0 oy
158 göst.
Diğer kategorisinde (86 puan) tarafından
Kafayı yiycem her gün ruyalar görüyorum. Aksi gibi hosumada gidiyor bu rüyalar.  Neyse efendim bulduğum iki çeyrek sanki benim kaybolan ceyreklerim gibi hissediyordum alıyordum araba sahibine yani eşime kızıyordum.  İçime kurt düştü, ikiz gebelik haberi vs olur diye. Çünkü ilk cocugumdada bir tam altın laybetmis arıyordum kuyumcuya soruyordum nerde diye. Ogün de hamileligmi öğrenmiştim. Kese görmüştüm 

12 Cevaplar

+1 oy
(2,405 puan) tarafından
Bana kızmayın ama her şeyi rüyaya yorumlamak iyi bir şey değildir. İkizse ne olacak evlat evlattır. Allah'ım hayra çevir hakkımda hayırlısını ver de yeter 
(86 puan) tarafından
İkiz de birşey olacak demedim ki . Ama çok ilginç bir tecrübe olacak
(2,405 puan) tarafından
Hayırlısı Allah'tan :) Bilinçaltı izlediğin şeyler konuştukların burada okudukların zijninde bir yerde yer ediniyor etkilenen biriysen çok çok dikkat et her şeyi okuma
(86 puan) tarafından
Yok etkilenmiyorum.  Ama işte insan bazen rüyaları hisseder gibi geliyor bana , hangi rüyanın mesj verdigni gibi.  Bazen aynı rüyayı görenler oluyor oyuzden soruyorum
(2,405 puan) tarafından
Her rüya mesaj içerikli değil ve emin ol hiçbir rüyayı bir şeye yormamak lazım. Aşağıda arkadaş da çok güzel açıklamış
(524 puan) tarafından
Yok cnm ikizle alakasi yok ben üç tane görmüştüm kızım oldu Allahin bilcegi iş o
-Reklam-
+1 oy
(11,865 puan) tarafından
Gebeliğin ilk zamanları yogun rüya görülür. 
(1,162 puan) tarafından
Aynen aynen
0 oy
(542 puan) tarafından
Rüyalara göre amel etmemek gerekiyor.. 

Genelde rüyalar rahmani değil şeytani olur.

Vesveselere itibar etmeyin. 

Şunu gördüm böyle olacak ya da böyle mi gibi gibi ...
(86 puan) tarafından
Hamilelikte görülen o tarz olmuyor işte.  İlkinden tecrübe ettim
(542 puan) tarafından
Oluyor canım 4 gebelik geçirmiş biri olarak yazıyorum... Çok daha rüya göreceksin. Tecrübe ettiğini zannediyorsun ondan ısrarla üstüne gidiyorsun. Ama hayırlısı . Allah gönlüne göre versin
0 oy
(696 puan) tarafından
Bende kuruyan çiçeklerimin yesillendigini gördüm bugün. Ama tabirine bakmadım. Eğer bu altin gördüğün rüyanın etkisinde kalırsan bugün tekrar ona benzer rüya görürsün ve devamı gelir sürekli. Çünkü biraz da farkında olmadan bilinç altına yerleştiriyoruz. 
0 oy
(1,162 puan) tarafından
Kolumda iki kalın altın bilezik gördüm hamileyken birini annem doğumumum da taktı birinide eşimden bekledim ama oda bana evlilik yıl dönümü müz de araba aldı rüyalar gerçek de olmuyor hamileyken kız hamileliğin de çok rüya görülür korkutulur erkek de öyle olmaz demişti bi tanıdık hayırlısı olsun 
0 oy
(537 puan) tarafından
Altın görmek erkek çocuktur. Oğlumda altın bilezik görmüştüm 
(4,610 puan) tarafından
Bende oglumda tam altın, kızımda bilezik görmüştüm. Cinsiyet belli olmadan diyorum şunu gördüm kızın olacak oglum olacak diyorlardı doğruda cikti
(537 puan) tarafından
Benimde doğru çıktı
0 oy
(524 puan) tarafından

Kızın olcak cnm galiba  Allah nasip ederse bende kızımda görmüştüm tabi gaybi Allah bilir :)

(86 puan) tarafından
Seninki nasıl bir rüyaydı canm
(524 puan) tarafından
Cnm bana rüyamda annm üç altin veriyordu cryrekti.bir oğlum vardı ikicinciye hamileydim kızmış meğersem sonra arkasından kızım beş ayliken hamile kalmisim oda kız oldu
0 oy
(1,964 puan) tarafından
Altin erkek çocuğu derler canım bizde. Annemde ben hamileyken görmüştü ve bir kuzenim
0 oy
(4,610 puan) tarafından
Oğlun olacak derler altın görünce 
0 oy
(1,561 puan) tarafından
Benm kaynanam kendi gebeliginde altın gördüğünde erkek çocuk doguruyormuş
0 oy
(24 puan) tarafından

Ben rüyamda altın gördüm çeyrek hemde bir değil 4 tane. Hamileliğin başı. Oğlum oldu:Dilk gebeliğimde rüyamda altın kolye gördüm kızım oldu :D 

0 oy
(515 puan) tarafından
Canım böyle haberci rüyalar sana bana gelmez, gebelikte hormonlar bilinçaltına hucüm ediyor hepsi bu. Hamileyken gördüğüm her rüyaya mana arasam ohoo 5 sezon dizi çıkardı :) Çok anlam yüklemeyin her şeye 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 173 göst.
8 Nisan 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 240 göst.
5 Nisan 2024 Diğer kategorisinde 05060708 (156 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 356 göst.
1 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Hatmi (28 puan) tarafından soruldu
0 oy
40 cevap 760 göst.