0 oy
332 göst.
Aile kategorisinde (25 puan) tarafından
Şimdi günleri örnek olsun diye söylüyorum kızlar 

Pazartesi: evde 

Salı: cart cırt işler çıkarsa dışarı çıkar 

Çarşamba: anasınin yanında ANasi tarlada tek yanında kalıyor 

Perşembe: arkadaşlariyla cikar

Cuma cumartesi pazar: anasinin yanına gideriz kalırız 

Genelde böyle geciyo kizlar şuan yine dışarda bn napayim söyleyincede yok bn abartıyorm küçük şeylere huzursuzluk çıkarıyorm 

Şuan bn neden tek başına çay içiyorum 

Off off ilgisiz oldunu söylüyorum kabul etmiyor ona göre hiç bir sorun yok suç bnd huzursuzluk bn çıkartyorum gereksiz şeylere

Siz olsaniz naparsimiz yada bn napayım 

9 Cevaplar

+1 oy
(3,466 puan) tarafından
Kemal Sunalın filmi geldi aklıma bütün günler dolu sadece pazartesi günü uygun seçilmiş gibi ☺️☺️ 
(25 puan) tarafından
Kiz Allah sni güldürdün bni yaa
(3,466 puan) tarafından
Erkek milleti  değil mi işte, bazıları da yaş aldıkça bütün huylardan vazgeçip evcil oluyor umarım seninki de tez vakitte evine döner..  Kendine stres yapma olan yine bize oluyor yıprandığımızla kalıyoruz
(25 puan) tarafından
Öylede cnm geçen yıllara da yazık geçen söyledim zaten hadi bn neyse iki küçük çocuk var bunlar yarın büyüyecek v snle vakit geçiremeden
V bişey diyemedi tabi
-Reklam-
0 oy
(775 puan) tarafından
Çalışmıyor mu yoksa akşamları mı yapıyor bu yazdıklarını? Gerçi her türlü sorun anası tek kalamıyorsa ekmesin tarla flan mecbur mu 
(25 puan) tarafından
Akşamları cnm eve geliyo yemek yiyo sonra gidiyo işte
Tarlayida oğulları istiyor cnm onlar için yapıyo
(775 puan) tarafından
Oğulları istiyorsa tarlada durması gerekiyor o zaman mecburen eşinin. Yani yardım etmesi normal kendileri için yapıyormuş kadın . Onun haricinde benim de eşim çıkar haftada bir gün arkadaşlarıyla. Yani haklısın bazen hepimiz kendimizi ilgisiz hissediyoruz ama erkeklerin de sorumluluğu fazla bunu göz ardı etmeyelim
0 oy
(1,461 puan) tarafından
Eşin çalışmıyor mu herseye herkese vakti var maşallah anladım bı size yok olay çiksa da sonuna kadar haklısın netttt
(25 puan) tarafından
Akşamları çıkiyo cnm yemek yiyip gidiyor
0 oy
tarafından
Eşinin annesinin yanına gitmediti günlerde annesi tek kalabiliyor daha ne diye gidiyorsunuz. Çok gitmek istiyorsa kendi gitsin sizi ne diye sürüklüyor.
0 oy
(4,228 puan) tarafından
Niye annesinde kalıyorsunuz hafta sonu siz e bu adam full dışarda siz yatakta mı görüyorsunuz birbririnizi kız onda da karanlık olur göremezsiniz siz görüşmüyonuz gibi bişey :) 
(25 puan) tarafından
Kız aklın hep şeyde senin sus n yatağı ')
(4,228 puan) tarafından
Yok vallihi kötü niyetle demedim :) yanlis anlaşıldım
0 oy
(1,098 puan) tarafından
İlk 3 yılımın özeti neyse ki düzeldi çok sıkıntılı süreç
(25 puan) tarafından
Nasl düzeldi peki
Evlendigim ilk günler her akşam arkadaşlaryla çıkardı sonra düzeldi sonra yine başa sardi
(1,098 puan) tarafından
Çok kavga ettik sonra çevremizde ki çiftleri gördü onlar beraber vakit geçiriyorlar daha dikkatli olmaya başladı
(25 puan) tarafından
Bakalm bnd söylene söylene belki düzelir inşallah
0 oy
(210 puan) tarafından
Eskiden de mi boyleydi sonradan mi oldu bilmiyorum ama surekli boyleyse sende onu gormezden gel birak kendi haline tartisma konusma mesela kendi varlığından şüphe etsin o zaman sana yönelir evine yani 
(25 puan) tarafından
Evliligimizin ilk zamanlari böyleydi her gün dışarda sonra düzeldi sonra yine bozuldu işte
0 oy
(1,871 puan) tarafından
Bu niye evlenmiş ki anasıyla mutlu mesut zaman geçirseymiş 
(25 puan) tarafından
Hem karnım doysun hem pastam dursun
0 oy
(9,215 puan) tarafından
İlgi zorla alınabilecek bişey değil güzelim maalesef. Biz eşimle cok buyuk kavga ettik ailemin yanında. Benı orada bıraktı gitti bi kaç gün sonra geldiğinde oturduk konustuk ben beklentilerimi söyledim dediğin gibi. Sohbet etmıyoruz yanımdan geçerken bir temas etmiyosun ev işinde yardım etmiyosun hamileyim zorlanıyorum kızla yeterince ilgilenmiyosun gibi bisürü şey. İlk geldiğimizde kahvaltıyı benle hazırladı kızı parka goturdu gelip geçerken sarıldı öptü şimdi hiç birini yine yapmıyor. Bu devamlılık içten gelmeli. O yüzden bıraktım ben artık peşini. Cok üzücü ama hakkım olandan vazgeçtim. 
(25 puan) tarafından
Aynen öyle cnm içinden gelmelide istiyoruz yinede insan olarak

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 206 göst.
10 Eylül 2023 Diğer kategorisinde gozdekaracaa (249 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 105 göst.
22 Eylül 2023 Aile kategorisinde Misafirrrrrrrrrrrr (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 655 göst.
23 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Hilalyyy (415 puan) tarafından soruldu