0 oy
468 göst.
önce Diğer kategorisinde (109 puan) tarafından
Kızlar 7+3 haftalık hamileyim, daha önce şubat ayında 11 haftalık olması gerekirken gelişimi 9 kalan ve kalbi duran bı gebeliğim oldu kürtaj oldum, 2 gündür kasıklarım çok acayip ağrıyor yanıyor belim çok şiddetli ağrıyor, kanamam yok şükür ama kasık ağrısı ve yanması çok var batma var normalmi acaba, çok korkuyorum bebeğime bişey olacak diye , özel hastane yok burda ve devlet hastanesinede randevu yok ayın 19 kadar, 

7 Cevaplar

0 oy
önce (1,257 puan) tarafından
Acilden giriş yapın 
O Zamn sabah 7,8 gibi gidip fiş kesin
Benim aklım kalırdı en rahatı bir gorunmek
önce (109 puan) tarafından
Fiş derken canım sıramı kastediyorsun, randevu olmadan almıyor, kafam allak bullak
Acilde şansini denesen
Afrini abart belki muayene eder
Ya da randevu ya kadar sabret canım inşallah bişey olmaz
önce (512 puan) tarafından
Ambulans çağır ağrılarını söyle. Yani kadin doğumcu olmasa bile ebeler vardır. Gece vakti doğum yapacak birine sabah gel diyecek halleri yok ya. Çok kötü bir durum olursa dogumhaneye gönderirler. Ebeler ilgilenir ve telefon ile doktorla iletişimde olurlar.
Doğimhane yok burda, ambulansla ilçeye yada ile gönderiyorlar
-Reklam-
0 oy
önce (418 puan) tarafından
cnm Allahin izniyle birsey olmuyordur ins kasik agriso normal hamilelikte ama sen acilden giris yaptır için rahat etsin Allah korusun sikinti varsa bile bari ilac berirler
Acil kabul etmiyor zaten küçük bir kasaba gibi şuan doğum doktoru bile yoktur acilde bakmaz
önce (58 puan) tarafından
Doğum doktorunun olmasına gerek yok bakmak zorundalar ama kanama oldu felan deyip abartman lazım yoksa bakmazlar
Kanama dersem sadece alttan muayene ederler
önce (58 puan) tarafından
Valla bilmiyorum ama bizim burda da acilde doğum doktoru olmuyor ama ilk yaptıkları şey kan almak oluyor sonra ultrasonla bakılcaksa bakıyorlar alttan muayene etselerde bir şey olmaz ama gün içinde acilden girince kadın doğuma sıra almamış olsanda ordan gönderiyorlar sıra almaya gerek kalmıyor bizim burda
0 oy
önce (385 puan) tarafından
Normal diye biliyorum canım hatta bnm 3 aya jadar ara ara kahve leklenmem olmustu
Bnm şubat ayında lekelenmem oldu önemsemedim kürtaj oldum, o yüzden korkuyorum
0 oy
önce (1,268 puan) tarafından
Gebeliğin başında oyle ağrılar oluyor rahim büyüyor bebek tutunuyor ama yine de için rahat etsin istiyorsan erkenden git doktor belki randevusuz alabilir bir boşlukta 
Sabah ilk işim gitmek olucak inşallah, bide tiroid yüksekliği var cuma günü gidecem ilaca başlatacak, ondanda korkuyorum
önce (1,268 puan) tarafından
Korkma gönlünü ferah tut inşallah hersey yolundadır iyi düşün iyi olsun inşallah
0 oy
önce (15,506 puan) tarafından
İlk aylar bel ağrısı kasık ağrısı olmasi normal canm kanama yoksa sorun yoktur inşallah 
Kanama yok cnm çok şükür ama yinede korkuyorum
0 oy
önce (3,969 puan) tarafından
Gebeliğin başlarında adet dönemlerinde adet sancısı gibi sancı olması çok normal yerleşme sancıları derler ama daha öncede kötü deneyimlerin olmuş canım bence strese girme biraz bol su tüket ve dinlen sürekli uzanmaya çalış 
Sürekli uzanıyorum ve çok su tüketiyorum ama insan korkuyor,
önce (3,969 puan) tarafından
Çosk haklısın canım ama bu korkular hiç geçmicek malesef anne olmanın en zor yanı kaybetme korkusu
0 oy
önce (24 puan) tarafından
Saglik ocagi yok mi sağlık ocağı kalp atışına bakiyor
Burası küçük bir yer, sağlık ocağı kan bile almıyor sadece iğne vs tek

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 53 göst.
0 oy
2 cevap 92 göst.
0 oy
2 cevap 175 göst.