0 oy
303 göst.
Diğer kategorisinde (412 puan) tarafından
İkinci bebek düşünüyoruz ama Şubat ayından beri korunmuyoruz. Düzenli değil tabi ama ilki ilk denemede tutmuştu. Bu niye tutmuyor. Ne yapmak lazım ki acaba adetken soğan suyu, hayıt tohumu falan mı içsem. Kocama keçi boynuzu mu yedirsem ben ne yapsam :D : D

11 Cevaplar

0 oy
(684 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Akışına bırak ben temmuz ayından beri korunmuyordum hic doktorada gitmedim ocak ayında hamile kalmışım 
(412 puan) tarafından
Ben çocuk düşünmeye başlayınca kontrol için doktora gittim 1 yıla kadar normal demişti de işte insan merak ediyor :)
-Reklam-
0 oy
(179 puan) tarafından
akışına bırak canım bazen hemen olmuyor. inşallah tez vakitte sağlıkla kavuşursun. ilki olmuş bu da olacaktır. 
(412 puan) tarafından
Aynen olur inşallah illaki. Bebek düşünmeden önce kadın doğuma kontrole falan da gittim herşey normal çok iyi falan dedi de. Olur inşallah bakalım ya. Olmayınca illa aklıma takıldı
(179 puan) tarafından
taktıkça olmaz derler. bence umursama. istemeyince hemen oluyor. bence gerek yok ikinciye de. bana bu çocuğum yeter ay istemiyorum de bak nasıl oluyor ;)
(412 puan) tarafından
Aynen onu ben de duydum. Hatta niye olmuyor diyenlere ben de takınca olmaz diyordum kendim aynı duruma dusucem diye korkmaya başladım :)))
0 oy
(515 puan) tarafından

Eğer eşinizin de sizin de biyolojik bir engeliniz yoksa (yumurta kalitesizliği, sperm azlığı gibi) akışına bırakın olur. Yumurtalama dönemine denk getirim yeter.

Bir de merak ediyorum 2. çocuk deliliği tam olarak ne zaman yükleniyor ahahhaa :) Eşim istiyor da ben net değilim size ne zaman geldi o yürek :D

(412 puan) tarafından
Hahahah ay sormayın ya. Kızım 3.5, yaşında. Ben de kardeşi olsun istiyorum o da kardeş diye deliriyor. Eşim zaten 4 tane istiyor da 2 ye zor düşürdüm. Hepsi bir yandan baskı yapınca ben de yapayım da kurtulayım dedim artık :)))
(515 puan) tarafından
Oğlum da kardeş istiyor, hatta kız olsunmuş ismi İnci olsunmuş :) Ama ben çalışıyorum, oğluşum okula başlamadan da zorlanırız hem bebek hem abisi. Bakıcımız ikisine de aynı anda bakamaz. Ama öte yandan yaşlarımız da aldı gidiyor ben 34 eşim 38 :(
(412 puan) tarafından
Ben de çalışıyorum. Kaynanam bakıyor kızıma da ikinci olunca kızım 4 yaşına gelmiş olur onu kreşe, küçüğü de kaynanaya veririm diye plan yapiyorum. Kaynanam da daha erken diyor da yaşlanınca hiç bakamaz :))) eşim de yapalım olunca mecbur bakacak diyor :D :D kadın bakmam da demiyor da hayırlı ya baksana hemen başlasak bile olmuyor bebe :)
0 oy
tarafından

Sanada aynısını yazayım bari , çocuğun var daha Allah'tan belanı mı istiyorsun:D

Otur yerinde ne güzel rahatın yerinde :D(Bir gün bende hamileyim postu açarsam hiç şaşırmayın) 

