0 oy
1,126 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (1,083 puan) tarafından
Kızlar benim gibi olan var mı,her gece güzel gecelikler giyip öyle mi gezersiniz uyuyana kadar yoksa arada mı giyersiniz.Ben bayadir giymiyorum şimdi düşünüyorum da eşim beni görürse dalga geçermi diye,bir ara giydim bune diyip güldü.Bidaha asla giymicem dedim ona.simdide çok utanıyorum giymeye tavsiyeniz var mı, hiç giymesem de olur mu.

35 Cevaplar

+2 oy
(14,164 puan) tarafından
Eşinin o davranışı özgüvenini kırmış anladığım kadarıyla yaptığı çok ayıp bence sen giy ve onun için değil kendin için giydiğini göster 
(1,083 puan) tarafından
Evet aşırı hemde özgüvenim yerlerde komik olan ne ki:(
(1,417 puan) tarafından
Aynısını yaşadım bende 5,6 takım aldım
Makyaj yaptım hepsini giyip gösterdim eşime güldü dalga geçer gibi
Sonra dedim başkalarının kocası eşini böyle görse ustune atlar ne bu senin tavırlar dedim
 Sık giymeyince gözleri alismiyor zaten eşim askerdi gitti arkasına deprem oldu konteynirda da giyemiyorum kaldı öyle
(1,083 puan) tarafından
Rabbim bir daha yaşatmasın inşallah canım Allah yardımcınız olsun❤️ gözleri alışmamiş herhalde ondan.
(1,417 puan) tarafından
Amin canım kimseye yaşatmasın inşallah <3
-Reklam-
+1 oy
(537 puan) tarafından
İlk önce şortlu takımlar la başla giy seksi onlar gecelikte merhaba daha güzel 
(1,083 puan) tarafından
Şortlu bir tane takımım var,hep onu giyordum basitleşti artık oda
(537 puan) tarafından
Başka al çok güzelleri var bi de rahat ya ben gecelikle uyuyamam vallahi ancak özel gecelerde giyebilirim onun dışında şortlu takımlar
+1 oy
tarafından
Ay ne utancam kocam ayol o benim :)
(1,083 puan) tarafından
Evet kocam da nasıl aşarım bunu bilmiyorum,kiritmaya bile utanıyorum yakışmaz diye.
tarafından
Kadının doğasında var dişilik bunu dışarıya çıkartmaya bak.
(1,083 puan) tarafından
Nasıl mesela örnek biraz dişiliğim düşük
+1 oy
tarafından
Kışın üşüyorum o yüzden kışın giymem ama yazın giyerim daha serin rahat oluyor
(1,083 puan) tarafından
Her mevsim de giyerim sorun yok ta, utanıyorum.
+1 oy
(2,403 puan) tarafından
Eşimin düşüncesi elbette kıymetli ama karar verirken hep kendimi dinlerim. O yuzden canim istiyorsa giyiyorum, canim kendim ❤ :))
(1,083 puan) tarafından
İyi yapıyorsun canım
+1 oy
(378 puan) tarafından
Seviyorsan git giy bence eşinde bi garipmiş bunu sevmeyen erkek var mı ya
(1,083 puan) tarafından
Seviyorum giymeyi ama utandigim için giymedim bidaha,oda güldü bir ara bende hiç giymedim
+1 oy
(5,151 puan) tarafından
Şortlu takımlar giyerdim yaz kışda depremden sonra uzunlarla yatıyorum çoraplarımı feracemin cebine koyup eşarbımla kapıya asıyorum ancak öyle uyuyorum sende şortlu olanlar ile başla hem daha rahat 
(921 puan) tarafından
Aynı ben depremden beri hala pijama giymeye korkuyorum muhakkak yanıma goymissem uzun birşey koyuyorum
(5,151 puan) tarafından
Rabbim yaşatmasın bir daha ama temkin işte  bu arada senin ilk postta ki yorumuna yazdım gördün mü
(159 puan) tarafından
Bende giyerdim şortlu kısa takimlar İzmir depreminden sonra korkar oldum uzun pijama giyiyorum 40 yılda bir gecelik giyerim ama uyumam onunla :-)
(1,083 puan) tarafından
Sortta giyiyorum oda arada işte.
Allah bir daha yaşatmasın inşallah canım❤️
(159 puan) tarafından
Amin inşallah
+1 oy
(358 puan) tarafından
Kendin için giyin canım daha kadın kadın hissediyorsun 

