0 oy
359 göst.
Diğer kategorisinde (236 puan) tarafından
Kızlar biliyorum biraz komik yada saçma bulan olabilir.ben 13haftalik gebeyim hala cinsiyet öğrenemedim ve bu gebeligimn başından beri kırmızı et çok seviyorum ama tavuktan çok tiksiniyorum görmeye tahammülum yok.sizlerde benim gibi olup cinsiyetleri ne oldu acaba? teşekkürler şimdiden*;))

27 Cevaplar

+4 oy
(9,653 puan) tarafından
tabii ki saçma ama söyleyeyim tavuktan tiksindim. kızım var:) 
(5,426 puan) tarafından
Bende bende kırmızı et yedim sürekli :))
(236 puan) tarafından
Ben kızım da tavuk mangal seviyordum oğlumda kırmızı et seviyordum yine aynı kırmızı et seviyorm tavuktan tiksiniyorum
-Reklam-
0 oy
(232 puan) tarafından
Bnde kızımda çok seviyordum ama bu gebeliğimde kokusunda iğreniyorum, 7+4 haftalık oldum
(236 puan) tarafından
Hangisini seviyorsunuz:) genelde et kavurma erkek bebek tavuk yiyen kız bebek diyorlar çevremde bı kaç kişi ondan sordum
(232 puan) tarafından
Kızımda her iki etide çok seviyordum hergün yiyordum özellikle mangal eti, ama bunda 1 haftadır kokusu bile gelse midem bulanıyor yapamıyorum,
(236 puan) tarafından
Aynen benimde kokusunda midem bulanıyor gerçekten
(232 puan) tarafından
Hiç sorma cnm
0 oy
(1,821 puan) tarafından
İkisinin adını bile ağzıma alamazdim öyle bı tiksinme gelmişti, kızım oldu :)
(232 puan) tarafından
Bn kızımda çok seviyordum hergün yerdim ama bu gebelik çok değişik midem kalkıyor, gerçi bu gebelikte herşeyden midem bulanıyor, sadece domates salatalık ve yoğurt yeme isteği var
(1,821 puan) tarafından
Bende hiçbirsey yiyemezdim valla ilk beş ay öyle geçti
(236 puan) tarafından
Anladim canm teşekkürler:)
0 oy
(2,405 puan) tarafından
İğrenç gelirdi hayvansal gıdalara karşı koku hassasiyetim vardı sucuk falan kokunca kusasım gelirdi oğlum oldu. Pek alakalı değil yani :D 
(232 puan) tarafından
Bnmde koku hasasiyetim çok var kokusu geldi mi midem bulanıyor
(236 puan) tarafından
Anladim canm teşekkürler:)
(2,405 puan) tarafından
Ben de eşime sabah kahvaltı hazırlarken elimi burnumla kapatırdım o kadar hoşlanmazdım şükür şimdi eskiye döndüm
0 oy
(1,450 puan) tarafından
Ben oğlumda herşey yiyordum ama kizimda eşim tavuğa hasret kaldı en son dayanamadı tek başına tavuk mangal yaptı o kadar tiksiniyordum 
(236 puan) tarafından
Bende kızımda tavuk mangal seviyordum oğlumda kırmızı et seviyordum yine kırmızı et seviyorm tavuktan tiksiniyorum hayırlısi olsun
0 oy
(607 puan) tarafından

Kırmızı et yiyince ne oluyor tavuk yiyince ne oluyor :)) ben ikisini de bol bol yedim hamilelikte. Tosun gibi kız bebem oldu :d

(607 puan) tarafından
Allah yardımcınız olsun. Bende geçen sene bu zamanlar hamileymisim ilk aylar bilemedim. Kışlık domates biber sos hazırlığına giriştim. Başım döndü midem bulandı ayakta kalamiyodum. Ben sanıyorum ki tatil dönüşü hava çarptı, kızartma filan çok yapınca midemi bulandirdi megersem hamileymisim :) 1 sene geçti bebişim 4 aylık oldu. Hala zar zor yaptığım o soslardan bir kaşık yiyemedim tiskinmem gitmedi
(232 puan) tarafından
Ne zaman geçer bilmiyorum ama eridim resmen
(607 puan) tarafından
Aceba oğlan mi geliyor yinee... Çok merak ettim ne zaman öğreniceksin Suna
(607 puan) tarafından
Olsun canm bişey olmaz bulansa da biseyler ye. En azından yarayacak şeyler ye ki bebise gitsin direk. Bulantıli hamilelik zor bilirim ama hiç kilo almadım neredeyse. doğumdan sonra da baya verdim. Ama bebeğimin maşallahı var ceviz incir kaşar peyniri balık et tavuk bol bol ye
(236 puan) tarafından
Valla bende merak ediyorum 3kizim 1oglum var çok şükür rabbim olmayanlara nasip etsin buda siprale rağmen tutmuş aldıracaktim kıyamadım Allah'tan korktum zaten buda son tüplerimi baglicam.cuma günü tekrar özele gidicem 14haftalik olucak ozaman bakalım hayırlısı olsun
0 oy
(399 puan) tarafından

