0 oy
143 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (946 puan) tarafından

image

image

bu sayfalar dan alan varmı kestrme tarzı mı alsam sıcak yerde yasıyorum 

2 Cevaplar

0 oy
(273 puan) tarafından
Ben trendyoldan almistim yikanabilir kaydirmaz taban incecik cok memnunum hemen balkondam silkeleyiveriyorum yada makinaya atiyorum temizligi cok kolay oluyor pratik rahat hantal kalin yolluk sevmiyorum hiç 
(946 puan) tarafından
İnce uzun tasındığım ev cocuk odasına Kalın aldm orda kısın vakıt gecırrx diye ama kroıdor zaten Cok durulacak yer değl bu tarz kullanmadm i trendyolds modelleri beğenmedm pek bu sayfalara da cok güvenemedim
(273 puan) tarafından
Trendyolda Adella halı var ben ordan aldim mutfak ve koridor için. Yani bence cokta modelli biseye gerek yok ama siz bilirsiniz. İnstagramdan almayin zaten cogu dolandirici
(946 puan) tarafından
Sade alacam zaten  bende güvenmedim de kapıda ödeme falanda var
-Reklam-
0 oy
(45 puan) tarafından
Sakın trendyoldan başka uygulamalardan alma ben 3 kere dolandirildim .. herzaman söylüyorum Trendyol Trendyol Trendyol ordan yapın alışverişinizi ben toplam 30 bin TL dolandirildim..  bı ara bornoz takımı vs koymuslardi sipariş vermiştim baksa uygulamadan sonra dolandirildim dikkatli olun .. bu saatten sonra trendyoldan alışveriş yapcam zaten oncedende yapardım ..en güvenilir yerdir .
(45 puan) tarafından
Oooo herşey boykot oldu ne yapacaz şimdi biz Afrika'da yasiyalim ozaman ot yiyelim.. boykot diye biz flistindeki insanları kurtarmiyoruzki nasıl kurtarabiliriz hepimiz birlik olup oraya gidip savaşmak
(307 puan) tarafından
Hadi gidiyor uz deseler kaçacak delik ararsınız ben elimden geleni yapayım da gerisi takdir ilahi
(45 puan) tarafından
Neden kacalimki.biz Türkler korkak insanlarmiyiz kaç tane askerlerimiz şehit oldular.. korkak olsaydık bu zamana kadar gelmezdik .. Araplar bütün müslüman ülkeler birlik olsalar inan kimse karşımıza kolay çıkamazlar ..
Trendyolu sizden duydum boykot olduğunu Türkiye'de 100%herkes trendyoldan alışveriş yapiyor . Yillaar evvel kaç kere savaş oldu boykot yapmadilar okadar insanlar öldü şimdi neden bukadar üste çıkıldı neden zamanında önlem alınmadı neden geç kalındı neden Türkiye adam akıllı ürünler üretmiyor? Mesela geçen bulaşık deterjan aldım finish minish boykot diye başka türk malı deterjan aldım yemin ederim bukadar adi sabun kopurmuyor bilene attım çöpe paramda çöpe gitti .. urtetilmiyor Türkiye'de adam akıllı birşey..
(307 puan) tarafından
Türkiye'de adam akıllı bir şey üretilmiyor da fırsatçılar yüzünden kusura bakma ama malzemeden çal şundan bundan çal o kadar oluyor ayrıca çokta güzel ürünleri var Türkiye'nin madem kaçmıyor lar neden 200 bin verip bedelli yapıyor lar askerliği onu yapmaktan bile acizler yani o kadar sosyal deney yapıldı hepsi geri kaçtı görupte konuşuyor um kusura bakmayın Trendyol gayette boykot bende bu zamana kadar çok alışveriş yaptım ama duyduktan sonra yapasım gelmiyor
(45 puan) tarafından
Saygı duyarım..

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 96 göst.
12 Nisan 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 1,842 göst.
1 Nisan 2020 Diğer kategorisinde İmren bebeğin annesi (1,792 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 153 göst.
29 Nisan 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Melekkk (11,726 puan) tarafından soruldu
+13 oy
29 cevap 810 göst.
14 Ekim 2024 Diğer kategorisinde Eslem 01 (83 puan) tarafından soruldu

400,696 soru

11,989,287 cevap

36,172 kullanıcı

...