Ama bende uzun süredir giyemiyorum kayinvalide var:(
(1,083 puan) tarafından
Kendim için giysemde iki kırıtmam lazım olmuyor.
Birlik mı oturuyorsunuz
+1 oy
(2,725 puan) tarafından
O da utanıp gülmüştür çok takma. Kötü durduğundan değil 
(1,083 puan) tarafından
Yok kötü durmadı da zaten, herşeyde gülüyor sanki komik bişi yapiyoruz
(689 puan) tarafından
Benim eşimde öyle gülünmicek şeylere güler bende kızarım
(2,725 puan) tarafından
Hehe boşver sende gül geç
+1 oy
(962 puan) tarafından
Olur niye olmasın forma mı bu mecburi biseymis gibi demişsin kız Allah seni :) esin de zaten giyince gülüyorsa o seni o kıyafetlerle görmeyi haketmiyodur:)
(1,083 puan) tarafından
Ondan değil evliyiz ya kadın gibi hissetmek için vs. Bence mecburi bana göre;/
Ya gerçekten niye güldü anlamadım baya oldu da.Sonra çok sinirlendim çıkartacaktım izin vermedi falan filan.onunla şöyle tutkulu şeyler yaşayamıyorum hep gülüyor sanki komik birşey yapıyoruz ya
(962 puan) tarafından
Allah Allah erkekler normalde sever kız böyle şeyleri
(1,083 puan) tarafından
Oda seviyordur herhalde ama öyle güldü canım sıkıldı güvenim kırıldı
(2 puan) tarafından
Kız bende aynıyım dediğin gibi utanıyorum aynı zamanda tutku yok herşeye bir gülme hemde olmayacak yerlerde shshsh ben giydigimde benim eşimde gülmüştü ama utancimiza gülmüş olabilirler mi acaba cjghh
(1,083 puan) tarafından
Evet olabilir,samimi çiftiz hemde çok herşeye gülüyor:D
+1 oy
(5,495 puan) tarafından
Bence kocaman haketmiyor bacım. 
(1,083 puan) tarafından
Haketmiyor zaten
+1 oy
(2,659 puan) tarafından
Çeyiz alışverişinde kayınvalidem al al dedi öyle zoraki aldım 3 yıldır evliyim 1 2 defa giydim. Utandığımdan değil de sevmiyorum saten. Fantezi elbiseleri var onlardan alıcam bu özel bölgeleri filan açıklardan aşırı hoşuma gitti. Normalde evde misafir filan gelmezse kadınlar için olan boxer ile dolaşıyorum üzerimde de crop oluyor. 
(1,083 puan) tarafından
Fantezileri giymeye de cesaret ister, nasıl aşarım bunu.Kadin gibi hissetmek istiyorum cilve yapmak istiyorum:(
(2,659 puan) tarafından
Aranızdaki dinamiği bilemem ama eşin bir odunluk yapmış gülmüş etmiş ama ara ara yine giy canım. Utanma kocan sonuçta senin. Ara ara giyip hatırlatırsan eşinde alışır zaten. Zaten giydiğinde dişiliğin dışarı çıkar. Yani ben de öyle oluyor aşırı özgüven yükleniyor. Dediğim gibi ara ara giy sen yine de.
(1,083 puan) tarafından
Tm canım öyle yaparım,uzun zaman giymeyince insan garip hissediyor.hatta şuan da giydim ama üstüne pijama tişört giydim:D
(2,659 puan) tarafından
Heheheh :):) zaman geçtikçe alışırsın hazırlıklı olmak iyidir :):) ben de beğendiğimi alırsam o tarz takılırım :)
+1 oy
(61 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Canım ben uyuyunca yatağa girince şortlü takimlar giyerim.ama evin içinde şortla mortka dolasamam çocuklar büyüdü artık.hem niye utaniyosun giy, ilk kez giymissen eyer giyipte onaa gostemeden yatsaydin zaten farkedecek..bir kadın uyurkende kadın olmalı deyilmi ama meşhur firdevs sôzü hahaaaa bide canım Esin onun için giydiğini bilmesin sen neyap sevdiğin kendini iyi hissettiğin bı geceligi giy uyu ama Esine uykum var yorgunum filan de anladın yani orasini.  Hep giydigini bakımlı olduğunu görsün eşin  bitek o iş için değil yani. o piskolojiye girsin eşin..geçen şort takımı aldım kendime çocuklar uyuyunca giydim yatağıma girdim eşim yanasmak istedi inan okadar uykum vardiki döndüm sırtımı yattım eşime yorgunum çok dedim.yani adam hep osekil uyudugumu biliyor tuhafinaa gitmiyor aksine beğeniyor.
(1,083 puan) tarafından
Evet gerçek hayatta da Firdevs hanım olsaydı bir şeyler ogrenirdik:)onun için giydigimi düşünüyor hep,kendim için giyiyorum diyordum arada.tm öyle yaparım teşekkür ederim ❤️
(61 puan) tarafından
Rica ederim canım♥️♥️
(1,871 puan) tarafından
Erkek kendisi için giyinildiğini düşünse ne olacak?
(1,083 puan) tarafından
Onlar için giyiyoruz zaten evliyiz diye ama bazen kendim için giyiyorum diyordum kendini bişi sanmasın diye jhggg
+1 oy
tarafından
Bunun ne olduğunu anlamayana giyip de kendini yorma. Kendin için giy dişil enerjini yükseltir.
(1,083 puan) tarafından
Ah canım ah başkasında görseler....bizde görseler gülerler napim ben şimdi bunu haketmiyor.
tarafından
Hayatta ne yaparsan yap kendin için yap. Kendine değer veren kadına kocası da değer verir. Kocasından değer bekleyen kadını kocası da hor görüyor.
(1,083 puan) tarafından
Offf çok doğru dediğin
+1 oy
(1,561 puan) tarafından
Benm eşimde öyle dalga geçmişti bende senin için giyinen kim ben kendimi nasıl beğenirsem öyle giyinirim demiştim sonrası devamı geldi 

