0 oy
149 göst.
önce Aile kategorisinde (420 puan) tarafından
Kizlar esimle her kavga da ayrilma asamasina gelmekten sıkıldık eger kararindan donmezse sabah gidip dilekce vericez sebebi de yegenini yatili eve misafir etmeyi kabul etmedim diye ... Valla boyle bazrn cocuk gibi aglayasim gelsede artik ayrilmamizin hepimiz icin hayirli olacagini düşünüyorum simdi beddualar etti gitti nereye gittiyse sey dedi sen benden sogu bende senin kotu huylarini dusunup soguyum bu konu burda kapandı yarın gidiyoruz dedi.. ben ***** gibi aglayip onu beklemek istemiyorum kendimi nasil sakinlestireyim

1 cevap

0 oy
önce (581 puan) tarafından
Ben ikinizde de suç ararım eğer sebep cidden yeğenini yatılı misafir olarak kabul etmemekse sizde ki suç kabul etmemek elinizde ki suç sebebini size sormadan tavır almak. Bana kalırsa böyle bir şey için boşanma aşamasına kadar geliyorsanız boşanın gitsin. Linç yiycem belki ama kendi düşüncem bu
önce (420 puan) tarafından
Calismayi kolay saniyorsun benden bisey bekleme gorecem seni yarin gidiyoz bosanmaya dedi bende peki dedim
Her seferinde boşanma lafı açılıyorsa bekleme böyle erkek seni her fırsatta boşanmayla tehdit eder.
Bosanmayla cocuklarla herseyle ama artik sıkıldı oda galiba em sonunda ne olursa olsun diyip gidicez insallah sonunda cok aglamam ya ben biraz acizim
Çocuk oyuncağı sanıyor evliliği boşan deyince sen istemeyip isteklerine boyun eğeceksin diye düşünüyor sanırım
Yok o asamalari coktan gectik iki kez ciddi bosanmak icin yola ciktik aile buyukleri geri çevirdi simdi kendi gitmek istiyo bende dusup pesine gidicem beni surekli kullanmak istiyor artik akillandim
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 164 göst.
17 Haziran 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde _Masal0211 (192 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 122 göst.
15 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Sena Ensar (75 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 147 göst.
22 Ekim 2023 Aile kategorisinde Ecenin annesiii (1,057 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 79 göst.
13 Aralık 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

391,013 soru

11,698,285 cevap

35,576 kullanıcı