0 oy
133 göst.
Aile kategorisinde (318 puan) tarafından

6 ayda bir mi yılda bir mi zam yapılıyor benim evsahibi senede bir yapar %100 yapar sizinki nasil:D

6 Cevaplar

0 oy
(9,492 puan) tarafından
anlaşmanız nasılsa öyle ama sene 1 yapılır. yüzde 100 değil tefe tüfeye göre zam yapılır. Yüksek yapıyorsa mahkemeye verirsiniz
(318 puan) tarafından
Sözleşmem yok cnm tanıdık diye hep diyor şurası şu fiyata kiraya gitti diye bizde mecbur her sene %100 zam yapiyoruz
(9,492 puan) tarafından
dost ile ye iç alışveriş yapma
(318 puan) tarafından
Aynen canım iyi niyet insanlık Allah korkusu çok onemli
-Reklam-
0 oy
(9,283 puan) tarafından
Yılda bir yapılmalı
(318 puan) tarafından
Anladım canım kimisi 6 ayda bir yapıyor asgari ücret zammı falan diye ama ona da zam gelmemiş galiba
(9,283 puan) tarafından
Millete altı ayda olsa yedirmeyecekler ne ac gözlüler ya. İki kuruş alıcak adamlar diye
0 oy
(4,471 puan) tarafından
Bizim yılda 1 oluyor ama bu yil 2 defa yaptık kendimiz istedik 2000 di kiramiz ilk 6 ayda 5000 yaptik simdi 7500 oturuyoruz yilimiz dolana kadar sabit gitcek
(4,471 puan) tarafından
Yilimiz doldu girdigimiz ay kiramizi konustuk sonraki ay basladik
(35 puan) tarafından
Bizim ev sahibi diyor ki girdiğiniz ay zamlı ödeyeceksiniz
(318 puan) tarafından
Biz sene doldu mu sonraki ayı zamlı veriyoruz yaptığı yanlış
(4,471 puan) tarafından
Ama o zaman 11 ay konustugunuzu odemis oluyorsunuz yil dönmüs olmuyor ki 12 ay konustugunu odersin sonraki ay zamli ödenir benim bildigim
(35 puan) tarafından
Benim bildiğim de öyle biz de eylül de bir yılımız dolacak eşime demiş zamlı verecek siniz
0 oy
tarafından
senede bir yapılır. kira sözleşmeniz varsa %100e hakkı yok. şu an %65 üzerinden yapılıyor zam. hakkınızı savunun. 
(318 puan) tarafından
Sözleşmem yok canım tanıdıklar diye yapmadık ama keşke yapsaydik
tarafından
keşke yapsaydınız. biz başımıza gelecekleri belki bilmeden 5 yıllık sözleşme yapmıştık. bazen akıllıca hareket etmek gerekiyoe tanıdık dahi olsa
(318 puan) tarafından
Evet canım olduğumuz yer hep tanıdık çoğu kimse yapmıyor gerek duymuyor işte kira artışı önemli
tarafından
hakkınızda hayrlısı olsun siz yine de bir avukata haklarınızı ve karşı tarafın haklarını sorun.
(318 puan) tarafından
Tamam canim teşekkür ederim
0 oy
(934 puan) tarafından
Bizim yıldan yıla yapılıyor geçen sene depremden sonra zalimmm yüzde 400 zam yapti
(318 puan) tarafından
Uhhh Allah vicdan versin ya çıksan bi sürü masraf başka eve daha pahalı girersin mecbur veriyoruz
(934 puan) tarafından
Aynen öyle canım bir de benim bina da kolonlarda kılcal çatlak dahi yoktu şiddete bağlı olarak ilk katların duvarlar patlamıştı en sağlam.kalanlardi sesimizi çıkarmadık şimdi de bakalım ne diyeke.eylul de bekliyoruz
(318 puan) tarafından
Deprem bölgesinde misin canim
(934 puan) tarafından
Evet Osmaniye de yaşıyorum Nurdaginda çalışıyorum cnaim
(318 puan) tarafından
Allah kolaylık versin canim
0 oy
tarafından
Senede 1 yapılıyor bizimde daha dün zam oldu 5.500 den 9.500 e yükselttiler
(318 puan) tarafından
Sizinde neredeyse %100 canım ah napalm Allah herkese ev nasip etsin
tarafından
Biz enflasyona göre hesap yaptık o şekilde zam yaptık , ev sahibimiz ile oturur konuşuruz kafalarına göre zam yapmazlar

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 398 göst.
7 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Ftmh (360 puan) tarafından soruldu
+2 oy
31 cevap 516 göst.
19 Ocak 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 497 göst.
5 Ocak 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Zannan (571 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 370 göst.
18 Eylül 2021 Diğer kategorisinde ★✿☞ƘƛƦƊЄԼЄƝ☜✿★ (443 puan) tarafından soruldu

397,302 soru

11,883,116 cevap

36,003 kullanıcı

...