0 oy
544 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (56 puan) tarafından
2 gündr Instagram a giremiyorum. Vpn olmadan girebilen var mı. Ve en önemlisi Instagram kapandı mı??

11 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Günaydinn nnnnnnnnnnnnnn
(56 puan) tarafından
Kapandığını biliyorum. Kapanığ tekrar açıldı. Ve bidaha gitti. Onu soruyorum artık hiç mi açılmayacak diye
(1,098 puan) tarafından
Hiç açılmadı ki ??
(56 puan) tarafından
Bnde açıldı. Bi kaç gün giremedim sonra girdim.  2 gündür tekrar giremiyorum
-Reklam-
+1 oy
(533 puan) tarafından
Aslında kapatılması gereken çok şey var Tiktok Azar Bunlar daha kötü instgrama göre bence topluma yararsız herşey kapatılsın dünyanın sonu değil afedersiniz ama bazı insanlar kudurdu iyice Evlilikte çoğunlukla bu sosyal medya yüzünden kavgalar oluyor daha yararlı faydalı uygulamalar gelsin onlar yerine tiktok mesela sen çalış sicakta ter gelsin bir yerlerinden gitsin iki dengesiz canlı yayın açsın para kazansın adalet mi bu 
(609 puan) tarafından
Çok haklısın instgram kullanıcısıuım o olmayınca tiktok indirdim aman yarabbim resmen insanlık ahlak namus bitmiş orasını burasını açıp dileniyorlar açık olsan neyse kafası kapalı ama tüm vücut meydanda ve yaşlı olanlar da var tiktok kadar iğrenç boş bi uygulama yok herhalde ilk onun kapanması lazım
(533 puan) tarafından
Afedersiniz ama böyle pislik insanlar evde karısına verdiği 100 liranın hesabını yapar ama oradaki ahlak yoksunlarina para dağıtır insanlık ölmüş gerçekten çok kötü hale geldik Rabbim sonumuzu hayır etsin hidayet versin inşallah çocuklarımızı yuvamızı öyle insanlardan korusun inşallah
(661 puan) tarafından
Canım Instagram zararlı diye kapatmadilsr Bizim özgürlüğümüzü kısıtlayacak Instagram bizi engelledi halen kullanmayı mı düşünüyorsunuz
(533 puan) tarafından
Benim sadece WhatsApp ve burası var o yüzden sıkıntı değil benim için ister açılsın isterse açılmasın
0 oy
(531 puan) tarafından

Bi hafta oldu kız :) heryer bununla calkalanıyor nasıl duymadın 

(56 puan) tarafından
2 gün öncesine kadar giriyordum.  Bi ara açıldı tekrar gitti de kökten mi kapandı kesin olarak
(531 puan) tarafından
Ben bi haftadır  hiç giremedim vpn indirdim sonra güvenmedim ve sildim onu da arada bakıyorum giriyor mu diye ama girmiyor açılmaz heralde
0 oy
(1,694 puan) tarafından
tam da bu sorudan kurtulmuşuz derkeeen:))
(56 puan) tarafından
Cnm bi ara kapandı tekrar açıldı. 2 gündr tekrar giremiyorum da. Bidaha mı kapandı dedim kesin olarak
(1,694 puan) tarafından
ben bi haftadır kapandı diye biliyorum, açıldığından haberim yok canım
(56 puan) tarafından
Yok kapanıp açıldı en azından bnde öyle oldu. Sonra geri gidince sormak istedim
(1,153 puan) tarafından
Hiç açılmadı siz nereden giriyirsunuz belki bulunduğunu bölgeden kaynaklı olabilir
0 oy
(643 puan) tarafından

Az önce denedim. Vpn ile de giremedim. Zaten kimse girmiyo sıkıcı olmuş :D

(56 puan) tarafından
Üff sorma ya
0 oy
(726 puan) tarafından
Ohoo artık acilmaycak yakında tik tok ve WhatsApp da kapanacak 
(56 puan) tarafından
Kesin bilgi mi artık açılmayacağı
(726 puan) tarafından
Evet haberde soylendi
0 oy
(7,305 puan) tarafından
Ben vpn siz girebiliyorum canım. 
(56 puan) tarafından
Çok ilginç walla
0 oy
(712 puan) tarafından
Ph oldu kapansin cok kisi dul kaldi vah vahhhh:)))))
0 oy
(4,373 puan) tarafından
Bugun gene aciklama yapilmis anlasma saglanmasi halinde anında acilcakmis haftaya cuma toplanti var diolar acilir ama ne zaman acilir Allah bilir daha once youtube ve wikipediayi da kapatmislar 2 yil.sonra actılar suan tepki cok aliyorlar secimde oy kaybetmemek icin gene acarlar minakk cocuklar bile roblox icin eylem yapmislar tiktokda dönüyordu
(56 puan) tarafından
İnşallah açılır ya tek zaman geçirip video seyrettiğimz. Yerdi  tiktok, azar gibi sacma sapan uygulamalar varken güzelim Instagram dan ne istediler ki
(726 puan) tarafından
Robloxdan kızımı Zor kopardım valla ne belaymis o ya evin duvarları roblox karakterleriyle dolu ya sabahın besnde onun için kalkyrdu zar zor braktrdim ağladı etti baya isyan etti bize hep gorimcemin çocuklari öğretti onlara da kizdm anneleri onlarnkinide sildirdi
(4,373 puan) tarafından
Nasıl bir uygulama hic bilmiyorum canım
(726 puan) tarafından
Bende bilmiyordum kuzenleri yüklemiş oynuyordu bende normal bı oyun sandm halbuki el kol hareketleri terbiyesizlik ne varsa dolu arkadaş ekliyorsun istek atılıyor bnmkide önüne geleni eklemiş hep tiklamis kuzenleri göstermiş istek gelrse burdan ekle şöyle yap oyunda hızlı ol felan benm kızım onlarn dunyasndaydi resmen çok kötüydü ya sonradan dikkatimi çekti iyice baktm küfürler uygunsz konuşmalar herşey vardı kizm sadece mesaj yerine girip harf felan atiyordu okuma yazması yok ama herşeyi tutmuş aklında
0 oy
(290 puan) tarafından
Face ye dönüş yapın en iyisi açılmayacak gibi tiktoku nasıl kapatmazlar anlam veremiyorum 
(56 puan) tarafından
Al benden de o kadar
0 oy
tarafından
Ee günaydın bacım puhahahha 
(56 puan) tarafından
Komik bişey sorduğumu hatırlamıyorum. Bi ara kapandı giremedim. Sonra tekrar açıldı ve gayet güzel giriyordum. Hatta herkes açıldı diye sevindi bi kaç fenomen de paylaşım yaptı açıldığına dair. Bu 2 gündr tekrar girmeyince """bidaha"""mı kapandı dedim.  İlk kapanmasından zaten haberim var ayakta uyumuyorum. Ben ikinciyi sormuştum da neyseee

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 246 göst.
2 Mart 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 166 göst.
21 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Simsek21 (1,533 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 246 göst.
2 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Emine S (16,687 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 167 göst.