0 oy
365 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (2,931 puan) tarafından
Haftasonu kizimn kan değerlerine baktirdik doktoru aradim baska hastaneye hematoloji bolumune yönlendirdi 'lösante' losev in hastanesi ismi cok tedirgin ediyo beni sadece basit bi kansızlığı olsun lutfeenn  

Rabb'im tüm bebeklere sifa versin bebisler hic hasta olmasn aglamasn :/

Birde;

Esimle bende talasemi yok tasiyici vs degiliz kizimda olma olasigiligi da yok gibi yanii bebeği talasemi olan varmi ilac vs kullaniyomusnz tani nasil ve ne kdarlikken kondu

10 Cevaplar

0 oy
(5,519 puan) tarafından
Rabim sifa versin insallah kotu bir seyi yoktur
(2,931 puan) tarafından
Aminn doktorumuz cok pimpirikli o yüzden içim biraz rahat
-Reklam-
0 oy
(3,769 puan) tarafından

Cook geçmiş olsun canım benim allahın izniyle ciddi birseyi yoktur kuzumuzun

(2,931 puan) tarafından
Umarimm tum bebisler iyi olsun
(3,769 puan) tarafından
Inşallah canım inşallah
0 oy
tarafından
Camm bebegin ne kadarlik benim kzimda ikk dogdigunda doktor dediki tsh dusuk geksiim gerikigi zeka gerikigi olur dedi bi daha baktir dedi bi iki hafta sonra ama dedi yeni dogdugu icin hormonlari tam oturmamistir ondanda olabilir dedi her gece agladim kziima baktikca üzülüyordum ağlıyodum icim darliyodu odalar üstüme geliyodu daraliuodum gittim test yaptirdim her sey nirmal cikti sukur hatta inanamadim cok sevindim.inslalah seninkide oule olur canm Rabbim butun bebekleri.korusun kismeye evlat acisi vermesin insallah
(2,931 puan) tarafından
12 aylik inşallah öyle olur yavrumun yüzüne baktıkça içim eriyo öpüyorum kokluyorm yavruma gelecek bana gelsn inşallah
tarafından
Yok canm sanada bi sey olmasın insallah oyle deme yoksa o yavruya kim bakar size gelen dağa taşa gelsin insallah canim
(2,931 puan) tarafından
Gerçekten bebeğime bakcak kimse yok :( hepimz iyi olalim inşallah
0 oy
(6,683 puan) tarafından
İnsallah bebeyinde de yoktur rabbim iyi haberle sevindirsin canim
(2,931 puan) tarafından
Amiinn bebeği için tum sifa bekleyen anneler sevinsn
0 oy
(3,874 puan) tarafından
Rabbim şifa versin inşallah bir sorun sıkıntı olmaz 
(2,931 puan) tarafından
Amin inşallah
0 oy
(2,267 puan) tarafından
Canım hangi degerlerinde sıkıntı cikti.. Allah in izni ile birseyi yoktur tedbir amaçlı yonlendirmistir doktor.. onlar herşey bakıyorlar ki sonradan birsey olmasın, bu ayda bebeklerde kansızlık demir eksikliği çok oluyor bizim gibi beslenmedikleri için.. Allah im sağlıkla büyümesini nasip etsin cumle evlatlarımızı 
(2,931 puan) tarafından
Demir normal hemoglobin düşük ama bebeklere göre normal dedi kan degeri iyi ama bi degeri düşük öyle olmamasi gerekiyodu Akdeniz anemisi olabilir bi arkadaşıma yonlendircem bi de o baksn dedi bende o an soramadım hangisi vs diye telefonda görüştük
(2,267 puan) tarafından
Anladım canim anneyiz içimiz bisey yok diyene kadar rahat etmiyor inşallah birsey çıkmayacak
(2,931 puan) tarafından
İnşallah ordaki bebekleri goruncede dayanamam Rabb'im tüm bebeklere sifa versn
(2,267 puan) tarafından
Evet söz konusu bebek olunca anne olduktan sonra anladım daha dayanamıyor insan.. amin canim
0 oy
tarafından
Canım kızımın 1 yaşından beri beyaz küresi çok düşük çıkıyor.  Doktorlar bizi ilk immunoloji ye sonra onkolojiye yani kanser bilimine gönderdi .  O kadar zor birşey ki saçları olmayan o çocukların arasında sıra beklemek . Bide hepsi o kadar mutlu ki . 1 hafta sonuç çıkana kadar ağladım ama sorun çıkmadı. Dua et bol bol hiçbirşey olmaz inşallah.  
(2,931 puan) tarafından
Görünce bende dayanamam sanırım :( losevin hastanesi bi de dha cok canim sikilcak gidince inşallah iyi olur bebeklerimz
0 oy
tarafından
sakin ol canim elaninda kan degeri düşük cikiyordu hemetoloji onkoloji bolumune gidiyoruz bugunde kontrolumuz var hatta takip ediyor doktorlar insallah hemen normale döner anliyorum seni bende cok uzulmustum ilk gittigimiz geceyi unutamıyorum 
(2,931 puan) tarafından
İhtimaller insani üzüyo bi gidelim bakalim ne diyecekler inşallah kontrol derler
0 oy
(5,436 puan) tarafından
Inşallah bi sıkıntı yoktur cnm benim 
(2,931 puan) tarafından
İnşallah yoktur
0 oy
(3,532 puan) tarafından
Hayrli haberlerle dönün inşallah amin
(2,931 puan) tarafından
İnşallah canimm

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 196 göst.
16 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Meleksss (4,913 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 56 göst.
10 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Zezeee (97 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 228 göst.
15 Eylül 2023 Aile kategorisinde Zelis... (446 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 221 göst.
10 Şubat 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Baharyagmuru00 (1,071 puan) tarafından soruldu

385,943 soru

11,538,053 cevap

35,209 kullanıcı

...