0 oy
76 göst.
önce Diğer kategorisinde (5 puan) tarafından
Kızlar fırın almak istiyorum kararsiz kaldim silverline mi ,luxel mi,beko mu alsam kullandiginiz ve razı kaldiginiz varmı 

3 Cevaplar

0 oy
önce (1,268 puan) tarafından
önce tarafından seçilmiş

En İyi Cevap

Bendeki bu bahsettiğim, özelliklerine bir bakarsın beklentini karşılayıp karşılamamasına göre karar verirsin

image

önce (5 puan) tarafından
Çok Teşekkür ederim canım
Rica ederim canım güle güle kullanın
-Reklam-
0 oy
önce (581 puan) tarafından
Ben bekonun ocaklı fırınlarından kullanıyorum baya hoşuma gidiyor börek ayarı yoğurt ayarı filan var 
önce (5 puan) tarafından
Cok teşekkür ederim ankastre fırın istiyorum
 . mini firin kullaniyordum iyi pisirmiyo artik degismek icin kac gundur arayis icindeyim karar veremiyorum
Ankastre veya normal fark etmez özelliklerine bak alırken :) fırını çok kullanıyoruz her işte
önce (5 puan) tarafından
Haklisiniz ama ankastre firin dolabiyaptirdik(o yuzden ankatre ariyorum ozellikleri şu soylediklerimin hemen hemen ayni  fiyat kalitesine gore farkli o yüzden kararsizim:(
Fiyatlar markadan markaya değişiyor dediğiniz gibi
0 oy
Silverline alacaktık sonra uygun diye luxell almistik:D memnunum
önce (5 puan) tarafından
Cocuk kilidi falan varmi luxel de silverline de yok galiba 3 d pisirme oldugundan silverline dusunuyorum bende amma bilemiyorum
Ankastre setinin firinini kullaniyorum ocaklı fırın değil bendeki. Ama çocuk kilidi var bendeki modelde canim

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 1,057 göst.
5 Şubat 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde SedefS (163 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 412 göst.
0 oy
7 cevap 132 göst.
27 Aralık 2023 Diğer kategorisinde ipek4161 (2,370 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 567 göst.
14 Nisan 2020 Alışveriş-Hediye kategorisinde ꧁❦✳GüLbahaR✳❦꧂ (3,617 puan) tarafından soruldu

391,014 soru

11,698,272 cevap

35,576 kullanıcı

...