0 oy
155 göst.
önce Yemek-Tarifler kategorisinde (6,991 puan) tarafından
Demirdöküm olan alüminyum kaplama veya teflon istemiyorum kızlar öneriniz var mı

8 Cevaplar

0 oy
önce (556 puan) tarafından
Kek kalıbı keki kabartmaz marifet kabartir 8 yıllık kek kalibimin içi o kadar çizilmiş ki yinede yapıstirmam  görümcem keki çıkarmamış tellemis çizilmiş o günden beri kullanırım kekim hem kabarır hemde yapışmaz masaallah diyelim ☺️
:)))))))
Hihiiii bu yüzden kabartan kek kalıbı önerisi istiyorsunuz yoksa fırınla ilgili bir problemin yok kabarmalar fırın ile ilgili olsaydı fırın önerisi isterdiniz kalıp değil:)))) tekrar belirtiyorum bunun kalıpla fırınla bir ilgisi yok beceri işidir keki yapistirmadsn kabartarak pişirmek beceri işidir ustalık ister kırık dökük kalibimla taşan kekler yapıyorum sorun sizde ne fırında nede kalıpta iyi günler:)))☺️☺️
:)))) fırının modeli ne ve hangi kek kalıbını kullanıyorsun aşkım
önce (6,991 puan) tarafından
Canım sanırım yanlış anlaşıldım veya sen konuları karıştırdın. Ben ben kendimden değil annemin yaşadığı bir durumdan bahsettim benim fırınım gayet güzel memnunum şu anda kek kalıbım yok ve yeni bir kek kalıbı arayışındayım. Almışken gerçekten kaliteli bir işe yarayan bir kek kalıbı istiyorum bu yüzden buraya posta açtım. Yalnız sizin amacı anlayamadım ben arkadaşa hitaben bir şey söyledim arkadaş yerine siz cevap veriyorsunuz üslubunuzu da beğenmedim. Tekrar belirtiyorum konu ben değilim annemin yaşadığı bir durumdu sevgiler...
Ayrıca sizin hamaratlığınıza dair de bir laf söylemedim sadece fırınında çok önemli olduğunu belirttim
-Reklam-
0 oy
önce (35 puan) tarafından
Tereyağ sür birde biraz un üstüne !
Canım sorum nasıl yaparım değil, marka önerisi istiyorum kalıbım yok hiç yeni alıp kullanacağım kaliteli bir şey arıyorum
önce (35 puan) tarafından
İnşallah bulursunuz..
0 oy
önce (327 puan) tarafından
Emsanin kek kalıbını kullanıyorum memnunum
Bende bunu alayım diyorum bir kaç Trendyol yorumi kafamı karıştırdı. Ne kadar süredir kullanıyorsun
Uzun zamandır kullanıyorum canım ama gerçekten de keki çok güzel pişiriyor yağını iyi surersen de sorunsuz çıkıyor
Teşekkür ederim alayım hiç aramiyim başka çok sağol
Rica ederim canım ablamda kullaniyo oda çok memnun
0 oy
önce (1,257 puan) tarafından
Ben silikon kek kalıbı kullanıyorum canım A101 e gelmişti memnunum 
önce (559 puan) tarafından
Nasıl çıkarıyorsun tüm çıkıyo mu keklerin
Evet bütün çıkıyor
Ne sürüyorsun kaba
Tereyağı ve biraz un
Bend yaptım olmadı
Hatta en son tencerede buharda pişirin mükemmel oldu
3 lü set olanı mı almıştın ? İçi böyle siyahladı doğru düzgün kullanamadım
Yok canım A101 de aktüel de baya çeşit çeşit gelmişti ben de hoşuna gideni aldım
Soğuk mu çıkarıyorsun. Kek pişti ben sıcakken ters çevirdim kalıbın üstünü nemli bezle örttüm kolay çıkar yazmışlar nette çıkmadı. Çevirme bırak kek öyle soğusun çıkar yazmışlar öyle denedim yine çıkmadı
Ben sabirsizim canım
Bıçakla kenarlarıni açtirip öyle çeviriyorum
Sıcakken direk çevirip çıkarıyorsun yani
Evet dediğim gibi bıçakla heryerini actiriyorum sicakken , hemen de çeviriyorum
Sadece 1 defa yapıştı
Onda da meyveli yaptım meyveler dibe yapışmış ondan üstünun bir kısmı yapismisti
Neyse heves ettim yarın birgün bi deneyim belki bu sefer çıkarabilirim sana da foto atayım:d
Olur canım bende yaparsam sana atarım sözde yarın arkadaşım gelecek çocuklardan yapabilirsem atarım :)
0 oy
önce (1,548 puan) tarafından
Piyasada demir döküm kek kalıbı yok
0 oy
önce (434 puan) tarafından

image

Ben bu 3lüyü kullanıyorum, markası karaca hatta geçen hafta arkadaşıma hediye olarakta aldım, memnunum
0 oy
önce (518 puan) tarafından
Ben Emsan kullanıyorum çok memnunum, hatta ablam istemişti ona da hediye aldım.
0 oy
önce (2,168 puan) tarafından
A101 de nehir marka var Demirdöküm çok güzel komşu yeni aldı beraber yaptık

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 169 göst.
23 Aralık 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde Beratcinar (2,644 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 115 göst.
10 Kasım 2021 Aile kategorisinde Kerimenur (69 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 918 göst.
5 Şubat 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 48 göst.
8 Şubat 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Hicrannn (1,130 puan) tarafından soruldu

391,059 soru

11,699,741 cevap

35,583 kullanıcı

...