0 oy
70 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (659 puan) tarafından

Arkadaslar konya sehır hastanesınde dogum yapan var mı memnun kaldınız mı hangı doktora gıttınız doktordan memnun kaldınız mı dogumu ebeler mı yaptırıyor muayene oldugunuz doktoru dogum esnasında gordunuz mu ?

6 Cevaplar

0 oy
(1,077 puan) tarafından
İmkan varsa TULİN YAMAN..ALİ ACARda duydum ama gitmedim ona da iyi diyorlar. Ben Tülin hanıma gitmistim o zamanlar meram akademideydi şuan polikliniginde görev yapıyor ama aşırı fazla memnundum... Yanılmıyorsam iyi diye şehir Hastanesi'nde halime hanimi duymustum tam bilemeyeceğim ama o konuda yanıltmak istemem
(4,272 puan) tarafından
Ali acar meram tıp da canım ben onda doğum yaptım
(1,077 puan) tarafından
Muayenesi ne kadar oldu onun canım
(4,272 puan) tarafından
Hiç bilmiyorum canm benim riskli gebelik di ücretsiz gittim
(1,077 puan) tarafından
O nasıl oluyor canım ücretsiz durumu hiç duymamıştim daha önce risklilerde böyle bir şey olduğunu
(4,272 puan) tarafından
Sigorta ile muayene oldum canm 15 temmuz yolladi oraya
-Reklam-
0 oy
(258 puan) tarafından
Canım ben konya şehir Hastanesi'nde yaptım Bülent şimşek doktorum birde Mete beye çok iyi diyorlar ama bilmiyorum ben sezeryan yaptım ama doktorum çok iyiydi çok güzel ilgilendi 
0 oy
(586 puan) tarafından
Ben Konya da doğum yapmadım ama şehir hastanesi hakkında iyi şeyler duymuyorum 
0 oy
(1,805 puan) tarafından
Normal doğum konusunda iyi değil diyorlar ama Konya'da doğum konusunda hiçbir devlet hastanesi iyi değil ben hem 15 temmuz hem meram tıpda dopum yaptı. Tıpta ki resmen kasaplık koyun gibiydim. İmkanın varsa özelde yap yoksa tek seçenek kötünün iyisi şehir olan şehir hastanesi 
0 oy
(42 puan) tarafından
Doktor fln öneremem bilmiyorum ama arkadasım nisanda dogum yaptı anlattı güzel ilgilemmişler bi odada tek başına sancını vs cekiyormussun dogumu yapıp dinlenip odaya götürüyorlarmış özel bide hemsire vermişler yanına msj yapmış dusunu aldırmış fln filan özel fln dr fark etmesse osman balcı kendi poşikinligi bide aylin önder dirican oda arastırmadaydı simdi özele gecmiş ama hangisi bilmiyorum 
(659 puan) tarafından
Kımse onermemıs sehır hastanesını kafam karıstı sanırım ozel yolu gozuktu ozelde hangı hastaneyı onerırsınız
(42 puan) tarafından
Hiç bilmiyorum canım ben dogum yaptıgımda egetim arastırmada yaptım ve cok memnundum da dr olarak gidip en cok begendigim dr osman balcı aylin önder dirican ali acar aysel kamer suan hatta bugun cocuk tedavisi için ilk muaneye gidecem kazım gezginç osman balcıya gittim biraz özel olunca bütcemi cok zorladı aylin de evime ters bi hastanedeydi gitmedim kazımı denicem bakalım
0 oy
(141 puan) tarafından
Sakın sehir hastanesinde yapma 

Imkanin varsa emel ebru ozcimen kadarda tecrubeli bir doktor yoktur 
(659 puan) tarafından
Herkes ımkanın varda orada yapma demısler bu dedıgınız doktor hangı hastanede
(141 puan) tarafından
Baskent hastanesinde canim

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 150 göst.
22 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Lavantakokusu (78 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 1,865 göst.
31 Temmuz 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Saliha22 (707 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 111 göst.
7 Temmuz 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Nesliiebrar (5 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 70 göst.
7 Temmuz 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Nesliiebrar (5 puan) tarafından soruldu

399,382 soru

11,946,357 cevap

36,101 kullanıcı

...