Şuan giymesem laf ediyor hiç gitmiyorsun hep aynı elbisen var diye söylenir 

Sende takma hep giy alışır adam seni hiç gecelikle gormemiş ondan ben olsam bende öyle derdim kendim yaptigim için eşime hak vermiştim başta 
(1,083 puan) tarafından
Doğru söylüyorsun canım öyle yaparım
(1,561 puan) tarafından
Laflarına takılma her gece giy bir hafta sonrası adam alışır
(1,083 puan) tarafından
İnşallah canım ya
+1 oy
tarafından
Kimse icin giyinmem kendim için giyiyorum hep çok seviyorum gecelik takimlarini
(1,083 puan) tarafından
Takımlar güzel utanmıyorrum ama seksi elbiseler de utanıyorum nedense. nasıl aşarım bilmiyorum.evet ama evliysen bence eksrta dikkat etmek lazım.
tarafından
Sexi kiyafetlerden başta bende utaniyordum çözümü ışığı kapatıp sadece tv ışığı açmakta buldum:))))
(1,083 puan) tarafından
Bizde 2 yıllık evliyiz ışık kapalı olur hep ışık açık olduğunda gülme gelir herhalde.bu konularda çok hassasım eşimin küçük bir hareketi gülme vs özgüvenimi kırıyor ve bir daha giymek bile istemiyorum.
tarafından
Erkeklerin gülmesi aslında komik olduğu için hoşuna gittikleri içindir ben giydiğimde eşim güldüğünde bi kere çok sinirlenmistim o zaman soylemisti
(1,083 puan) tarafından
Evet ya bende çok fena kızmıştım valla.erkek dediğin saldırır gülmez sgjjj.bu arada eğitmen hanım sizi seviyorum tanımıyorum ama sevdim sizi❤️
+1 oy
(504 puan) tarafından

