0 oy
99 göst.
önce Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,502 puan) tarafından
Ne yapabilirim kızlar calpol düşürmedi ağrısı da var herhalde uyuyamiyor

13 Cevaplar

0 oy
önce (2,856 puan) tarafından
Hastaneye gidin 
önce (1,502 puan) tarafından
Eşim yok bide küçük bebeğim var ikisyle nasıl cikicam ki evde bişey yapamazsam son çare giderim dedim
-Reklam-
0 oy
önce (9,786 puan) tarafından
 cnm calpole rağmen düşmediyse acile gitmen gerekiyor 
0 oy
önce (18,799 puan) tarafından
Ilık duş yada ılık su ile sil eklem yerlerini geçmiş olsun ♥️
Teşekkür ederim canım
0 oy
önce (133 puan) tarafından
Canpolat nedır bacım 3 yaş dolven yok mu bıde çörek otu yagı varsa 
önce (1,950 puan) tarafından
Canim bizde calpol ve ya parol surubu kullniyioruz 3 yaşında bnm kızımda dolven daha mi etkili mi acba
önce (133 puan) tarafından
Canım napdn gece düzeldi mi cocuk
0 oy
önce (10 puan) tarafından
Yani calpol fazla düşürmüyor dolven pedifen onlar daha etkili 
0 oy
önce (401 puan) tarafından
Ateşleniyorsa muhtemelen enfeksiyon vardır antibiyotik kullanmadan geçmez hastaneye götür dusuremezsen.bide calpol fazla etki etmiyor 
önce (89 puan) tarafından
Niye antibiyotik kullanmadan geçmesin ki bizimki 3 yaşında 1 kere antibiyotik aldı bugüne kadar o da ben bilmediğim için içirdim. Antibiyotiksiz de iyileşir çocuklar
önce (401 puan) tarafından
Enfeksiyon olduğu için antibiyotik kullanmadan geçmiyor.iyilesen vardır ama enfeksiyon olupta antibiyotik almadan iyileşen görmedim ben
0 oy
önce (476 puan) tarafından
Cok mu yüksek ateşi sık sık duş aldırın varsa dolven verin 
Evet canım yükseliyordu ama şükür düşürdük
önce (476 puan) tarafından
Çok şükür inş çıkmaz tekrardan
0 oy
önce (59 puan) tarafından
Canım evde limon varsa bı kaseye sık çoraplarıni limon suyuna sok çıkar sonra giydir öylece çok güzel ateş alıyor limon 
Tamam canım Allah razı olsun
0 oy
önce (696 puan) tarafından
Dün gece acildeyim ilaç verdim soğuk uygulama yaptım düşmedi hastaneye gittik serum takıldı yarıdayken daha çok arttı doktora söyledim calpol bize yaramıyor ama doktor dönüşümlü verin dediği için verdim ama bizde işe yaramıyor ben apirex kullanıyorum ondan çok çok memnunum doktor da her çocuğa hepsi iyi gelmez hangısı iyise size onu kullanın dedi ve benim oğlum yanık geçirmişti apirexle durdurabildik hem ağrısını hem çıkan ateşini şuan için evde soğuk uygulama yapın saf su ile yarında apirex alın doktora sorun yinede ama 
Teşekkür ederim canım
0 oy
önce (8,222 puan) tarafından
ılık duş, inxe giydirme ve doğru doz da ateş düşürücü. buna rağmen düşmüyorsa 38.5 in üstünde ateş varsa acile gitmen gerekir canım. geçmiş olsun
Çok teşekkür ederim canım sağolasın
0 oy
önce (65 puan) tarafından
calpolun pek işe yaradığını düşünmüyorum yüksek ateşlerde. ılık bir duş aldırın o bir nebze ateşini düşürecek. varsa elma sirkesi 1 tatlı kaşığı kadar içirin. (ama ev yapımı olacak) başka alternatif olarak elma varsa suyunu sıkın içirin. geçmiş olsun. ateşini ölçün 39a ulaştıysa hemen acile gidin o ateş pek düşecek gibi olmaz çünkü. 
Çok teşekkür ederim canım Allah razı olsun
0 oy
önce (3,262 puan) tarafından
Ateşlendikçe su ile elini yüzünü eklem yerlerini bol bol yıkayın, balkon varsa temiz hava aldırın, sıvı gıdalar yada meyve falan verin biraz açılır çocuk.. Geçeleri ve uykuda artar ateş sık sık Tekrarlayın takipte kalın bu geceyi atlatır inşallah
Allah razı olsun canım
0 oy
önce (404 puan) tarafından
Ben artik calpol almiyorum.pedifen veriyorum dusuyo atesi agrisi varsa onuda aliyo rahat uyuyo.coraplarina limon sık giydir bize faydasi oluyo atesi biraz dusuruyo
Teşekkür ederim canım

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 101 göst.
19 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sihirlimom (7,035 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 79 göst.
22 Ekim 2021 Aile kategorisinde Betulnsa (397 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 75 göst.
6 Kasım 2023 Aile kategorisinde Zzzzzz (1,640 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 52 göst.

391,029 soru

11,698,859 cevap

35,581 kullanıcı

...