Kinaya kinaya hamile kalcam bu gidişle :D

(412 puan) tarafından
Hahahah ay sormayın ya. Kızım 3.5, yaşında. Ben de kardeşi olsun istiyorum o da kardeş diye deliriyor. Eşim zaten 4 tane istiyor da 2 ye zor düşürdüm. Hepsi bir yandan baskı yapınca ben de yapayım da kurtulayım dedim artık :))) sen yine de fazla büyük konuşma canım :))
(179 puan) tarafından
sizin hiç var mı? merak ettim.
tarafından
1 tane var canım
tarafından
Kızın büyümüş baya ya :D Allah kalbindekini hayırlısıysa hayatına nasip etsin inşallah
(179 puan) tarafından
ee kardeş ister o şimdi ;))
tarafından
Onun isteği doğrultusunda hareket edeceğimi düşünmüyorum:D hele eşim asla yani ,olursa da nasip artık
(412 puan) tarafından
Hayırlısi olsun ya. Sağlıklı ve hayırlı olsun da :))
0 oy
(9,731 puan) tarafından
Ovulasyon testini dene :)
(412 puan) tarafından
Onu da aldım birsuru de duruyor yapmadım. Bu ay yapayım bari :)
(9,731 puan) tarafından
Mutlaka yap canım, ben ikinci cocuğuma onla hamile kaldm :)
(412 puan) tarafından
Aynen yapayım bu ay öyle deneyim :)
0 oy
(2,068 puan) tarafından
Aynı dertten muzdaribim cnm sogan suyunu 5 gündür içtim adrtten sonra bnde acba kaç gun daha içmeyelim Allah korsun düşük riskde vardr diye duymuştum oyuzden biraktim doğrumu bnde bilemiyorum 
(412 puan) tarafından
Sadece adetken için diyorlardı. Çünkü bebek varsa bilemezsek düşük olabiliyormus
(2,068 puan) tarafından
Gerçekten mi cnm bna adetten sonra icmemi soylediler umarım bisey olmz :(
(412 puan) tarafından
Ben öyle duydum çünkü bebek varsa atıyormuş sen yine de iyi araştır ya. Ben adetken içeyim diye düşünüyorum
(2,068 puan) tarafından
Tamm cnm teşekkür ederim inşallah gzl habereler alirz
0 oy
(180 puan) tarafından
Stres yapma canım akışına bırakin bence bı bakarsın hiç beklemediğin bı anda oluverir hakkında hayırlısı olsun 
(412 puan) tarafından
Teşekkür ederim amin inşallah :)
0 oy
(28,296 puan) tarafından

Olmuyor modunda devam ederseniz olmaz akışına bırakın 

(412 puan) tarafından
Ben de aynı şekilde düşünüyorum aslında şakasına da olsa nasılsa olmuyor diyoruz ya o da etkiler sanki
0 oy
(659 puan) tarafından
Bebek ıstedıkten 2 yıl sonra nasıp oldu hep post acardım neden olmuyor ne yapayım dıye once kafandan bu fıkrı cıkar yazıyorlardııı okuyunca o hıcte kolay degıl dıyordum once rabbımın ıznıyle sonrada kafamın rahatladıgı ay hamıle kaldım aman olursa olursa olmazsa yıprandım beklemekten dedım rabbımde nasıp ettı herhangı bısey kullanmadım 2 yıl sonra nasıp oldu 
(412 puan) tarafından
Aslında çok takilmiyorum da bilinçaltında mı takılıyorum o mu etkiliyor ki
0 oy
(1,098 puan) tarafından
Bende de ilkte tutmuştu 2. İstedikten 6 ay sonra oldu
(412 puan) tarafından
Doktor da 1 yıla kadar normal dedi sonra yine olmazsa tedavi dedi
(1,098 puan) tarafından
O yğzden sıkıntı yapmayın sıkıntı yaptıkça daha da uzar bu süre :)
(412 puan) tarafından
Evet düşünmemeye çalışayım :) teşekkürler
0 oy
(2,394 puan) tarafından
Bende aynı durumdayim kesinlikle şubat ayından beri olmadı daha:) folik asit başlayacağım bu ay olmazsa
(412 puan) tarafından
Ben folik asit de kullanıyorum şubattan beri

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 61 göst.
0 oy
4 cevap 152 göst.
31 Ocak 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 260 göst.

395,485 soru

11,830,794 cevap