Gecelik giyecek vücudum yok şu 2 yıldır. Hamilelik ve sonrası dönemler malum :D ama hep şortla ve spor atletle veya iç gösteren t shirtle geziyorum evde. Zaten sıcak orası ayrı da. Ama kocamın gözü alıştı herhalde eskiden öyle görünce güzel şeyler diyordu şimdi ne bileyim garip. Bi geçen gün böyle de hamilelik çok yakışıyor sana dedi o yani. Şimdi bundan sipariş verdim güzel gelirse bunu giyicem böyle takımlar da güzel duruyor bence.

image

(1,083 puan) tarafından
Severim böyle takımları bende tatlı görünüyor ama sexi şeyler daha çok hoşuma gidiyor:)
Ben de hamileyken sana yakışıyor demişti eşim.
+1 oy
(564 puan) tarafından
Bende cok guzel giyiyorum susleniyorum esimin bi bakısını gorunce utancimdan yerin dibine giriyorum hemen kacasım geliyor oda kiziyor tabi benden neden utaniyosun diye ama mini elbise seklinde olanlardan giyerek alisabilirsiniz belki esinizin bu ne diyip gulmesinden sonra utanmista olabilirsiniz ama belki hosuna gittigi icin oyle tepkide vermis olabilir affalayinca ne dedigini bilememiste olabilir :)
(1,083 puan) tarafından
Ozgvenim kırıldı öyle deyince valla.evet belki utanmıştır oda.evet mini elbiseler çok güzel
(564 puan) tarafından
Fantezi gecelikten once mini elbiselerle alistırabilirsiniz ama ozgüveniniz kırilmasin illaki hosuna gitmistir erkekler tabiri caizse kadınların suslenmesine geberip ölup bitiyor :)
+1 oy
tarafından
Çocuklar olmasa çok güzel giyinirim de çocuklu olanlar nasıl giyiyor merak ettim.. yani şortlu askılı giysem mesela sabah oğlum uyansa beni öyle görsün istemem. Ya da daha açık elbise ile.. o yüzden özel.gecelerde anca. 
(17,266 puan) tarafından
Bu ben ☺️ gece milyon kere emzirmeye kalkıyorum. Üstüne bazen oğlum gece korkup yanımıza geliyo. Kapı açık tabi bebek ağlayınca duyayım diye. 4 yaşında oğlum. Beni öyle görsün istemem. Bilemiyorum valla
tarafından
Aynen öyle.. evliliğimizn ilk zamanları ne güzel rahat rahat giyinirdik şimdi evde başka bireyler de var. ;) bir de benim oğlum daha büyük her şeyi anlıyor.. sorguluyor çok dikkatli olmak lazım.
+1 oy
(408 puan) tarafından
Bence eşinde utanmıştır ondan gülmüştür, bak çıkarmana izin vermemiş sonuçta demek hoşuna gitmiş. Bence eşler aralarında böyle şeyleri açıkça konuşabilmeli. Konuş eşinle bir kere giydim güldün şimdi giyesim gelmiyor yine gülersin diye ama bir yandan da istiyorum de. Ne olacak eşin o senin dosdoğru bilsin yaptığı hatayı.

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 475 göst.
20 Eylül 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde gozdekaracaa (249 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 981 göst.
24 Eylül 2019 Güzellik-Bakım kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 205 göst.
0 oy
6 cevap 281 göst.
14 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Ipek41 (7,375 puan) tarafından soruldu

395,487 soru

11,830,834 cevap

35,902 kullanıcı

...