0 oy
341 göst.
önce Diğer kategorisinde (96 puan) tarafından
2 gün önce doğum yaptım sleepy almıştım ilk oğlumda kullanıp çok memnun kaldığım için ama bu sefer eski kalitesini bulamadım. 1 numara bile bol oluyor öndeki yan bantları yok sürekli çiş kaçıyor üstüne bende mi sorun var bezde mi sorun var çözemedim. Böyle giderse degistiricem molfix ve goon arasında kaldım siz hangi bezleri kullaniyorsunuz bebeklerinize

37 Cevaplar

0 oy
önce (3,218 puan) tarafından
Bende ilk oglumda sleepy kullandim ama ikinci oglumda dedigin gibu ayni kalite yok. 7 aya kadar yine sleepy kullandim sikinti yasamadim ama ara ara pisik yapti. Suan molfix in kulot bezini kullaniyorum. Molfix eskiden kalir gelirdi kendi duzeltmis o da deneyebilirsin.
-Reklam-
0 oy
önce (13,986 puan) tarafından
sleepy direk 2 numaraya basladim ben ne tasma ne sizma birsey yok canim bebis erkek mi 
önce (9,844 puan) tarafından
Sen gitsene bebeğinin yanına ne işin var burda :))))
post actim gelsene :D
önce (96 puan) tarafından
Evet erkek canım
pipisini asagi dogru indirmezsen butun bezler tasirir kuzum benimki de erkek bi iki tasti ama pipi yukari bakiyormus ondanmis :)
Eğer erkekse 1 beden büyük kullanacaksın ilk 3 ay değil ama 4 6 ay arası aynı sorunu yaşadım denemediğim bez kalmadı en sonunda 1 beden büyük alarak bulduk çözümü o günden beri zerre tasma olmuyor
Pipisini indirmeyi de denedim ama nasıl oluyorsa yeniden açtığımda yukarı bakıyor her seferinde :D
1 beden büyük çok büyük olur canım bize 1 numara bile bol geliyor popisine nerdeyse:)
Çok büyük olmaz cnm merak etme bantları aşırı olmamak koşuluyla sıkarsın ve içe doğru kıvır dene istersen bisey kaybetmezsin
Bi de öyle deneyim canım
kac kg bebegin canim 10 gunluk bizimkine de buyuk 2 numara kullaniyorum bide oyle dene
3600 canım
2 al o zaman kuzum
0 oy
önce (2,484 puan) tarafından
Doğduğundan bu yana prima kullanıyorum. Yenidoğan bir kere sleepy denedim muşamba gibi geldi bıraktım. Yine primaya devam ettim.
0 oy
önce (709 puan) tarafından
Canbebe kullanıyorum çok memnunum 
0 oy
önce (1,397 puan) tarafından
Molfix pure and soft. Paketi krem beyaz ben çok memnunum. 
0 oy
önce (521 puan) tarafından
Ben daha doğum yapmadım. Molfix pure&soft aldim, sarı ambalajli olandan. Umarım memnun kalır bebisimin totosu  :)
0 oy
önce (1,426 puan) tarafından
Benim bebeklerinin cildi Önlem iyi geliyor başkada kullanmam
0 oy
önce (14,297 puan) tarafından
Ben bebem natural kullandım çok şükür bez derdimiz an itibariyle bitti :)
0 oy
önce (4,003 puan) tarafından
Sleepy ve molfix hangisi denk gelirse
0 oy
önce (3,677 puan) tarafından
İlk doğdu zamandan 1.5 yaşına kadar Molfix kullandım arada bim bezi de kullandım aylık paket geldiğinde alıyordum 
0 oy
önce (260 puan) tarafından
Molfix hiç degistrmedm çok memnunum 
0 oy
önce (856 puan) tarafından
Valla Sofia touch kullanıyorum A101 bezi .normalde Molfix kullanıyordum depremden sonra sadece A101 açıktı oranin bezini aldım diğerlerinde numarada yoktu milet akın etmiş....baktım bebeğime zararı olmadı devam ediyorum
0 oy
önce (61 puan) tarafından
Sleepy memnunum
0 oy
önce (1,142 puan) tarafından
2 senedir gündüzleri baby me geceleri prima kullaniyorum.
0 oy
önce (524 puan) tarafından
Her bezi denedim neredeyse. Prima aktif Bebek kullanıyoruz 
0 oy
önce (4,534 puan) tarafından
Prima premium care. Yumuşacık mis gibi bez. Kesinlikle tavsiye ediyorum 
0 oy
önce (1,308 puan) tarafından
Goon premium soft alıyorum çok güzel bir bez 

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 128 göst.
31 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Besteninannesi (92 puan) tarafından soruldu
0 oy
34 cevap 323 göst.
0 oy
33 cevap 303 göst.
18 Ekim 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Happymommy (1,934 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 63 göst.
3 Mart 2022 Diğer kategorisinde elif.akbas (23 puan) tarafından soruldu

391,139 soru

11,701,753 cevap

35,590 kullanıcı

...