17 haftalik olan ben hala cinsiyeti öğrenemedim :)

(236 puan) tarafından
Aaa gerçekten mi neden baya haftan cok
(399 puan) tarafından
12 haftalık gittim daha belli değil dedi. Bir daha randevu bulamadım ben de 2 hafta sonraya amca buldum nasipse o zaman öğreneceğim. 2 kızım var hayırlıysa buda sağlıkla gelsin inşallah <3
(236 puan) tarafından
Hayırlı sağlıklı evlatlar olsunlar rabbim gönlündekini versin inşallah canım
(399 puan) tarafından
Amin hepimize inşallah
0 oy
(12,047 puan) tarafından
Ne bulursam yiyorum oğlumuz olacağını öğrendik dün
(236 puan) tarafından
Maşallah canım gözünüz aydın sağlıklı kucağına alasin inşallah
(12,047 puan) tarafından
Amin canım sağolasın
0 oy
(84 puan) tarafından
Ben ikisinden de tiksindim erkek bebeğe hamileyim 
(236 puan) tarafından
Maşallah sağlıkla alin kucağıniza
0 oy
tarafından
İkisini de yedim tiksinme olmadı iki kızım var:)
(236 puan) tarafından
Maşallah Allah bağışlasın size
0 oy
(1,392 puan) tarafından
Hep tavuk yedim kızım var 
(236 puan) tarafından
Maşallah Allah bağışlasın sana canım
0 oy
(2,242 puan) tarafından

Tavuktan tiksindim oğlum var :D

(236 puan) tarafından
Maşallah Allah bağışlasın sana canım;))
0 oy
(532 puan) tarafından
Hamile olduğumu bilmiyordum daha günüm vardı kase kase et suyu ictm asla yemecegim şekilde hemde eltim kaynanm farketti sende ki hal hadi hayırlısı dediler 2 gün sonra test yaptm hamileyim  bolca et yedim ve kızım var  yani :))alakası varmi bilmiyorum
0 oy
(274 puan) tarafından
Ben tavuğu doğumdan bı süre sonra anca yiyebildum hiç yemedim gebelik boyunca oğlum oldu.
(236 puan) tarafından
Maşallah Allah bağışlasın sana canım:))
(274 puan) tarafından
Allah razı olsun.
0 oy
(1,758 puan) tarafından
İlk hamileliğimde sucuktan tiksindim kizim oldu ikinci hamileliğimde tavuktan tiksindim oğlum oldu
0 oy
(17,583 puan) tarafından
İkisinden de tiksinmedim. Kızım da var oğlum da var . Bunu da ilk defa duyuyorum 
0 oy
(1,142 puan) tarafından
Tavuktandan ettende tiksinmiştim kızım var . Ama cinsiyetle alakalı olduğunu düşünmüyorm
0 oy
(684 puan) tarafından
Kızımda agzıma et tavuk dahil sürmedim çok tiksindim şuan cinsiyet erkek eti cok seviyorum 
0 oy
(335 puan) tarafından
Bence hiç bir alakasi yok
0 oy
(352 puan) tarafından
Bende tiksinme yada aşerme olmadı ama vakti zamanında annemde olmuş tavuktan tiksinmiş. Erkek kardeşim var :) 
(236 puan) tarafından
Evet öyle diyorlar genelde bu yüzden sordum merak etmiştim bakalım artık hayırlısi inşallah

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 195 göst.
5 Ağustos 2024 Diğer kategorisinde Mucizemm233 (564 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 156 göst.
16 Haziran 2024 Yemek-Tarifler kategorisinde Aşkı❤evladı⚘ (2,223 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 68 göst.
23 Ekim 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hnimasln (337 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 179 göst.

398,134 soru

11,906,512 cevap

36,034 kullanıcı

...