0 oy
351 göst.
Aile kategorisinde (87 puan) tarafından
Kızlar VPN ile giren var mı çoğu kişi faturama yansıdı ücretli diyor bazıları da diyor yok öyle bişey sizde  nasıl acaba güvenli mi 

9 Cevaplar

+1 oy
(1,625 puan) tarafından
Ben eskisi gibi kullanıyorum Instagrami. Hiçbir şey indirmedim indirmem de öyle bı riske girmem hesap bilgilerini falan çaldıklarını söylüyor.bu uygulamayı indirmek kasıtlı yapılmış olabilir tuzağa düşmeyin.instagrama girmezsek olmeyiz herhalde 
-Reklam-
0 oy
(2,154 puan) tarafından
Benimki daha belli değil ilerleyen zamanlarda görecem:))
0 oy
(1,778 puan) tarafından
Kullanıyorum ama bilmiyorum yansıyor mu yansımıyor mu :)
0 oy
(418 puan) tarafından
Valla ben dün biraz açtım sonra sizin gibi vıdeolar karsıma geldı yok ücretli falan diye inaşallah degıldır ay sonu faturada bellı olur kaldırdım hemen uygulamayı ben Secure Vpn indirmiştim
(87 puan) tarafından
Valla bende arada açıyorum kapatıyorum ama baktım şu anda yansıma yok
0 oy
(3,197 puan) tarafından
Valla faturam bugün kesilti ek bı ucret yok yani . Vpn kullanıyorum evet zaten daha öncede kullanıyordum benim evde int. Hızı düşük olduğundan dolayı kullanıyordum falan . Hiç yüksek gelmedi . Çok şükür diyim 
(87 puan) tarafından
Ya anladım teşekkürler benimde bişey yok aralarda giriyorum kapatıp açıyorum wifi ile giriyorum bende evet acaba mobil veri ile girenlere mı yazıyor bilemedim
(3,197 puan) tarafından
Benimde mobil veri canım
(87 puan) tarafından
Wifiden giriyorum dememiş miydin mobil veriden mi giriyorsun internete bilemedim inşallah yazmazda ya
(3,197 puan) tarafından
Evde cekmiyo demek istemiştim canım. Orayı yanlış anlatmisim biraz
(87 puan) tarafından
Anladım teşekkürler canım çoğu insan yani diyor benim etkilemedi faturayı diye ama bilemedim bendede bişey yok şimdilik bakıyorum da
0 oy
(25 puan) tarafından
Bende bu soruyu bekliyim Korkudan Giremiyorum Büyük başım bela girecek diye ama Instagramsiz olmuyor can sıkıntıdan patlıcazz en sonunda yaa sjsjs 
0 oy
(3,422 puan) tarafından
Ben oncedende kullandim hic sikinti yasamadim. Sadece vpn acikken banka ve kisisel hesaplarina sifreli giris yapmayin diyolar ne kdr dogru bilemem de ben suan kullaniyorum.
0 oy
(2,659 puan) tarafından
Öyle bir şey olacağını sanmıyorum. Fatura bu gün kesildi normal ödediğim ücret çıktı. Belki ev internetine yansır onu bilemem. Ama dışarıdayken filan kendi mobil verimden giriyorum. Öyle olsaydı kapandığından bu yana faturaya yansırdı.
(87 puan) tarafından
Benimde şu anlık yok bişey baktım inşallah daha olmaz
0 oy
(818 puan) tarafından
Benim faturam bu ay biraz yüksek geldi ondan mı oldu acaba bilmiyorum ki

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 192 göst.
9 Ağustos 2024 Aile kategorisinde Nare88 (168 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 379 göst.
3 Ağustos 2024 Yemek-Tarifler kategorisinde Anne24 (21 puan) tarafından soruldu