de sizin için üzücü bir durum. Kimseye bir şey ispat etmek zorunda değilsin ki...
He tamam, sensin. Google reis.
önce (395 puan) tarafından
Vallah kizlar hiç tartışmayın bu markalar isim yapmış
Pahaliya satiliyor her ürünleri
Ama mesela daha uyguna bilinmedik bi marka aliyosun senelerce kullanıyorsun
Bu markalar çok hasassas oluyorlar bilmiyorum bu benim düşüncem
-Reklam-
0 oy
önce (37 puan) tarafından
Beko arcelik iyi markalardır, her markada bozuk olan urun cikabilir, ona denk gelmedikce problem olmaz, güle güle kullanın, ben silverline, beko, Franke kullandım, hepsinden de memnundum 
0 oy
önce (3,966 puan) tarafından
Aynı seti annem kullanıyor temizliği kolay memnun 2 seneyi geçti aldığı ama görünüş aynı özelliklerinde fark var mı bilmiyorum 

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 184 göst.
14 Şubat 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 38 göst.
1 Ağustos 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Svdszmn (13 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 91 göst.
28 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Eda-HiraNur (425 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 75 göst.
5 Ocak 2024 Diğer kategorisinde ryaaygt (280 puan) tarafından soruldu

391,013 soru

11,698,272 cevap

35,576 kullanıcı

...