0 oy
290 göst.
Aile kategorisinde (558 puan) tarafından
Oğlum 4 yaşında haraketli gezmek dışarı çıkmak gittiğim yerlere markete gitmek onun da hakkı ama kardeşi yüzünden hiçbirşey yapamıyoruz en basiti bir parka bile gidemiyoruz çünkü ikisi çok hareketli zapt edemiyorum biri hemen yola fırlıyor geçen markete gidince elimi büyük bir bıraktı karşıdan karşıya geçti iyi birşey olmadı çok şükür ailemin yanına gideyim desem 2 çocuk sesi ikisine tek bakmak zor oluyor annem rahatsız babamda pek ilgilenmez büyük olana üzülüyorum tek olsa ben onu nerelere götürürdüm misafirliğe sinemaya ama çok zormuş iki çocuklu olmak eşim de yoğun evde pek olmuyor

7 Cevaplar

+1 oy
(499 puan) tarafından
Benimkiler in arasında da Allah nasip ederse 22 ay olacak çok yakın mı olur biraz gözüm korkuyor
(11,062 puan) tarafından
Kiz ne yakini sacmalama :D benimkilerin arasi 29 ay anamdan emdigim burnumdan geldi çok sukur :D
(499 puan) tarafından
:) benim de öyle olacak
-Reklam-
0 oy
(4,050 puan) tarafından
İkinci çocuğun kaç yaşında canım 
(558 puan) tarafından
3 yaşında
(4,050 puan) tarafından
Ya oda küçükmüş daha ama öyle düşünme ikisi de evlat sonuçta iki seneye rahatlıcaksın inşallah
(558 puan) tarafından
Insallah ama gün geçtikçe  zor oluyor gibi
0 oy
(1,327 puan) tarafından
Canım benımde peş peşe oldu parkta rahatım biri 6.5 biri 4.5 yaşında güzelce oynarlar tabi evde arada kavgada etseler güzel arkadaşlık ediyorlar 
(558 puan) tarafından
Yine iki yaş var aralarında
(1,327 puan) tarafından
Yani 1 yaş 9 ay.. Senin nasıl canım
(558 puan) tarafından
13 ay
(1,327 puan) tarafından
Seneye daha iyi akılları keser geçen sene bende parka götürünce küçüğü zaptedemıyordum ama bu sene daha başka sonra rahatlarsın gezmelere de gıdersin canım
0 oy
(2,153 puan) tarafından
Üç tane çocuğum var hepsinin arası 2 yaş ve gerçekten zor ama yaptığına pişman mısın desen aslaaa derim:))
0 oy
(2,934 puan) tarafından
Benim çocuklarım in arasında 2 yaş ben zorluk yaşamıyorum cinsiyet farklılığından mi bilmiyorum kizim tam abla gibi yaklaşıyor 5 buçuk 3 buçuk yaşındalar. Biraz daha büyüsünler rahatlarsın inşallah canım zaten anasınıfına gider 1 seneye
0 oy
(408 puan) tarafından
Azıcık daha sık dişini, ikisini birlikte götürürsün her yere inşallah. Yaş farkı çok az çünkü yakında ikiside anlamaya başlayacak herşeyi. 
0 oy
(183 puan) tarafından
Bemimkilerin arasımtam 2 yaş. Büyüğü 2 buçuk yaşında. İkiz arabası (önlü - arkalı koltuk) kullanıyorum. Arabalı, tehlikeli yollar olunca büyük elimi bırakıp koşamasın diye. Böyle bir çözüm bulabilirsiniz, ben ikisiyle her yere rahat gidebiliyorum. 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 180 göst.
0 oy
13 cevap 442 göst.
21 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Humaninannesi (1,100 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 679 göst.
2 Ocak 2023 Aile kategorisinde Serpil Kubis (327 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 252 göst.
29 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Babygirl babyboy (1,345 puan) tarafından soruldu

395,487 soru

11,830,838 cevap

35,902 kullanıcı

...