0 oy
426 göst.
Diğer kategorisinde (8,299 puan) tarafından
Bugün kahvati yapiyoduk tereyağını yumurtaya koydum erişin diye zararlı yeme diyo sonra bişey yaparım patates kızartırim gider yağını döker dibindeki zararlı diye pilav iyce karısır yeme der onuda 

17 Cevaplar

+1 oy
(1,114 puan) tarafından
Yediğiniz şeylere değil de sağlığınıza dikkat ediyor olabilir mi? 
-Reklam-
0 oy
(14,573 puan) tarafından
yok kiz karismaz karistirmam zaten o ne oyle 
(8,299 puan) tarafından
Çok karısıyo benim eşim benim bı ara doktor gizli şeker var dedi en son baktırdım sonradan iyi dedi doktor şimdi herşeyi kıstlıyo
0 oy
(2,734 puan) tarafından

Giydiğiniz diye okudum tereyağ yumurta ne alaka diyorum :D

(8,299 puan) tarafından
Olsun sorun değil canım
0 oy
(1,995 puan) tarafından
Yok artik okadrda degil yani.karisirsada cevabini alir oturur assa
(8,299 puan) tarafından
Kendi yaglı çok sevmez banada çok karısır
0 oy
(19,970 puan) tarafından
Ben iç işleri müdürü no işime karışmak
(8,299 puan) tarafından
Bana karısıyo
0 oy
tarafından
Zararlı şeylere karışıyomuş şekerin var diye güzel bişiy bence 
(8,299 puan) tarafından
Evet de canım başkalarin yanında yapinca sinir oluyom ya
tarafından
He evet birilerinin yanında hoş olmuyo böyle şeyler. Kayınpederiminde şekeri var çok yüksek sürekli herkesin içinde karışıyo kayınvalidem adam mahçup oluyo belli oluyor yani.
(5,477 puan) tarafından
Yağmura katılıyorum. Çok sinirlen öfkelen ve yapma bence :)) 200 derecenin üzerinde pişen herşey kanserojen. Evlatlarını düşün sağlığına dikkat et.
(8,299 puan) tarafından
Yan yana olsaz tm miletin yanında diyince işte onlarda esin haklı az ye demeye basliyolar sonra yiyesim gelmiyo
(5,477 puan) tarafından
E yeme zaten amaç bu ya :D
0 oy
(205 puan) tarafından
Benim eşimde karışırdı şimdi kendi yapıyor ben kulp takıyorum
(8,299 puan) tarafından
Kendi yapmaz canım miletin yanında yapıyo yapmasa iyi olacak kötü  bişey yapmışım gibi hisediyim yiyesim gelmiyo
0 oy
(390 puan) tarafından
Yok karışmaz eşim canm zaten oda bende yemek secmeyiz zararlı ya bakılırsa herşey zararlı içtiğimiz su bile
0 oy
(50 puan) tarafından

Yemek olarak karışmaz da abur cubur şeylerde karışır noddle eve asla sokmaz markette hep kasada bırakmıştır meybuz severim zararlı diye almaz :D oralet almaz genel böyle şeyler yoksa diğer türlü karışmaz 

0 oy
(6,659 puan) tarafından
Karışır salam vs yedirmez dışardan öyle herşeyi aldırmaz evde de öyle herşeyi yedirmez dikkat et kendine der tabi senin eşin kadar yapmıyor yağı dökme vs gibi o sadece birnkac günlük yemek vs olursa der kötü görünüyorsa 
0 oy
(509 puan) tarafından
Senin iyiliğini yapıyor bende kısıtladindan değil 
0 oy
(112 puan) tarafından
Karışma sebebi var mı herhangi bir hastalığınız falan mı var acaba o yüzden yapıyor olabilir. Eşim karışmaz bu arada. Kendisi şeker hastası genelde porsiyonlar konusunda ben kendisini uyarırım 
0 oy
(609 puan) tarafından
Bir tek noodle(nadıl) yeme der zararlı diye
0 oy
(132 puan) tarafından
Benimki de karışır mesela ben yağlı et sevmem yemekte kenara ayırırım kızar faydalı şeyleri yemiyo diye
0 oy
(898 puan) tarafından
Şuan hamile olduğum için çok karışıyor bak yine. Midem yanacak sabaha kadr ağrıdan uyumayacaksin der elimden alır doğumdan sonra ye der ikinizi tehlikeye atamam der 
0 oy
(1,093 puan) tarafından
Dünyada en çok karışan benim kocam heralde. Eve süt ürünlerini sokmaz. Uzun zamandır yoğurt mayalamıyorum. Peynir süt ve onlarla pişirilen herşey yasak. Bulgur ve bulgurla pişirilen şeyler yasak. Beyaz ekmek yok.Çay kahve ve asitli içecekler abur cubur vs.. Zaten yasak. Kaç poşet abur cubur atmıştır zamanında. İşine gelmedi mi çöpe atar. Ben de zorlandığım için ayak uyduramıyorum. Literatürümdeki yemekler tükendi yani. Ne pişireceğim diye kara kara düşünüyorum. O yüzden kavgalarımız genelde bundan oluyor. Darlıyor beni. Bi de öyle bilimsel konuşur ki cevap veremezsin. Duvarlar üstüme üstüme geliyor. Hasta etti yaşlandırdı beni birkaç senede. Saçlarım beyazladı. Böyle değildi bu adam. Kafayı yedi son beş yıldır. 
(1,992 puan) tarafından
Ay ben ne okudum böyle ne yiyorsunuz peki
(1,093 puan) tarafından
Sorma.. Hergün muhakkak tartışma olur. İlla ki çiğnemiş oluyorum bu listeyi. Geriye sebze meyve kuru baklagiller ve et tavuk balık kalıyor.
(1,992 puan) tarafından
Ay Allah yardımcınız olsun okurken kiriz geçirdim
(1,093 puan) tarafından
Allah razı olsun
0 oy
tarafından
Benim ki de karışır ama ben bir yerimle dinler onu hiç takmam 

Ama eşimin  karışma sebebi ortada o yüzden kızmıyorum ben diyabet tıp 1 şeker hastasıyım 

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 72 göst.
27 Haziran 2022 Aile kategorisinde Gulgul5555 (54 puan) tarafından soruldu
0 oy
66 cevap 1,768 göst.
5 Haziran 2020 Diğer kategorisinde Jskslwmsklals (134 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 682 göst.
7 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde İnstructor (738 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 408 göst.