0 oy
65 göst.
Diğer kategorisinde (63 puan) tarafından
Arkadaşlar merhaba bebisime isimli hastane çıkışı aldım yalnız aklıma şu takıldı bunları hastanede mi kullanayım yoksa eve geçince evde mi kullanayım?

5 Cevaplar

0 oy
(4,228 puan) tarafından
Yani hastenede kullansan daha mantıklı olur ilk doğduğunda giydiriyolar genelde
(63 puan) tarafından
Kirlensin istemiyorum anneme dedim annemde hastanede giyilir dedi
-Reklam-
0 oy
(483 puan) tarafından
Ben ilk doğduğu an giysin diye verdim ama sanki evde giydirip fotoğraf çeksem daha iyi olacakti
(63 puan) tarafından
Banqda öyle mantikli geliyor
(483 puan) tarafından
Benim model melek kanadı kenarında taşlar vardı hastanede giydirdim ama ftoograf çekmek aklıma gelmedi zaten kirlenince değiştirdim eve gelip yıkayınca da taşlar yapıştırma olduğu için çıktı yani öyle bir model değilse gotur yanında giydirmek istersen giydir ama hemşirelere ilk onu verme sonrasında giydir orda
0 oy
(15,880 puan) tarafından
Evde giydirip fotoğraf çektir canım hastanede kan alırken falan batabilir hemen evde rahat rahat çekim yaparsın 
0 oy
(351 puan) tarafından
Canım ben doktorlara başka bir takım vermiştim doğar doğmaz onu giydirip getirmişlerdi hastaneden çıkarken de isimli olanı giydirmisfim hem fotoğraf çekimi de onunla yapılmıştı. Çünkü ilk doğduğunda çok da temiz olmuyorlar ya bende kirlenmesini istememiştim. Şimdi ikinci olucak onda da aynı şekilde yapicam
0 oy
(172 puan) tarafından
Ben hastaneye koydum ama ilk gun vermicem ikimci gun 2 bucuk yasidaki kziimi getircek annemler kardesi ile tanistirmaya o zaman dogan kizima isimli kirmizi kalpli muslin tulum giydirecem buyuk olan 2 bucuk yasindaki kizima da beyaz askili tulum papatya tokalarla kombin yaptım annemde onu giydirip getirecek oyle ve kardes kombini ile tanisacaklar bende o anlari telefonu koseye koyup videoya almayi istiyorum cok kaybolmasin ilk anlari :)

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 102 göst.
3 Temmuz 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Sinem_A (105 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 97 göst.
2 Haziran 2024 Diğer kategorisinde ozlem4141 (351 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 52 göst.
0 oy
8 cevap 316 göst.
13 Mayıs 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Susambebek (160 puan) tarafından soruldu

393,731 soru

11,774,421 cevap

35,790 kullanıcı

...